Małgorzata Kożuchowska wróciła do domu
ONS
Newsy

Kożuchowska pierwszy raz o porodzie. Wróciła z synkiem do domu

Gdzie urodziła i kiedy wraca do pracy?

W ubiegły wtorek Małgorzata Kożuchowska oficjalnie poinformowała o narodzinach swojego pierwszego synka. Ten fakt zelektryzował wszystkie media w kraju. Głos w sprawie zabrało nawet kilka gwiazd. Wśród nich serialowa teściowa aktorki, Teresa Lipowska, która miała okazję porozmawiać z świeżo upieczoną mamą tuż po porodzie. Przypomnijmy: Serialowa teściowa Kożuchowskiej wygadała się w tabloidzie. Zdradziła rozmowę z gwiazdą po porodzie

Niedawno na fanpage'u aktorki pojawił się nowy wpis, w którym Kożuchowska informuje, że wróciła z synkiem do domu. Korzystając z okazji, że malec śpi, postanowiła podziękować wszystkim lekarzom za wspaniałą opiekę. Zdradziła również, kiedy wraca do pracy:

Drodzy! Wszędzie dobrze, ale w domu - wiadomo - najlepiej! Odpoczywam, nabieram sił, choć jednocześnie...jestem też trochę zajęta. W tej akurat chwili, co poniektórzy śpią... wykorzystując ten moment, chciałabym podziękować Wam za wszystkie dowody sympatii i wsparcia: gratulacje, życzenia, sms-y, telefony, maile oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię! Szczególne słowa podziękowania kieruję do lekarzy, pielęgniarek, położnych i całego personelu Szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie Szpital Madalińskiego, a także do lekarzy i pracowników Instytutu Rodziny, także w Warszawie Instytut Rodziny !  Z całego serca dziękuję za fachową opiekę, wsparcie i troskę! Najbliższe tygodnie spędzę w gronie najbliższych, ale już pod koniec roku wracam na plan rodzinki.pl - napisała aktorka


Mamie i synkowi życzymy dużo zdrowia.

Zobacz: Ojciec Kożuchowskiej dumny z narodzin wnuczka: Gosia urodziła następcę tronu
Kreacje ciężarnej Kożuchowskiej:

Teresa Lipowska o ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Serialowa teściowa Kożuchowskiej wygadała się w tabloidzie. Zdradziła rozmowę z gwiazdą po porodzie
Teresa Lipowska rozmawiała ze świeżo upieczoną mamą

We wtorek po południu Małgorzata Kożuchowska poinformowała oficjalnie o narodzinach swojego pierwszego dziecka. Aktorka przywitała na świecie chłopca i obecnie odpoczywa w domu po pobycie w szpitalu. Przypomnijmy: Jak czuje się Kożuchowska? Mamy oficjalny komentarz Poród Małgorzaty ucieszył nie tylko rodzinę i jej najbliższych, ale również znajomych z serialu "M jak Miłość". Swoją radością postanowiła na łamach tabloidu podzielić się Teresa Lipowska , serialowa teściowa Kożuchowskiej. W rozmowie z "Faktem" wyznała, że aktorka zadzwoniła do niej niemal od razu po porodzie i ona, jak i dziecko, czują się świetnie. Lipowska zapewnia też, że sama Kożuchowska również nie posiada się ze szczęścia.   Całą ciążę byłam przy Małgosi, od samego początku. O wszystkim wiedziałam na bieżąco. Jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie. Zadzwoniła do mnie zaraz po porodzie, żeby powiedzieć, że zarówno ona, jak i dziecko są zdrowi i czują się świetnie. W tej chwili odpoczywają, a to teraz najważniejsze. Bardzo się cieszę, że Małgosi się udało, że została wreszcie matką. Jestem przeszczęśliwa. Wiem, że ona również bardzo się cieszy z przyjścia na świat upragnionego synka - zdradza Lipowska w "Fakcie". Gwiazda nie zdradziła jeszcze, jakie imię zamierza nadać maleństwu. Zobacz: Ojciec Kożuchowskiej dumny z narodzin wnuczka: Gosia urodziła następcę tronu Stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej w ciąży:

Małgorzata Kożuchowska urodziła. Zdjęcie syna Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Jak czuje się Kożuchowska? Mamy oficjalny komentarz
Aktorka wyszła już ze szpitala

Przed chwilą Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami radosną wiadomością o narodzinach dziecka. Aktorka oprócz krótkiej informacji pokazała też pierwsze zdjęcie noworodka. Zobacz: Kożuchowska urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka Z naszych informacji wynika, że aktorka urodziła w publicznym szpitalu specjalistycznym im. Świętej Rodziny na Madalińskiego w Warszawie. Małgorzacie towarzyszył mąż, Bartłomiej Wróblewski , a sam poród przebiegł bez żadnych komplikacji. Dzisiaj cała rodzina opuściła placówkę i w radosnych nastrojach wróciła do domu pod Warszawą. Informacje potwierdza w rozmowie z nami agentka Małgorzaty Kożuchowskiej: Małgosia jest ogromnie szczęśliwa. Ona i jej synek czują się bardzo dobrze. Dzisiaj opuściła szpital. Obecnie wszyscy są już w domu, odpoczywają. Małgosia z całego serca dziękuje bliskim, fanom za wsparcie, szczególnie w tych ostatnich dniach - zdradziła nam Gabriela Piekarniak Aktorce jeszcze raz składamy najszczersze gratulacje :) Zobacz: Tak będzie wyglądał syn Kożuchowskiej? Jest symulacja Jesteś w ciąży? Sprawdź już teraz jakiej płci będzie Twoje dziecko. Szczegóły tutaj . Małgorzata Kożuchowska przed porodem na lotnisku z mężem:

Małgorzata Kożuchowska po porodzie
ONS
Newsy
Kożuchowska miała w szpitalu ochroniarza? Jest oficjalny komentarz
Tabloidy piszą o "królewskim" pobycie gwiazdy

Bez wątpienia ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej była najpilniej strzeżoną spośród wszystkich polskich gwiazd spodziewających się dziecka. Aktorka w zasadzie nigdy nie potwierdziła, że jest przy nadziei, a pierwszą informacją, która wyszła bezpośrednio od niej na ten temat był komunikat o... porodzie. Aktorka została obsypana gratulacjami i kwiatami. Przypomnijmy: Kożuchowska pierwszy raz o porodzie. Wróciła z synkiem do domu Gwiazdy na miejsce porodu wybierają zazwyczaj modne prywatne kliniki, które za kilkanaście tysięcy złotych oferują im prawdziwie królewski pobyt i ekskluzywne warunki. Kożuchowska ku zaskoczeniu wielu zdecydowała się urodzić w państwowym szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie. Tabloidy sugerowały jednak, że aktorka i tak mogła liczyć na specjalne względy m.in. prywatną ochronę. Jeden z nich opublikował zdjęcie, na których widać, jak anonimowy mężczyzna pomaga Kożuchowskiej z dzieckiem na terenie szpitala.   To był po prostu uprzejmy pracownik szpitala. Pomógł kobiecie z dzieckiem. Zwyczajny ludzki odruch - komentuje dla JastrzabPost.pl Gabriela Piekarniak , menadżerka gwiazdy. Spodziewaliście się, że Kożuchowska zrezygnuje z ekstrawagancji i nie pójdzie w ślady sławnych koleżanek? Zobacz: Jak Małgorzata Kożuchowska nazwała dziecko? Wcale nie Jan Paweł   Wszystkie ciążowe stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner