Party Stories
Klata Przemysława Cypryańskiego
ONS/Facebook
Newsy

Ten przystojniak spalił już miliard kalorii! Jak dba o idealną sylwetkę?

Wyrzeźbienie takiej klaty kosztuje go sporo wysiłku

Można odnieść wrażenie, że wciągu ostatnich kilku miesięcy w Polsce nastała moda na fitness i zdrowy styl życia. Ewa Chodakowska odniosła olbrzymi sukces dzięki swoim planom treningowym i zmobilizowała do ruchu sporo osób. Ponadto wiele gwiazd w wywiadach coraz częściej chwali się swoimi dietami i tym jak dba o figurę.

W ostatnio w programie "Dzień Dobry Wakacje" do aktywnego spędzania czasu namawiał Przemysław Cypryański. Aktor zachęcał również, do pobrania specjalnej aplikacji, która zlicza nasze przebiegnięte czy przejechane na rowerze kilometry, a później zamienia je na złotówki, które trafiają na szczytny cel.

- Patrząc na kilometry, które pokonaliśmy, tak naprawdę okrążyliśmy ziemię już przeszło czterysta razy, spaliliśmy miliard kalorii, spaliliśmy półtora miliona hamburgerów - zachwala aktor akcje jednej z sieci telefonii komórkowych i Fundacji TVN.


Aktor biorąc udział w akcji "Pomoc mierzona kilometrami" sam przyjął spore wyzwanie. Na swoim koncie zamierza uzbierać aż tysiąc przebytych kilometrów:

- Staram się dokładać te kilometry sam. Aktywnie uczestniczę w tej akcji, ale też namawiam znajomych. Ja tych kilometrów mam na razie ok. 200. Mam ambitny cel, że kończąc całą tę akcję Maratonem Warszawskim, chcę mieć na koncie tysiąc kilometrów.


Po Przemku widać, że sporo poświęca na dbanie o swoją kondycję. Wystarczy spojrzeć na jego mięśnie.

Zobacz: Wyszczuplony Durczok na Karuzeli Cooltury. Jaką stosuje dietę?Przemysła Cypryański na plaży w Międzyzdrojach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
T-Mobile
T-Mobile
Newsy
Polacy pokochali akcję T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami!
Dzięki aktywnemu zaangażowaniu ponad 500 tysięcy osób milion złotych trafił do niepełnosprawnych ruchowo dzieci!

Pomoc Mierzona Kilometrami (PMK) to ogólnopolska akcja społeczna, której organizatorem jest firma T-Mobile Polska. Tegoroczna edycja akcji jest kontynuacją zeszłorocznego projektu, w który zaangażowało się ponad 200 tysięcy uczestników. Do akcji mogą włączyć się wszyscy użytkownicy smartfonów, którzy biegają, jeżdżą na rowerze, rolkach, spacerują lub uprawiają sport na wózku. Pokonane kilometry zliczane są za pomocą bezpłatnej aplikacji Endomondo Sports Tracker, którą należy zainstalować na smartfonie, a następnie przyłączyć się do rywalizacji „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Projekt składa się z 8 dwutygodniowych etapów, a  każdy etap to inny kilometrowy cel, jaki muszą wspólnie pokonać uczestnicy akcji. Wszystkie zebrane kilometry zostaną zamienione na wsparcie finansowe dla niepełnosprawnych dzieci. Dzięki T-Mobile nawet milion złotych trafi do podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Akcja trwa w okresie 14.06 – 28.09 2014. Wśród zbierających kilometry jest szereg znanych i lubianych osób, których zaangażowanie zagrzewa do aktywności i zachęca do uczestnictwa w akcji. Partnerami akcji są Telewizja, TVN, Radio RMF, Grupa Onet oraz firma Sony producent wodoodpornego smartfona Xperia Z2. Szczegóły na temat akcji, harmonogram kolejnych etapów, a także informacje o liczbie przebytych kilometrów znaleźć można na stronie www.kilometrami.pl.

Pomoc Mierzona Kilometrami
materiały prasowe
Newsy
Polacy pokochali akcję T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami
Dzięki zaangażowaniu ponad 500 tysięcy osób milion złotych trafił do niepełnosprawnych dzieci!

