Edyta Górniak trafiła do szpitala
Instagram
Newsy

Edyta Górniak w szpitalu! Co się dzieje z artystką? "Praktycznie przestała mówić"

Edyta Górniak w szpitalu! Co się dzieje z artystką? "Praktycznie przestała mówić"

Edyta Górniak trafiła do szpitala! Jak udało nam się wczoraj dowiedzieć, artystka cierpi na zapalenie gardła, przez co została zmuszona do przełożenia swojego koncertu w Warszawie. 20 listopada na warszawskim Torwarze miał się odbyć finał trasy koncertowej "Love 2 Love". Niestety, jak podaje Fakt, stan zdrowia Edyty Górniak jest poważny. Artystka straciła głos i trafiła do szpitala w Los Angeles.

 

Zobacz: Edyta Górniak odwołuje koncert w Warszawie! Co się stało? Co z kupionymi biletami?

Edyta praktycznie przestała mówić. Lekarze podali jej antybiotyki i sterydy, ale ich diagnoza była bezlitosna: Edyta dostała zakaz śpiewania przez dwa tygodnie. Edyta jest załamana. Bilety na koncert na Torwarze zostały wyprzedane praktycznie w całości. To miał być wielki show z udziałem m.in. Donatana i Cleo - w rozmowie z tabloidem zdradza znajomy Edyty Górniak.

Trzymamy wiec kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia! Miejmy nadzieję, że Edyta Górniak pod opieką specjalistów już wkrótce zapomni o problemach zdrowotnych!

 

Zobacz także: Szałwia wyleczy ból gardła. Napary, inhalacje i płukanki

 

Edyta Górniak trafiła do szpitala.

Edyta Górniak

Gwiazda odwołała swój koncert w Warszawie.

Edyta Górniak w czerni

 

Edyta Górniak zdradziła, z kim wystąpi w finale trasy koncertowej
Instagram
Newsy
Edyta Górniak odwołuje koncert w Warszawie! Co się stało? Co z kupionymi biletami?
Edyta Górniak odwołuje koncert w Warszawie! Co się stało? Co z kupionymi biletami?

Edyta Górniak odwołała koncert w Warszawie! W najbliższy weekend na warszawskich Torwarze miał odbyć się wyjątkowy finał trasy koncertowej "Love 2 Love". Diwa miała dla swoich fanów mnóstwo niespodzianek i niesamowitą dawkę pozytywnej energii. Niestety koncert nie odbędzie się w terminie 20.11, ale fani nie mają powodu do obaw.   Okazuje się, że Edyta Górniak ma zapalenie gardła i z tego powodu musi wstrzymać koncert, na który wyprzedały się wszystkie bilety. Jak udało nam się dowiedzieć, finał trasy "Love 2 Love" zostanie przesunięty o dwa tygodnie, w związku z czym koncert odbędzie się na początku grudnia. Wielbiciele talentu wokalistki nie muszą się martwić, ponieważ wszystkie 4 tysiące biletów, które zostały wyprzedane, będą ważne. Zatem wszyscy, którzy kupili bilety na dzień 20.11 będą mogli pojawić się na koncercie, który najprawdopodobniej odbędzie się dwa tygodnie później. Dokładny termin zostanie jeszcze oficjalnie potwierdzony.   Przypomnijmy, że diwa podczas finałowej trasy miała wystąpić na scenie z Donatanem. Już nie możemy doczekać się tego duetu!   My trzymamy kciuki za zdrowie Edyty Górniak!   Zobacz:  Allan Krupa zdradził, jak jego mama świętowała urodziny! Pokazał naprawdę słodkie ZDJĘCIE   Edyta Górniak odwołała koncert 20.11 w Warszawie!   Wokalistka ma zapalenia gardła.

