Makijaż z konturowaniem
East News

Rossmann wyprzedaje idealny korektor 30 procent taniej. Maskuje wszelkie niedoskonałości i pozwala wykonturować twarz

Makijaż z konturowaniem
East News

Korektor to podstawa szybkiego makijażu. Pozwala błyskawicznie ukryć cienie pod oczami i zamaskować niedoskonałości. Ważne jest jednak, by miał odpowiednie krycie oraz formułę, która dobrze się blenduje i stapia z cerą, jak np. korektor Can’t Stop Won’t Stop marki NYX Professional Makeup.

Korektory Can't Stop Won't Stop NYX Professional Makeup
Mat. prasowe

NYX PROFESSIONAL MAKEUP KOREKTOR
ALLEGRO
15.9 zł

Korektor do szybkiego makijażu z Rossmanna

Korektor Can’t Stop Won’t Stop warto przetestować zwłaszcza teraz, gdy jest przeceniony o ponad 30 procent w Rossmannie i kosztuje niecałe 23 zł. Jego formuła jest dobrze napigmentowana i kremowa dlatego łatwo i szybko się nim pracuje. Sprawdza się zarówno pod oczy, jak i do niedoskonałości. Wystarczy jedna warstwa, by przykryć zasinienia i czerwone wypryski. Korektor przeznaczony jest też do konturowania i faktycznie można nim bez problemu wyszczuplić optycznie twarz. Dobrze utrzymuje się na cerze i nie wysusza jej oraz nie wchodzi zbytnio w zmarszczki. Na wizażu został oceniony na 4,4/5.

„Ulubieniec - pokochałam go o pierwszego użycia! Ma całkiem niezłe krycie, które można budować i utrzymuje się bez zarzutów przez większość dnia. Poza tym nie wysusza, ani nie ciastkuje się po przypudrowaniu.”

„Strasznie wpadł w oko i okazał się super. Jest kremowy i szybko się go nakłada. Używam go pod oczy, ale kupiłam go głównie do konturowania i w obu kwestiach świetnie się sprawdza. Nie zostawia dziwnych plam na twarzy i nie wysusza skóry. Pigmentacja i wydajność produktu też zasługuje na pochwałę.”

„Korektor kupiłam ze względu na dobre opinie i nie zawiodłam się. Bardzo dobrze maskuje wszelkie niedoskonałości i sińce pod oczami. Podczas aplikacji wystarczy niewielka ilość produktu, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Długo utrzymuje się na twarzy bez żadnych poprawek oraz nie zapycha porów i nie wysusza. Doskonale sprawdza się też przy konturowaniu ” - oceniają wizażanki.

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43