Edyta Górniak w Pytaniu na Śniadanie
pytanienasniadanie.tvp.pl
Newsy

Górniak w "PnŚ" nie była w dobrym humorze. Dała nieźle popalić Richardson i Wolnemu

Diwa wciąż w formie

W sobotni poranek ekipa piątej edycji The Voice of Poland pojawiła się w Pytaniu na Śniadanie, aby promować pierwszy odcinek show. Nie zabrakło tam oczywiście Edyty Górniak, która na tę okazję kolejny raz postawiła na seksowną stylizację i gwiazdorskie ciemny okulary. W drodze powrotnej jednak jej markowe Louboutiny spłatały jej niezłego figla. Przypomnijmy: Górniak przyjechała do telewizji kabrioletem. Miała spory problem z drogimi butami

Jurorzy byli w doskonałych humorach i chętnie opowiadali o kulisach programu, zachęcając do jego oglądania, wymieniając serdeczności i uśmiechając się do kamer. To nie dotyczyło jednak Edyty Górniak, która od początku wizyty była wyraźnie w nie najlepszym humorze. Diwa nie zdjęła okularów, usiadła w sposób, który sugerował znudzenie, robiąc w dodatku dość lekceważące miny i odpowiadając bardzo zdawkowo na zadawane pytania.

Prowadzący program Monika Richardson i Tomasz Wolny mieli więc trudne zadanie, a ten drugi w pewnym momencie podpadł diwie, która mówiąc delikatnie, nie potraktowała go najlepiej. Gwiazda zasugerowała, że Wolny jest początkującym dziennikarzem, stąd nietrafione pytania i wnioski.


Tomasz Wolny: Edyta, mam pytanie neutralne. Nie bój się. Spokojnie.

Edyta Górniak: Ale ja wyglądam jakbym się bała?

Tomasz: Nie, zupełnie.

Edyta: Nie wiem skąd takie spostrzeżenie.

Tomasz: Tu się oparłaś i taka trochę jesteś wycofana...

Edyta: Ale pan czyta ciało? Że usiadłam wygodnie to znaczy, że się boję? Wiem, że pan zaczął niedawno pracę w programie i ma pan stres.


Wolny przytaknął tylko z uśmiechem, choć braku doświadczenia zarzucić mu nie można. Oglądaliście "Pytanie na Śniadanie" z Edytą i jurorami The Voice?

Zobacz: Górniak romansuje w The Voice. Steczkowska dopiekła jej zdradzając sekret

Edyta Górniak w Pytaniu na Śniadanie

 

Edyta Górniak w Pytaniu na Śniadanie

Edyta Górniak przed studiem Pytania na Śniadanie:

Gwiazdy pod studiem TVP
Newsy
Gwiazdy pod studiem PnŚ: Ewa Kasprzyk, Anna Cieślak, Izabela Trojanowska... ZDJĘCIA
Gwiazdy pod studiem PnŚ: Ewa Kasprzyk, Anna Cieślak, Izabela Trojanowska... ZDJĘCIA
Urszula z partnerem pod studiem TVP
Newsy
Dawno niewidziana Urszula promienieje u boku męża. ZDJĘCIA
Dawno niewidziana Urszula promienieje u boku męża. ZDJĘCIA
Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie
ONS
Newsy
Górniak: Myślę o jedzeniu częściej niż o muzyce
Gwiazda przyznała się do swojej największej słabości

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Można powiedzieć, że jest prawdziwą diwą, która miewa swoje lepsze i gorsze dni. Jednak właśnie w tym tkwi jej cały urok. Nadchodząca jesień z pewnością będzie należeć do artystki. Wszystko za sprawą jurorowania w trzeciej edycji "The Voice of Poland", jak i przygotowań do wydania nowego albumu. Zobacz: Ile Edyta Górniak zarobi na "The Voice"? Ostatnio na planie muzycznego show pojawiła się Paulina Drażba ze swoją ekipą z "Pytania na śniadanie". Udało się jej podpytać Edytę, co jest jej największą słabością. Okazuje się, że wokalistka ma obsesję na punkcie jedzenia. Ciągła myśl o nim sprawia, że wiele rzeczy schodzi na dalszy plan. - Powiem szczerze Państwu, czego chyba nie mówiłam dotąd, ja najczęściej w ciągu dnia myślę o jedzeniu. Myślę o jedzeniu częściej niż o muzyce, częściej niż o moich ukochanych chłopakach i to jest… nie wiem, czy to jest wstydliwe czy nie, po prostu przyznaję się do tego, że cały czas myślę o jedzeniu. Kocham jeść, kocham smaki, już mam ślinę na ustach, przepraszam - wyznała artystka w "Czerwonym dywanie" w rozmowie z Pauliną Drażbą . - Chętnie przyjdę kiedyś do Państwa rano coś popichcić, a jeśli bym nie umiała to chętnie popatrzę, a najchętniej zjem po prostu - dodała. Aż trudno nam uwierzyć, że Edyta Górniak jest aż takim łasuchem. W końcu gwiazda od lat ma nienaganną figurę. Zobacz: Uśmiechnięta i opalona Górniak w telewizji śniadaniowej Pierwsze zdjęcia Edyty Górniak ze studia "The Voice":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner