Ewa Minge o wizerunku Polaków na Zachodzie
East News

Ewa Minge o Polakach: "Nie zostaliśmy stworzeni tylko do sprzątania i przepychania rur"

Ewa Minge o wizerunku Polaków na Zachodzie
East News

Ewa Minge jest jedną z polskich projektantek, której talent zauważono również poza granicami naszego kraju. Minge miała pokazy swoich kolekcji m.in. we Francji i Włoszech. Dwa lata temu Polka została doceniona również przez modowych ekspertów w Nowym Jorku, gdzie została odznaczona nagrodą International Star Diamond Award za całokształt i wizjonerstwo. Zobacz: Minge dostanie nagrodę w USA! Docenił ją świat mody w Nowym Jorku

Kilka dni temu Ewa Minge odniosła kolejny sukces. Jej kolekcja została pokazana na tegorocznym Paris Fashion Week. O tym jak została przyjęta opowiedziała sama Ewa Minge w rozmowie z lifestylenewseria.pl

- To było cudowne, że podchodzili do mnie dziennikarze, blogerzy i mówili: „Czekaliśmy, cieszymy się, że wróciłaś”, to bardzo fajne. Wzruszyli mnie do łez. Paryż prawie zawsze mnie wzrusza, bo to jest jednak prawdziwa stolica światowej mody, zwłaszcza haute couture. Takie przyjęcie jest dla mnie ukoronowaniem mojej ciężkiej pracy.


Przy okazji Minge zdradziła, że magazyn „Daily Telegraph” w zestawieniu najlepszych 30 kreacji z Paris Fashion Week zamieścił jedną z sukni jej projektu. Projektantka przyznaje również, że swoją pracą i sukcesami chciałaby promować Polaków za granicą.

Zachód musi wiedzieć, że nie zostaliśmy stworzeni tylko do sprzątania i przepychania rur na świecie, ale że jesteśmy bardzo kreatywnym narodem. Mamy fantastycznych lekarzy, artystów, inżynierów, informatyków, mamy naprawdę bardzo zdolnych ludzi.


Gratulujemy wielkiego sukcesu i życzymy kolejnych!


Zobacz na Polki.pl: Suknia ślubna od Ewy MingeWięcej na temat Ewa Minge
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00