Edyta Górniak dziękuje fanom za wsparcie
Instagram
Newsy

Edyta Górniak wyszła ze szpitala! I pisze: „Przybliżyło mnie to do Boga". O co chodzi?

Edyta Górniak wyszła ze szpitala! I pisze: „Przybliżyło mnie to do Boga". O co chodzi?

Edyta Górniak zakończyła terapię w szpitalu w USA. Kilka dni temu, tuż przed finałem trasy koncertowej "Love 2 Love" lekarze zdiagnozowali u artystki wyczerpanie i ropne wirusowe zakażenie górnych dróg oddechowych. Gwiazda straciła głos i musiała odwołać swój koncert w Warszawie. Teraz Edyta Górniak zdradziła, że zakończyła już leczenie. Jak się czuje diva?

Zobacz także: Edyta Górniak w szpitalu! Co się dzieje z artystką? "Praktycznie przestała mówić"

 

Czuje tak wielką pokorę i wdzięczność za wszystko czego doświadczam. Za ból, który przyjęłam i który przetrwałam. Za to jak ogromnie przybliżyło mnie to do Boga.
Za to jak jeszcze bardziej pozwala mi to doświadczenie budzić się z uwielbieniem i zasypiać z nadzieją.

Nie wiem dlaczego, ale Nigdy nie spodziewałabym się takiego zrozumienia u ludzi z jakim spotkałam się teraz.
Kiedy przekazałam Wam opis sytuacji i konieczną decyzję, nie odwiedzałam FB aż do dziś. Potrzebowałam siły do zdrowienia i nie mogłabym patrzeć także i na Wasz smutek.
Spojrzałam dopiero dziś - w Święto Dziękczynienia.

Wasza Miłość i troska mnie po prostu onieśmieliły! Tyle dobra... słów uznania, wsparcia, a nawet przyjaźni.
To dla mnie wielka nagroda za lata oddane scenie - Wasze Zaufanie. Dziękuję za to całą sobą.

Chciałam przekazać Wam Kochani, że przyjęłam i ukończyłam już całą kurację. Nie wiem dlaczego nadal jeszcze kaszlę, ale wraca już mój naturalny głos, a także mogę swobodniej oddychać.

Dziękuję za Waszą tęsknotę. Odwzajemniam ją. ❤ Kiedy wrócę w pełni do swoich sił i poziomu energii zrobię wszystko, aby wynagrodzić Wam to oczekiwanie.

 

Wygląda więc na to, że Edyta Górniak wraca do zdrowia. W trudnych sytuacjach pomaga jej wiara, która  stała się dla piosenkarki bardzo ważna.

 

Edycie Górniak życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Zobaczcie, jej wpis na Facebooku.

 

Zobacz także: Edyta Górniak o dramacie syna w szpitalu w LA: "Musiałam być przygotowana na wszystko. Lekarze powiedzieli to wprost"

 

Edyta Górniak dziękuje fanom za wsparcie.

Edyta Górniak dziękuje fanom za wsparcie
Facebook

Artystka zakończyła leczenie.

Edyta Górniak w karetce

Edyta Górniak w granatowym T-shircie
Newsy
Edyta Górniak w szpitalu przez... antybiotyk! Kiedy wyjdzie? AKTUALIZACJA
Edyta Górniak w szpitalu przez... antybiotyk! Kiedy wyjdzie? AKTUALIZACJA

Edyta Górniak trafiła do szpitala! Kilka dni temu gwiazda wróciła z Nowego Jorku i prosto z lotniska pojechała na konsultacje z lekarzami. Dlaczego? Edyta Górniak w szpitalu Jak udało nam się dowiedzieć, wokalistka zachorowała w USA na grypę. Po kilku dniach trafiła do szpitala, gdzie został jej podany antybiotyk, na który Edyta bardzo źle zareagowała. Od razu wsiadła w samolot do Polski i pojechała na konsultacje z polskimi lekarzami. Stan zdrowia Edyty Górniak - nowe informacje Jaki jest stan zdrowia Edyty Górniak ? Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta po dwóch dniach pobytu w szpitalu, prawdopodobnie dziś zostanie wypisana. Jej stan zdrowia jest już dobry, potrzebuje jedynie odpoczynku. W związku z całą sytuacją, Edyta zdecydowała się odwołać koncert w Płocku, który miał się odbyć w najbliższą sobotę. Koncert zostanie przeniesiony na 26 września. W Płocku Edyta Górniak zaśpiewa z Mietkiem Szcześniakiem i Glacą z zespołu Sweet Noise.   Organizatorzy trasy koncertowej Edyty Górniak wydali oświadczenie w sprawie odwołanego koncertu w Płocku. Co napisali? „Ze względu na zły stan zdrowia Edyty Górniak, która trafiła do szpitala i przechodzi szereg badań, jesteśmy zmuszeni do przełożenia koncertu „Love 2 Love" w Płocku, z 19 września 2015 roku (sobota) na 26 września 2015 roku (sobota). Koncert odbędzie się w płockim amfiteatrze. Gościnnie wystąpi Monika Kuszyńska oraz Glaca z zespołu Sweet Noise. W supporcie Kasia Moś. Artystka czuje się już zdecydowanie lepiej i jest pod opieką najlepszych lekarzy, gwarantujemy, że pozostałe terminy koncertów pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność. Przepraszamy za zaistniałą sytuację Royal Concert. Zobacz: Edyta Górniak leci do Nowego Jorku. Przyłapano ją na lotnisku   Edyta Górniak z synem Allanem:     Edyta...

