Makijaż wykonany z użyciem podkładu nawilżającego
Pinterest

Rossmann wyprzedaje idealny podkład na lato za 19 zł. Daje efekt „baby face” i nawilżoną skórę

Makijaż wykonany z użyciem podkładu nawilżającego
Pinterest

Zmiana sezonu wiąże się nie tylko ze zmianą garderoby, ale również z zaprowadzeniem pewnych roszad w kosmetyczce. Skóra w okresie letnim potrzebuje nieco innej pielęgnacji oraz lżejszego makijażu. Ta druga kwestia niestety często nie jest traktowana zbyt poważnie, a jest ona niezwykle istotna. Zwłaszcza, że nakładanie ciężkich podkładów i uporczywe matowienie skóry, kiedy naturalnie zaczyna się one wyświecać pod wpływem wysokiej temperatury może doprowadzić do zapychania porów i powstawania wielu niedoskonałości oraz nasilenia trądziku.

Podkład Naturally Perfect od Miss Sporty
Mat. prasowe

 

Idealny podkład na lato z Rossmanna

Najważniejsze jest, by latem dzienny makijaż zarezerwować dla kosmetyków o lekkich formułach i nie walczyć na siłę z wydzielającym się sebum. Wśród produktów, po które zdecydowanie warto sięgnąć plasuje się podkład Naturally Perfect od Miss Sporty. Przemawiają za nim zarówno jego właściwości, jak i cena, która wynosi niecałe 27 zł, a w obecnej promocji w Rossmannie nawet 18,49 zł. Fluid ma bardzo lekką, bezolejową konsystencję, która zapewnia średnie krycie - dobrze wyrównuj koloryt i zakrywa drobne niedoskonałości. Wygląda bardzo naturalnie, daje satynowe wykończenie, a przy dobraniu odpowiedniego koloru jest prawie niezauważalny. Lekko przypudrowany wytrzymuje na skórze praktycznie cały dzień, choć po kilku godzinach zaczyna się trochę wyświecać. Ogromną zaletą jest to, że nie obciąża skóry, ani jej nie wysusza, a wręcz przeciwnie daje efekt nawilżenia. Występuje w sześciu wariantach kolorystycznych. Na wizażu zdobył 4,3 na 5 punktów.

„Podkład jest bardzo przyjemny w aplikacji, daje wręcz wrażenie nakładania odżywczo-nawilżającego kremu! Ma ładny neutralny odcień  i utrzymuje się cały dzień, choć po dłuższym czasie warto go przypudrować w strefie T. Spokojnie można go aplikować palcami - wydaje mi się, że wtedy uzyskuje się nawet lepszy efekt niż gąbeczką. Po jego nałożeniu cera nabiera blasku, a po zmyciu jest ładnie nawilżona.”

„Nigdy nie byłam zadowolona z kosmetyków tej marki, a ten podkład okazał się strzałem w 10. Wygląda rewelacyjnie, pięknie wtapia się w skórę, nadaje jej promienny wygląd, a przy tym zakrywa niedoskonałości i wyrównuje koloryt. Na pewno kupię kolejne opakowanie!”

„Mam cerę mieszaną z mocno przetłuszczającą się strefą T i podkłady nawilżające to zwykle nie moja bajka, ale ten pobił wszystkie, które dotychczas miałam. Wygładza i nawilża skórę, a przy jednej cienkiej warstwie daje efekt baby face. Nie wyświeca się w ciągu dnia i wytrzymuje około 10 godzin, a tuż po nałożeniu jest cudownie świetlisty i sprawia, że skóra  wyglada bardzo zdrowo.” - oceniają wizażanki

Więcej na temat kosmetyki do makijażu Rossmann
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29