Hanna Lis na planie Panoramy
Eastnews
Newsy

„Będzie uruchomione konkretne łamanie kręgosłupów”. Hanna Lis o kulisach zwolnienia z TVP

„Będzie uruchomione konkretne łamanie kręgosłupów”. Hanna Lis o kulisach zwolnienia z TVP

Zwolniona z TVP Hanna Lis za pośrednictwem Twittera pożegnała się z widzami TVP. Po czterech latach pracy w "Panoramie" nowy szef serwisu informacyjnego podziękował dziennikarce za współpracę. Dziennikarka zdradza kulisy rozstania z  „Panoramą” w rozmowie z natemat.pl:

Nie poczułam zaskoczenia​, s​podziewałam się tego od dłuższego czasu. Paradoksalnie, to moi koledzy z redakcji byli zaskoczeni. Dziwię się, że to nie nastąpiło w piątek i łaskawie pozwolono mi jeszcze poprowadzić programy - powiedziała dla natemat.pl - Rozmowa o zwolnieniu wyglądała tak, że nowy dyrektor powiedział mi, że... to nic osobistego. Stwierdził, że oni będą na nowo budować wizerunek TVP i "odzyskiwać wiarygodność programów informacyjnych", a ja się w te plany nie wpisuję. Zdziwiłam się, że nie miał przygotowanej podkładki. Na przykład, oskarżenia, że "manipulowałam" lub "promowałam" ​obecną ​opozycję.

Przy okazji była już gwiazda "Panoramy" dała swoim kolegom z TVP radę.

Obawiam się, że będzie uruchomione konkretne łamanie kręgosłupów. Mogę tylko radzić kolegom, by spróbowali się temu przeciwstawić. Ale będzie ciężko.

Żałujecie, że Hanna Lis nie poprowadzi już "Panoramy"?

 

Zobacz także: Piotr Kraśko żegna się z TVP po 25 latach! "Bardzo, bardzo dziękuje za te niezwykłe lata"

 

Hanna Lis zwolniona z TVP

Hanna Lis z mężem

Hanna Lisz zwolniona z TVP

Hanna Lis na planie Panoramy
Eastnews
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!
Z OSTATNIEJ CHWILI: Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!

Hanna Lis zwolniona z TVP! Nie poprowadzi już "Panoramy". Dziennikarka na swoim Twitterze podziękowała widzom ze 4 lata pracy w programie: Dziękuję moim Przyjaciołom z Panoramy. Jestem dumna, że mogłam być częścią tego zespołu. To były fantastyczne 4 lata! Trzymajcie się ciepło. - napisała Hanna Hanna Lis oficjalnie odchodzi z TVP! Jeszcze dziś rano Hanna Lis spotkała się z nowym szefem Panoramy, Piotrem Lichotem. Po tym spotkaniu okazało się, że dziennikarka straci pracę. Dziękuję moim Przyjaciołom z Panoramy. Jestem dumna, że mogłam być częścią tego zespołu.To były fantastyczne 4 lata!Trzymajcie się ciepło.❤️👍🏼 — Hanna Lis (@hannalisowa) styczeń 13, 2016 Hanna Lis związana jest z TVP od 1992 roku, gdzie prowadziła „Teleexpress” w latach 1993-2001 roku. Od 2004 do 2007 roku prowadziła "Wydarzenia" w Polsacie (szefem wówczas  był Tomasz Lis). Do TVP wróciła w 2008 roku. Zaczęła prowadzić "Wiadomości" w TVP1, ale po pewnym czasie została zwolniona. Od 2012 roku prowadzi Panoramę w TVP 2.   Z TVP pożegnał się również Tomasz Lis. Jak dalej potoczą się ich kariery?   Żałujecie?   Zobacz: Hanna Lis skomentowała wpadkę z paczką papierosów w "Panoramie"   Hanna Lis odchodzi z TVP Hanna Lis zwolniona z Panoramy! Hanna i Tomasz Lis zostali bez pracy

Hanna Lis dostała nowy program
ONS
Newsy
Wybaczyli jej wpadkę z papierosem. Hanna Lis dostała nowy program
Gdzie będziemy mogli ją oglądać?

Hanna Lis , jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek od 2012 roku prowadzi główne wydanie programu informacyjnego TVP2 "Panorama". Dziennikarka wróciła do pracy w Telewizji Polskiej po trzech latach przerwy - wcześniej została zwolniona za naruszenie etyki dziennikarskiej. Przypomnijmy: Hanna Lis wraca do TVP. Zarobi 30 tysięcy złotych Dziennikarkę obdarzono tak dużym zaufaniem, że zdecydowano się powierzyć jej prowadzenie kolejnego programu. Jak podaje Presserwis od kwietnia Lis poprowadzi program publicystyczny "Po przecinku" . Będzie to kontynuacja "Panoramy" i poprowadzą go na zmianę właśnie Lis i Joanna Racewicz . Na zakończenie "Panoramy" pojawi się gość, ale rozmowa z nim zostanie przeniesiona do nowego programu, który będzie emitowany w TVP Info. Podobną metodę stosuje TVN, gdzie rozmowa z gościem zostaje przeniesiona do informacyjnego pasma stacji, czyli TVN24. Cieszycie się, że będziecie mogli częściej oglądać Hannę? Zobacz: Wpadka Hanny Lis Elegancka Hanna Lis:

Co dalej z karierą Hanny Lis?
Newsy
Co będzie robiła Hanna Lis po odejściu z TVP? "Mam pewien projekt"
Co będzie robiła Hanna Lis po odejściu z TVP? "Mam pewien projekt"

Co dalej z karierą Hanny Lis po utracie pracy w TVP? Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" opowiada o swoich planach. Czy wróci do telewizji? Czy chce zajmować się jeszcze dziennikarstwem politycznym? Hanna Lis - co dalej z jej karierą? Hanna Lis w rozmowie z dziennikiem powiedziała, że ma na razie dość polityki. Po 4 latach bycia w "Panoramie" nie chce zajmować się taką tematyką, zwłaszcza, że bardzo ją niepokoi to co dzieje się w Sejmie: [ ...] w tej chwili łapię głęboki oddech. Ostatni rok, skupiony głównie wokół kampanii wyborczej, był naprawdę ciężki. Rozliczano nas z każdej sekundy i dobrze, a dzisiaj czytam, że jestem propagandystką. Na razie chciałabym odetchnąć od polityki i szczerze powiedziawszy, wiadomością dnia, która bardziej mnie zasmuca niż moje osobiste perypetie, to wszczęcie procedury monitorowania praworządności w Polsce przez Komisję Europejską. Tego jeszcze nie było, to jest absolutny precedens. I dlatego mogę powiedzieć, że Viktor Orbán przy Jarosławie Kaczyńskim to dyletant. I to jest wiadomość dnia, a nie informacja, że zostałam zwolniona. Hanna Lis na razie nie chce zdradzać, czym się zajmie. Kilka lat temu było głośno o tym, że poprowadzi program kulinarny. Zaznaczyła też, że już współczuje swoim kolegom po fachu. Jak jest naprawdę? Mam pewien projekt z tyłu głowy, natomiast nie mam konkretnych planów. Pewne pomysły na siebie mam, ale żadne decyzje nie zapadły. Myślę, że polska polityka przez najbliższe cztery-pięć lat będzie tak dramatycznie jałowa i przykra, że mogę tylko współczuć dziennikarzom politycznym, którzy będą musieli się tym wszystkim zajmować. Zobacz także:  Hanna Lis zwolniona z TVP! Pożegnała się z widzami!   Hanna Lis zwolniona z TVP Hanna Lis...

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner