To wyjątkowy dzień dla Małgorzaty Kożuchowskiej! Syn aktorki dokładnie 18 maja przystąpił do pierwszej komunii świętej. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że wiara pełni w jej życiu bardzo ważną rolę i nie kryła wzruszenia, kiedy Jan Franciszek przyjął tak ważny sakrament. Aktorka tego dnia wyglądała elegancko i z klasą, a uwagę zwraca charakterystyczny element w stylizacji. W ostatnim czasie ten mały dodatek jest prawdziwym hitem!

Reklama

Małgorzata Kożuchowska nie kryła wzruszenia na komunii syna

Małgorzata Kożuchowska została mamą w wieku 43 lat. Aktorka zdecydowała się na późne macierzyństwo, a Jan Franciszek był długo wyczekiwanym dzieckiem. W tym roku chłopiec 10 października skończy 10 lat i właśnie przystąpił do komunii. W tym wyjątkowym dniu synowi towarzyszyli dumni rodzice, a Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie w relacji na Instastory i napisała:

Dzisiaj ważny dzień
napisała na Instagramie Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska na komunii syna
fot. małgorzatakozuchowska

Aktorka i gwiazda serialu "Rodzinka.pl" w tak ważnym dniu wybrała wyjątkową stylizację. Małgorzata Kożuchowska na komunii syna pojawiła się w kreacji od Łukasza Jemioła. Ta długa sukienka Bridget w piękny niebieski wzór kosztuje 1 690 zł, a całą uwagę przyciąga idealnie skrojony dekolt i piękny kwiat na szyi, który perfekcyjnie dopełnia stylizację. Ten element dekoracyjny można kupić oddzielnie i kosztuje 499 zł.

Sukienka Małgorzaty Kożuchowskiej z komunii syna od Łukasza Jemioła
fot. mat. prasowe
Reklama

Podoba Ci się komunijna stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej? Aktorka jest znana z doskonałego wyczucia stylu i tym razem też nie zawiodła, prezentując się elegancko i z klasą.

Reklama
Reklama
Reklama