Sportowa pasja, mobilna technologia, smartfon oraz szczytny cel jako motywacja do aktywnego pokonywania kilometrów to elementy składowe drugiej edycji ogólnopolskiej akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Od połowy czerwca ponad 500 tysięcy Polaków biegając, spacerując, jeżdżąc na rolkach, na rowerach, a także uprawiając sport na wózkach inwalidzkich, aktywnie pokonywało kolejne kilometrowe wyzwania T-Mobile. To wszystko aby 28 września świętować wspólny sukces – przekazanie 1 miliona złotych na podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam! Pomoc Mierzona Kilometrami zgromadziła wokół wspólnej idei zbierania kilometrów dla niepełnosprawnych ruchowo dzieci ponad 500 tysięcy aktywnych osób!  Założenie było proste - biegając, spacerując, jeżdżąc na rolkach, na rowerach, a także uprawiając sport na wózkach inwalidzkich możesz dbać o swoją formę, ale i pomagać innym. Od 14 czerwca do 28 września, co dwa tygodnie T-Mobile stawiało przed uczestnikami akcji nowe kilometrowe wyzwanie, którego osiągnięcie równało się przekazaniu określonego wsparcia finansowego na rzecz podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Z końcem akcji udało się przebyć dystans blisko 80 milionów kilometrów, a tym samym przekazać 1 milion złotych na rehabilitację i protezy dla dzieci!  „Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami to tysiące osób zaangażowanych w jedną ideę – pomoc niepełnosprawnym ruchowo dzieciom! Myślę, że dziś, kiedy druga edycja akcji dobiegła końca, każda z ponad 500 tysięcy osób, które współtworzyły ogólnopolską drużynę aktywnie pomagających. Może czuć dumę i satysfakcję! Milion złotych, który zostały przekazany na rehabilitację i protezy dla najmłodszych to nasz wspólny sukces! Ze strony T-Mobile Polska dziękuję wszystkim za serce włożone akcję oraz dostarczenie tak pozytywnych i budujących emocji!...

T-Mobile PMK
Materiały Prasowe
Newsy
Milion złotych dla dzieciaków! Podsumowanie akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami

Uczestnicy akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami pokazali,  że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych! Kilkaset tysięcy aktywnych uczestników, 14 tygodni, blisko 140 mln przebytych kilometrów i okrągły milion złotych – to bilans czwartej już edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, która zakończyła się sukcesem w niedzielę 25 września!     T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami na dobre wpisała się w harmonogramy treningów i spacerów Polaków. Tym razem zaangażowani w akcję amatorzy sportu mieli bardzo wysoko ustawioną poprzeczkę - aż  140 mln kilometrów.  To dużo, ale stawka, o którą toczyła się walka była wysoka. Do uzbierania był kolejny 1 mln złotych  dla dzieciaków z  Fundacji TVN Nie jesteś sam . I choć na ostatniej prostej zabrakło tak niewiele kilometrów to i tak uczestnicy zasłużyli by wynagrodzić ich ponad trzymiesięczne zmagania.   Dumna ekipa akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami   Uczestnicy  akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami,  od 19 czerwca do 25 września zmagali się z wyzwaniem podzielonym na 8 etapów. Pomyślne ukończenie każdego z nich oznaczało kolejne setki tysięcy złotych zasilających konto Fundacji TVN Nie jesteś sam. Finał akcji odbył się podczas 38. PZU Maratonu Warszawskiego.    Dzięki aplikacji  Enodomondo Sports Tracker,  wszyscy mogli na bieżąco monitorować postępy drużyny T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Aplikacja była również niezbędna w codziennych zmaganiach o każdy kilometr – aby wziąć udział w akcji należało dołączyć do wyzwania „Pomoc Mierzona Kilometrami” i włączać Endomondo Sports Tracker podczas każdego treningu, spaceru czy przejażdżki. Pomagać w ten sposób mógł każdy, kto biega, chodzi, jeździ na rowerze, rolkach lub uprawia sport na wózku inwalidzkim.    Adrianna Palka  i  Beata Sadowska...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner