Afera na Facebooku Edyty Górniak

Edyta Górniak potwierdziła swój udział w nowym show TVP "Hit Hit - Hurra". Fani Edyty Górniak byli zasmuceni, gdy okazało się, że gwiazdę w "The Voice of Poland" zastąpi Natalia Kukulska i nie zobaczą jesienią swojej idolki w żadnym programie. Edyta jednak nie zawiodła fanów i zgodziła się na udział w show, które ma być nową wersją hitu sprzed lat - "Od przedszkola do Opola". 

 

Edyta Górniak w nowym show TVP Hit Hit - Hurra

Edyta Górniak będzie przewodnicząca jury, którego zadaniem będzie ocenianie śpiewu uczestników programu. Do show mogą zgłaszać się osoby w wieku od 6 do 17 lat. Udział w show to nie jedyny plan Edyty Górniak na nadchodzącą jesień. Najbliższe miesiące zapowiadają się dla niej bardzo pracowicie! Diwa planuje kilka koncertów, a do tego na święta Bożego Narodzenia szykuje dla fanów niespodziankę. Jaką? Zobaczcie, co o swoich najbliższych planach napisała na Facebooku Edyta Górniak:

No i cóż, mimo że jeszcze trwają wakacje 
ja już głową w kalendarzu grudniowym. W tym roku to ja będę Mikołajem.. Do świątecznego worka spakuje Wam Orkiestrę  nic wiecej nie powiem 

Aha i chciałam potwierdzić doniesienia.. 
TAK, będę miała znów wielką radość podziwiać i wspierać jako juror nowe pokolenie młodych artystów, w programie "Hit Hit - Hurra". Very excited !!

Do zobaczenia Dziś Wieczorem

Zobaczcie cały wpis Edyty Górniak

Wpis Edyty Górniak na Facebooku
Facebook

 

ZOBACZ: Edyta Górniak nagrywa ze światowej sławy producentem! "Będę pracować z najlepszymi albo w ogóle"

Edyta Górniak ostatnie kilka tygodni spędziła na wakacjach z Allanem

Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram

Diwa zabrała syna do USA

Allan Krupa, Edyta Górniak
Instagram

Więcej na temat Edyta Górniak