Ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej o jej porodzie
ONS
Newsy

Ojciec Kożuchowskiej dumny z narodzin wnuczka: Gosia urodziła następcę tronu

Podzielił się swoim szczęściem

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej była jedną z najgłośniejszych w polskim show-biznesie, choć sama zainteresowana mocno strzegła prywatności i nigdy nawet nie skomentowała niczego, co byłoby związane z jej błogosławionym stanem. Po porodzie podzieliła się natomiast informacją o narodzinach syna i swoim szczęściem. Przypomnijmy: Kożuchowska urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka

Z przyjścia na świat pierwszego dziecka aktorki cieszy się również jej rodzina. "Super Express" postanowił skontaktować się z ojcem gwiazdy, Leszkiem Kożuchowskim. Znany doktor w rozmowie z gazetą podzielił się swoim entuzjazmem i przyznał, że jest bardzo szczęśliwy, iż doczekał się wnuka. Dodaje również, że nie miałby nic przeciwko, gdyby córka pokusiła się w przyszłości o jeszcze jedno maleństwo.
 

Pewnie, że się cieszę, w końcu się doczekałem. To było bardzo wyczekiwane maleństwo. Dzięki Bogu zdrowe. Jestem szczęśliwy, że w ogóle Małgosia urodziła, i to następcę tronu - wyznaje szczęśliwy Kożuchowski w "SE".


Póki co, gwiazda nie zdradziła jeszcze, jakie imię nadała synowi.

Zobacz: Jak się czuje Kożuchowska po porodzie? Mamy oficjalny komentarz

Ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej o jej porodzie

Wszystkie ciążowe kreacje Małgorzaty Kożuchowskiej:

Teresa Lipowska o ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Serialowa teściowa Kożuchowskiej wygadała się w tabloidzie. Zdradziła rozmowę z gwiazdą po porodzie
Teresa Lipowska rozmawiała ze świeżo upieczoną mamą

We wtorek po południu Małgorzata Kożuchowska poinformowała oficjalnie o narodzinach swojego pierwszego dziecka. Aktorka przywitała na świecie chłopca i obecnie odpoczywa w domu po pobycie w szpitalu. Przypomnijmy: Jak czuje się Kożuchowska? Mamy oficjalny komentarz Poród Małgorzaty ucieszył nie tylko rodzinę i jej najbliższych, ale również znajomych z serialu "M jak Miłość". Swoją radością postanowiła na łamach tabloidu podzielić się Teresa Lipowska , serialowa teściowa Kożuchowskiej. W rozmowie z "Faktem" wyznała, że aktorka zadzwoniła do niej niemal od razu po porodzie i ona, jak i dziecko, czują się świetnie. Lipowska zapewnia też, że sama Kożuchowska również nie posiada się ze szczęścia.   Całą ciążę byłam przy Małgosi, od samego początku. O wszystkim wiedziałam na bieżąco. Jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie. Zadzwoniła do mnie zaraz po porodzie, żeby powiedzieć, że zarówno ona, jak i dziecko są zdrowi i czują się świetnie. W tej chwili odpoczywają, a to teraz najważniejsze. Bardzo się cieszę, że Małgosi się udało, że została wreszcie matką. Jestem przeszczęśliwa. Wiem, że ona również bardzo się cieszy z przyjścia na świat upragnionego synka - zdradza Lipowska w "Fakcie". Gwiazda nie zdradziła jeszcze, jakie imię zamierza nadać maleństwu. Zobacz: Ojciec Kożuchowskiej dumny z narodzin wnuczka: Gosia urodziła następcę tronu Stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej w ciąży:

Wojewódzki żartuje z porodu Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Wojewódzki wykpił poród Kożuchowskiej. Podsumował go w swoim stylu
Kuba wciąż w formie

Ciąża i poród Małgorzaty Kożuchowskiej z pewnością należą do najgłośniejszych wydarzeń w show-biznesie w mijającym roku. Aktorka mocno dbała o prywatność w tym wyjątkowym dla siebie czasie, ale po urodzeniu nie kryła radości. Podobnie jak jej najbliżsi. Przypomnijmy: "Gosia urodziła następcę tronu!" Okazuje się też, że narodziny pierwszego dziecka gwiazdy są też doskonałą okazją do żartów. Przynajmniej według Kuby Wojewódzkiego , który regularnie wyśmiewa polskich celebrytów w swojej kolumnie "Mea Pulpa" w "Polityce". Dziennikarz nie mógł oczywiście przejść obojętnie obok porodu Kożuchowskiej i w swoim stylu skomentował go na łamach tygodnika. Nawiązał do cytowanej wyżej wypowiedzi ojca aktorki. Wiadomość dobra dla rodziny Kożuchowskich, rodziny Radia Maryja i każdej innej prawdziwej rodziny w kraju. Małgorzata Kożuchowska urodziła syna. Gratulujemy! Polska wpadła w szał radości. Padają nawet sformułowania o następcy tronu. Trwają formalności załatwienia meldunku w Nazarecie - czytamy w "Polityce". Udany żart? Zobacz: Kożuchowska pierwszy raz o porodzie. Wróciła z synkiem do domu Ciążowe stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej:

Małgorzata Kożuchowska w ciąży
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska urodziła syna. Tak może wyglądać jak podrośnie
Mamy symulację twarzy dziecka

Małgorzata Kożuchowska nie zrezygnowała w ciąży w obowiązków zawodowych, ale we wszystkim zachowała umiar - przesunięto wyczerpujące zdjęcia serialu "Rodzinka.pl", a ona zdecydowała się tylko na krótkie występy w reklamie jednego z operatorów sieci komórkowych. Przypomnijmy: Kożuchowska w zaawansowanej ciąży w reklamie. Jest już bardzo zaokrąglona Dzisiaj aktorka pochwaliła się na Facebooku informacją o porodzie i zdjęciem rączki syna ( zobacz: Kożuchowska urodziła! ). Tymczasem magazyn "Party", wzorem największych amerykańskich tytułów, przygotował graficzną symulację tego, jak być może będzie wyglądało dziecko Małgorzaty. Musimy przyznać, że ostateczny efekt prezentuje się bardzo ciekawie. Oceńcie sami. Zobacz: Kto zostanie matką chrzestną dziecka Kożuchowskiej? Aktorka skomentowała plotki   Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner