Gosia Andrzejewicz zdradza co jest dla niej najważniejsze
East News

Gosia Andrzejewicz zdradziła, do czego ma słabość. Zgadniecie?

Gosia Andrzejewicz zdradza co jest dla niej najważniejsze
East News

Prawie miesiąc temu Gosia Andrzejewicz została mamą. Na świecie pojawił się wówczas synek piosenkarki - Mateusz. I chociaż wszyscy zastanawiali się wówczas, na jak długo celebrytka zniknie  z show-biznesu, aby poświęcić się macierzyństwu, to Gosia Andrzejewicz już tydzień po porodzie pokazała się na scenie. Piosenkarka wystąpiła w krótkiej czerwonej sukience na 4. Festiwalu Ziemi Przemyskiej. Zobacz: Gosia Andrzejewicz tydzień po porodzie zagrała koncert! Jak wyglądała? ZDJĘCIA


Świeżo upieczona mama udzieliła również wywiadu, w którym znowu zaskakuje. Gosia Andrzejewicz w rozmowie z „Twoim Imperium" zdradziła co jest dla niej ważne. Okazuje się, że jest to zdrowa żywność i... pieniądze!

- Interesuje mnie, jak różne substancje wpływają na organizm człowieka, czego powinno się unikać, a co jeść. Staram się zgłębiać tajniki zdrowego stylu życia. Poza tym kolekcjonuję zapachy, mam słabość do dobrych perfum. Jeśli chodzi o pieniądze to są dla mnie istotne, ponieważ - nie oszukujmy się - dzisiejszy świat rządzi się dość surowymi regułami.


W sumie nie dziwimy się temu połączeniu - zdrowy styl życia bywa kosztowny...

Zobacz na Polki.pl: Gosia Andrzejewicz pochwaliła się wyprawką dla dziecka


Więcej na temat Gosia Andrzejewicz
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33