Hanna Lis na planie Panoramy
Eastnews

„Będzie uruchomione konkretne łamanie kręgosłupów”. Hanna Lis o kulisach zwolnienia z TVP

Hanna Lis na planie Panoramy
Eastnews

Zwolniona z TVP Hanna Lis za pośrednictwem Twittera pożegnała się z widzami TVP. Po czterech latach pracy w "Panoramie" nowy szef serwisu informacyjnego podziękował dziennikarce za współpracę. Dziennikarka zdradza kulisy rozstania z  „Panoramą” w rozmowie z natemat.pl:

Nie poczułam zaskoczenia​, s​podziewałam się tego od dłuższego czasu. Paradoksalnie, to moi koledzy z redakcji byli zaskoczeni. Dziwię się, że to nie nastąpiło w piątek i łaskawie pozwolono mi jeszcze poprowadzić programy - powiedziała dla natemat.pl - Rozmowa o zwolnieniu wyglądała tak, że nowy dyrektor powiedział mi, że... to nic osobistego. Stwierdził, że oni będą na nowo budować wizerunek TVP i "odzyskiwać wiarygodność programów informacyjnych", a ja się w te plany nie wpisuję. Zdziwiłam się, że nie miał przygotowanej podkładki. Na przykład, oskarżenia, że "manipulowałam" lub "promowałam" ​obecną ​opozycję.

Przy okazji była już gwiazda "Panoramy" dała swoim kolegom z TVP radę.

Obawiam się, że będzie uruchomione konkretne łamanie kręgosłupów. Mogę tylko radzić kolegom, by spróbowali się temu przeciwstawić. Ale będzie ciężko.

Żałujecie, że Hanna Lis nie poprowadzi już "Panoramy"?

 

Zobacz także: Piotr Kraśko żegna się z TVP po 25 latach! "Bardzo, bardzo dziękuje za te niezwykłe lata"

 

Hanna Lis zwolniona z TVP

Hanna Lis z mężem

Hanna Lisz zwolniona z TVP

Więcej na temat Hanna Lis
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00