Klata Przemysława Cypryańskiego
ONS/Facebook

Ten przystojniak spalił już miliard kalorii! Jak dba o idealną sylwetkę?

Klata Przemysława Cypryańskiego
ONS/Facebook

Można odnieść wrażenie, że wciągu ostatnich kilku miesięcy w Polsce nastała moda na fitness i zdrowy styl życia. Ewa Chodakowska odniosła olbrzymi sukces dzięki swoim planom treningowym i zmobilizowała do ruchu sporo osób. Ponadto wiele gwiazd w wywiadach coraz częściej chwali się swoimi dietami i tym jak dba o figurę.

W ostatnio w programie "Dzień Dobry Wakacje" do aktywnego spędzania czasu namawiał Przemysław Cypryański. Aktor zachęcał również, do pobrania specjalnej aplikacji, która zlicza nasze przebiegnięte czy przejechane na rowerze kilometry, a później zamienia je na złotówki, które trafiają na szczytny cel.

- Patrząc na kilometry, które pokonaliśmy, tak naprawdę okrążyliśmy ziemię już przeszło czterysta razy, spaliliśmy miliard kalorii, spaliliśmy półtora miliona hamburgerów - zachwala aktor akcje jednej z sieci telefonii komórkowych i Fundacji TVN.


Aktor biorąc udział w akcji "Pomoc mierzona kilometrami" sam przyjął spore wyzwanie. Na swoim koncie zamierza uzbierać aż tysiąc przebytych kilometrów:

- Staram się dokładać te kilometry sam. Aktywnie uczestniczę w tej akcji, ale też namawiam znajomych. Ja tych kilometrów mam na razie ok. 200. Mam ambitny cel, że kończąc całą tę akcję Maratonem Warszawskim, chcę mieć na koncie tysiąc kilometrów.


Po Przemku widać, że sporo poświęca na dbanie o swoją kondycję. Wystarczy spojrzeć na jego mięśnie.

Zobacz: Wyszczuplony Durczok na Karuzeli Cooltury. Jaką stosuje dietę?Przemysła Cypryański na plaży w Międzyzdrojach:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01