Media obiegła właśnie informacja, że na antenie TVP już niebawem pojawi się nowy program. Show przeznaczone będzie dla fanów muzyki, a udział w nim wezmą m.in. Edyta Górniak, Natasza Urbańska czy Sandra Kubicka. Co jeszcze o nim wiadomo? Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

"Rytmy Dwójki", czyli nowy program TVP

Niedawno donosiliśmy, że Sandra Kubicka straciła pracę w TVP, ponieważ prowadzony przez nią program "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć" nie doczeka się kontynuacji. Okazuje się jednak, że stacja nie kończy definitywnie współpracy z modelką. Partnerka Alka Barona już niebawem pojawi się bowiem u boku Izabelli Krzan (która też niedawno straciła show) w całkiem nowej produkcji.

- Iza Krzan i Sandra Kubicka zostały prowadzącymi. To ich powrót z nowym programem, bo w tej roli sprawdziły się świetnie już w swoich shows "Kamper Polska" oraz "Love Me Or Leave Me" - powiedział w rozmowie ze "Światem Gwiazd" informator.

Zobacz także: Sandra Kubicka wbiła szpilę Lewandowskiej. Mówiła o planach po zakończeniu kariery w show-biznesie

Otóż jeszcze w tym miesiącu TVP wystartuje z nowym show rozrywkowym, które nazywać się będzie "Rytmy Dwójki". Program będzie emitowany w piątki o godzinie 22.10. W każdym z odcinków zobaczymy osiem gwiazd, które w duecie z uczestnikami, takich programów stacji, jak: "The Voice of Poland", "Szansa na sukces" oraz "Tak to leciało!", będą wykonywać znane Polakom utwory. Zadaniem będzie wybranie najpiękniejszej polskiej piosenki.

AKPA Piętka Mieszko

Zobacz także: Sandra Kubicka odpowiada na zarzuty w sprawie zmyślonej kariery. "Tłumaczyłam, że to kłamstwo"

Zobacz także

Okazało się, że przy produkcji będzie współpracować wiele znanych nazwisk. Oprócz Sandry Kubickiej i Izabelli Krzan, które poprowadzą show, udział wezmą w nim popularni artyści. Informator "Świata Gwiazd" zdradził ich nazwiska.

- Wśród uczestników wystąpią Marek Piekarczyk, Natasza Urbańska, Lanberry, Tomson z Baronem, Alicja Węgorzewska i Edyta Górniak, o której już teraz za kulisami mówi się, że będzie największą gwiazdą widowiska - powiedziała osoba związana z "Rytmami Dwójki".

Reklama

Będziecie oglądać?

VIPHOTO/East News
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama