Makijaż wykonany z użyciem kryjącego podkładu
Pinterest

Rossmann wyprzedaje hitowy kryjący podkład 45 proc. taniej. Niezależnie od warunków wygląda idealnie przez kilkanaście godzin!

Makijaż wykonany z użyciem kryjącego podkładu
Pinterest

Mimo, iż na topie są zdecydowanie kosmetyki o rozświetlających formułach i tak zawsze warto mieć w kosmetyczce klasyczny, mocno kryjący podkład. Przydaje się w awaryjnych sytuacjach, gdy na cerze pojawia się sporo niedoskonałości lub gdy chcesz mieć pewność, że makijaż przetrwa w perfekcyjnym stanie przez cały dzień. Jeśli w tej kategorii nie masz jeszcze swojego faworyta rozważ wybór podkładu Lasting Performance marki Max Factor, który jest teraz przeceniony w Rossmannie o 45 proc. i kosztuje niecałe 29 zł.

Podkład Lasting Performance Max Factor
Mat. prasowe

MAX FACTOR PODKŁAD KRYJĄCY DO TWARZY
ALLEGRO
19.99 zł

 

Mocno kryjący podkład z Rossmanna

Lasting Performance to klasyk. Ma dobrze napigmentowaną formułę i porządne krycie. Bez problemu maskuje wszelkie niedoskonałości - zaczerwieniania, popękane naczynka i wypryski. Ma satynowe wykończenie i wygląda świeżo oraz naturalnie. Produkt łatwo rozprowadza się po skórze zarówno za pomocą gąbeczki, jak i pędzla. Jest bardzo trwały, spokojnie przetrwa cały dzień oraz sprawdzi się na nocne wyjścia. Nie spływa pod wpływem wysokiej temperatury, ani nie ściera się nawet przy przypadkowym dotyku. Nie zapycha też porów i ma dość sporą gamę kolorystyczną. Na wizażu zdobył aż 1365 recenzji i finalnie został oceniony na 3,7/5.

„Moja skóra bardzo polubiła się z tym podkładem. Utrzymuje się na skórze dłużej niż zapewnia producent - spokojnie nawet 13 godzin. Jest bardzo delikatny, nie obciąża skory i  ma dobre krycie. Po prostu ideał !”

„Świetny dla osób szukających trwałego podkładu! Sprawia, że twarz wygląda naturalnie i młodzieńczo. Ładnie kryje wszelkie niedoskonałości i utrzymuje się na skórze bez skazy przez 10-12 godzin. Sprawdza się w każdych warunkach, nawet gdy jest bardzo gorąco i nie ściera się, nawet przy pocieraniu rękoma skóry czy przy przebieraniu.”

„Nigdy mnie nie zawiódł, a zużyłam już kilkanaście tubek. Jest delikatny, bardzo wydajny i nie daje efektu maski. Dobrze kryje niedoskonałości i ma sporo kolorów, więc łatwo dobrać odpowiedni odcień na lato i zimę”, podsumowują wizażanki.

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59