Edyta Górniak o stanie zdrowia Allana
Instagram
Newsy
Edyta Górniak o dramacie syna w szpitalu w LA: "Musiałam być przygotowana na wszystko. Lekarze powiedzieli to wprost"
Edyta Górniak o dramacie syna w szpitalu w LA: "Musiałam być przygotowana na wszystko. Lekarze powiedzieli to wprost"

Edyta Górniak we wzruszającym wywiadzie opowiedziała o dramatycznych chwilach w szpitalu w USA, gdzie przeszedł operację jej syn Allan. Chłopiec trafił tam po tym, jak zaczął uskarżać się na silne bóle brzucha. Jak się później okazało, Allan musiał przejść operację usunięcia wyrostka robaczkowego. Niestety doszło wówczas do zakażenia organizmu i stan zdrowia Allana pogorszył się. Teraz artystka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że lekarze powiedzieli jej wprost, że musi być przygotowana na wszystko.   Edyta Górniak o pobycie Allana w szpitalu w USA Diva nie potrafiła ukryć wzruszenia, kiedy opowiadała o ciężkich chwilach w szpitalu, oraz o wielkim wsparciu jakie otrzymała nie tylko od fanów i przyjaciół, ale także od dziennikarzy. Oprócz przyjaciół, rodziny, fanów... Byłam bardzo wzruszona tym, że czułam takie wsparcie dziennikarzy też - mówiła Edyta ocierając łzy. Dlatego podziękowałam też dziennikarzom, bo to był taki czas kiedy można było drwić, trochę dokuczać. Poznałam taką bardzo ludzką stronę mediów i bardzo za to dziękuję. To jest taki moment, że człowiek sobie uświadamia, że nasze dzieci nie należą do nas, należą do Boga. Ja musiałam być przygotowana na wszystko, bo to lekarze mi powiedzieli wprost. Edyta Górniak przyznała, że w czasie, kiedy jej syn przebywał w szpitalu najbardziej pomogła jej modlitwa. Skąd czerpię siłę? Prawdę mówiąc najwięcej z modlitwy. W takich momentach zawsze staram się czuć Boga w sercu. Jak są takie momenty, sprawdziany wytrwałości, cierpliwości, odporności, siły, miłości matczynej to są takie momenty, kiedy czuje się Boga bardziej niż w jakichkolwiek innych momentach - powiedziała w rozmowie z gazetą. To, że lekarze uratowali organizm Allana z tego ciężkiego zakażenia, które jest zagrożeniem dla życia, to ja to biorę jako dowód wielkiej miłości Bożej, że...

Edyta Górniak
Newsy
Edyta Górniak wyznała, co z jej zdrowiem! "Miałam wstrząs. Rokowania lekarzy nie dały mi żadnej nadziei"
Edyta powiedziała, co naprawdę się stało!

Edyta Górniak z powodu swojej choroby musiała odwołać koncert w Warszawie, na który cztery tysiące biletów wyprzedało się w mgnieniu oka. Fani diwy są zawiedzeni, ale Górniak wie, że musi teraz zadbać o swoje zdrowie. W związku z wieloma plotkami dotyczącymi jej faktycznego stanu zdrowia, Górniak wydała oświadczenie. Moi Kochani, Ogromnie Dziękuję za przepiękne słowa i intencje Wasze z okazji moich 44 Urodzin.  Wszystkie one są bezcenne dla mnie. Szczególnie po ostatnich doświadczeniach - podziękowała na początku Edyta Górniak . Potem napisała jak czuje się Allan. - Allan wrócił już do swoich codziennych obowiązków i szkolnych zajęć i jestem szczęśliwa patrząc na to, bo kilkanaście dni temu mogłam w sekundę stracić wszystko i utracić wszelkie perspektywy życia. Poziom stresu, który udźwignęłam jako matka wywołał w moim organizmie wstrząs i kiedy tylko mój Syn stanął o własnych siłach i nie musiałam już być silna dla niego, mój organizm powiedział - dość. Lekarze zdiagnozowali u mnie wyczerpanie i ropne wirusowe zakażenie górnych dróg oddechowych. Mimo przyjęcia wielu medykamentów, w tym także sterydów, organizm mój nie regeneruje się i nadal nie odzyskałam głosu. Rokowania lekarzy nie dały mi żadnej nadziei, że bede mogła stanąć na scenie przez najbliższe 2 tygodnie.. Jest mi ogromnie przykro, że nie spotkamy się w najbliższą niedzielę, ale mój stan zdrowia nie pozwala mi na przylot do Polski. Jestem pełna zrozumienia, że wielu z Was przekładało swoje plany, aby być częścią tego Jubileuszowego Koncertu, tym bardziej jestem przygnębiona, ale wobec całej sytuacji czuję się zupełnie bezsilna. Organizator i Producent trasy szukają już nowej daty dla Koncertu "LoVe 2 LoVe". My teraz trzymamy kciuki za Edytę Górniak i mamy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie! Razem z jej...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner