Lew horoskop zodiak Panna horoskop zodiak Waga horoskop zodiak Skorpion horoskop zodiak Strzelec horoskop zodiak
Robert Lewandowski horoskop Lew
East News

Półmetek wakacji za nami. Co o drugiej początku drugiej połowy lata mówi nam horoskop? Czy to dobry czas na zmiany? A może letni gorący romans? Zobacz, co czeka w najbliższych dniach Twój znak zodiaku. 

Chcesz wiedzieć więcej? Horoskop z magazynu „Flesz” przygotowała umerolog Agnieszka Zub, która chętnie odpowie na twoje pytania. Zadzwoń pod numer 708 788 284 lub *74 40 43. Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto). 

1/12
Lew horoskop zodiak
iStock

Lew

23.07 - 22.08

Uczucia

Więcej czasu poświęcisz swojej rodzinie niż sprawom damsko-męskim. O partnerze pomyślisz tylko jako ewentualnym wspólniku do nowego biznesu.

Kariera 

Teraz interesować cię będą tylko kwestie finansowe. Podejmiesz się dodatkowych zadań, byleby tylko zarobić ekstra. Czy warto tracić zdrowie w pogoni za majątkiem?

2/12
Panna horoskop zodiak
iStock

Panna

23.08-22.09

Uczucia

Wybierzesz się na randkę z niedawno poznaną osobą. Dostaniesz jednak prezent, który nie przypadnie ci do gustu. Nie daj poznać po sobie rozczarowania.

Kariera

Pojawi się chęć zmian zawodowych. Rozejrzyj się, czy taka możliwość istnieje w twoim zawodzie. Jeśli nie, bez wahania zapisz się na kurs i naucz czegoś nowego.

3/12
Waga horoskop zodiak
iStock

Waga

23.09 - 22.10

Uczucia 

Jesteś w związku, a nie skasowałaś swojego profilu randkowego? Napisze do ciebie ktoś, kto chce porozmawiać. Znajomość ta może wywrócićtwój świat do góry nogami!

Kariera

Nie podejmuj pochopnie decyzji. Jeśli nie musisz, nie dokonuj żadnych zmian. Nowe oferty zawodowe wyglądają obiecująco, ale w rezultacie mogą rozczarować.

4/12
Skorpion horoskop zodiak
iStock

Skorpion

23.10-21.11

Uczucia

Uczucie samotności zniknie na spotkaniu w gronie znajomych. Zostaniesz wyswatana, co najpierw ci się nie będzie podobać, a potem uznasz to za dar losu!

Kariera

Wsparcie dostaniesz ze strony osób, które dobrze znasz. Będziesz mile zaskoczona, bo pomogą ci one rozwiązać problem, który spędza ci sen z powiek już od kilku miesięcy.

5/12
Strzelec horoskop zodiak
iStock

Strzelec

22.11-21.12

Uczucia

Zauroczysz się kimś z twojej pracy. Ten ktoś będzie starał się o twoje względy. Na razie jednak wszystko wskazuje, że będzie to tylko romans. Równie miły, jak krótki.

Kariera

W pracy przyjemna atmosfera. Warto to wykorzystać, aby wyjaśnić kilka nieporozumień, do jakich ostatnio tam doszło. Inicjatywa jest po twojej stronie!

6/12
Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Koziorożec

22.12-19.01

Uczucia

Miłość czeka na ciebie, ale... poza granicami kraju. To będzie na tyle poważna relacja, że zaczniesz myśleć o przeprowadzce. A może lepiej namówić na nią partnera?

Kariera

Pozbędziesz się zaległości. Uda ci się też załatwić istotne sprawy urzędowe. Zadbaj o organizację pracy i ustal priorytety. Inaczej pogrążysz się w chaosie.

7/12
Wodnik horoskop zodiak
iStock

Wodnik

20.01-18.02

Uczucia

Zdecydujesz się zakończyć relację z kimś, z kim chciałaś stworzyć długi związek. To prawda, że okazał się nieodpowiednią osobą, ale może warto dać mu drugą szansę?

Kariera

Zachowaj ostrożność przy inwestycjach finansowych, bo inaczej poniesiesz straty. Jeśli zechcesz, możesz powrócić na poprzednie stanowisko. Zastanów się, czy warto.

8/12
Ryby horoskop zodiak
iStock

Ryby

19.02-20.03

Uczucia

W związkach dużo przyjemnych chwil. Znajdziecie czas na odpoczynek i nie zabraknie rozkosznych, intymnych chwil. Pamiętaj, porozpieszczaj partnera!

Kariera

W pracy odczujesz przyjazne nastawienie kolegów. Będą okazje do rozmów i wspólnego wypadu na dobre trunki. Zacieśniaj więzy przyjaźni, to zaprocentuje już niebawem!

9/12
Baran horoskop zodiak
iStock

Baran

21.03-20.04

Uczucia

Wenus z Marsem zadbają o to, abyś nie czuła się samotna. Przyszłego partnera możesz poznać na kursie albo w szkole językowej. Nawet Barany w związkach mogą ulec pokusie.

Kariera

W pracy ostra rywalizacja. Zastanów się, czy nowe stanowisko, o które się starasz, jest aż tak atrakcyjne, aby tracić czas i nerwy na walkę z innymi kandydatami.

10/12
Byk horoskop zodiak
iStock

Byk

21.04-20.05

Uczucia

Ułożenie Wenus i Marsa sprzyja romansom. Prawdopodobnie i ciebie to nie ominie. Zakochasz się, ale szybko może przyjść rozczarowanie.

Kariera

To ty wyjdziesz z nowym pomysłem, który potem inni będą kontynuować. Możesz liczyć na wsparcie ze strony kogoś piastującego kierownicze stanowisko.

11/12
Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Bliźnięta

21.05-21.06

Uczucia

Najlepiej, abyś spędzała teraz czas w gronie rodzinnym. Niedługo się sobą nacieszycie, bo przed wami wyjazdy i rozstania. Niektóre, niestety, na bardzo długo.

Kariera

Jeśli zmieniłaś ostatnio pracę, to teraz zatęsknisz za tym, co było. Zastanów się jednak, czy warto, i poszukaj plusów też w nowym miejscu. Jest ich przecież sporo!

12/12
Rak horoskop zodiak
iStock

Rak

22.06-22.07

Uczucia

Zapowiada się wyjazd służbowy. Nie ograniczy się on tylko do spraw zawodowych. Nawiążesz tam bardzo szczególną i cenną znajomość, być może na całe życie.

Kariera

Postanowisz podjąć się pewnych zadań. Ustalisz sobie plan działania. Będziesz zdeterminowana, by osiągnąć zamierzony cel. Jeśli wytrwasz, nagroda będzie cenna!

Więcej na temat Horoskop