Edyta Górniak w granatowym T-shircie
Newsy
Edyta Górniak w szpitalu przez... antybiotyk! Kiedy wyjdzie? AKTUALIZACJA
Edyta Górniak w szpitalu przez... antybiotyk! Kiedy wyjdzie? AKTUALIZACJA

Edyta Górniak trafiła do szpitala! Kilka dni temu gwiazda wróciła z Nowego Jorku i prosto z lotniska pojechała na konsultacje z lekarzami. Dlaczego? Edyta Górniak w szpitalu Jak udało nam się dowiedzieć, wokalistka zachorowała w USA na grypę. Po kilku dniach trafiła do szpitala, gdzie został jej podany antybiotyk, na który Edyta bardzo źle zareagowała. Od razu wsiadła w samolot do Polski i pojechała na konsultacje z polskimi lekarzami. Stan zdrowia Edyty Górniak - nowe informacje Jaki jest stan zdrowia Edyty Górniak ? Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta po dwóch dniach pobytu w szpitalu, prawdopodobnie dziś zostanie wypisana. Jej stan zdrowia jest już dobry, potrzebuje jedynie odpoczynku. W związku z całą sytuacją, Edyta zdecydowała się odwołać koncert w Płocku, który miał się odbyć w najbliższą sobotę. Koncert zostanie przeniesiony na 26 września. W Płocku Edyta Górniak zaśpiewa z Mietkiem Szcześniakiem i Glacą z zespołu Sweet Noise.   Organizatorzy trasy koncertowej Edyty Górniak wydali oświadczenie w sprawie odwołanego koncertu w Płocku. Co napisali? „Ze względu na zły stan zdrowia Edyty Górniak, która trafiła do szpitala i przechodzi szereg badań, jesteśmy zmuszeni do przełożenia koncertu „Love 2 Love" w Płocku, z 19 września 2015 roku (sobota) na 26 września 2015 roku (sobota). Koncert odbędzie się w płockim amfiteatrze. Gościnnie wystąpi Monika Kuszyńska oraz Glaca z zespołu Sweet Noise. W supporcie Kasia Moś. Artystka czuje się już zdecydowanie lepiej i jest pod opieką najlepszych lekarzy, gwarantujemy, że pozostałe terminy koncertów pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zachowują ważność. Przepraszamy za zaistniałą sytuację Royal Concert. Zobacz: Edyta Górniak leci do Nowego Jorku. Przyłapano ją na lotnisku   Edyta Górniak z synem Allanem:     Edyta...

Edyta Górniak
Instagram
Newsy
Dramat Edyty Górniak! Co z jej stanem zdrowia? Gwiazda już odzyskała głos?
Dramat Edyty Górniak! Co z jej stanem zdrowia? Gwiazda już odzyskała głos?

Edyta Górniak nadal nie może śpiewać. Piosenkarka zamieściła na swoim Instgramie filmik, na którym gra na fortepianie. Gwiazda napisała, że niestety wciąż nie może wrócić do śpiewu. Dwa tygodnie temu Edyta Górniak trafił do szpitala w Los Angeles w wyniku wyczerpania i ropnego wirusowego zakażenie górnych dróg oddechowych. W wyniku choroby Górniak straciła głos i musiała odwołać swój koncert w Warszawie.   Zobacz też:  Edyta Górniak w szpitalu! Co się dzieje z artystką? "Praktycznie przestała mówić"   Edyta Górniak tydzień temu wydała oświadczenie, w którym napisała, że ukończyła kurację, a jej głos zaczyna powoli wracać. Artystka jest na dobrej drodze do pełnego powrotu do zdrowia, jednak z najnowszego filmiku wynika, że nadal nie może śpiewać. Mamy jednak nadzieję, że Edyta Górniak szybko wróci do zdrowia i wkrótce znów będziemy mogli podziwiać jej wspaniały głos na koncertach!   Polecamy:  Zapalenie krtani: jak wyleczyć chorobę domowymi sposobami?   Edyta Górniak nadal nie może śpiewać. Wypełnia czas grą na fortepianie.   🎶🍀 Can't sing yet . Film zamieszczony przez użytkownika Edyta Gorniak (@edytagorniak) 1 Gru, 2016 o 12:33 PST   Piosenkarka powoli wraca do zdrowia po ropnym wirusowym zakażeniu górnych dróg oddechowych.    Trzymamy kciuki za pełny powrót artystki do zdrowia!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner