W sobotę, 27 stycznia, na antenie TVP2 zadebiutowała nowa para prowadzących "Pytanie na śniadanie" - Katarzyna Dowbor oraz Filip Antonowicz. Jak widzowie odebrali ten duet i jak podeszli do wielkiego powrotu prezenterki na telewizyjne ekrany? Opinie mocno się różnią!

Reklama

Widzowie oceniają debiut Katarzyny Dowbor w "PnŚ"

Zmiany w "Pytaniu na śniadanie" spotkały się z ogromną falą komentarzy telewidzów, którzy przyzwyczaili się już do swoich ulubionych duetów w śniadaniówce. Teraz jednak władze programu skonfrontowały widzów z nowościami - w sobotę, 27 stycznia w "Pytaniu" zadebiutowała nowa, międzypokoleniowa para prowadzących - Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz.

Prezenterzy już na początku show wyrazili nadzieję, że zyskają sporą sympatię widzów "PnŚ". Czy tak się stało? Komentarze w sieci mówią same za siebie. Katarzyna Dowbor w roli prowadzącej "Pytania" zyskała tyle samo zwolenników, co krytycznie nastawionych internatów.

Pani Dowbor ma uratować sytuację PnŚ? Oj...
Dziwnie się zachowuje
Czas na emeryturę, Pani Dowbor

Zobacz także: Widzowie przeżywają odejście Cichopek i Kurzajewskiego z "PnŚ": „Już nie oglądam”

Nie wszyscy internauci byli tak krytyczni wobec Katarzyny Dowbor - ogromna część z nich była pod wrażeniem jej profesjonalizmu i poziomu dziennikarstwa, który zaprezentowała w sobotni poranek w "TVP2".

Zobacz także
Cudownie, teraz to z chęcią będę oglądać
Pani Kasiu, jak cudownie Panią widzieć (w bardzo miłym towarzystwie) w porannej telewizji... Czasem coś się kończy by coś lepszego mogło się zacząć
Super Pani Kasiu że znowu będzie można panią zobaczyć na ekranie, powodzenia
Właśnie oglądam i zazdroszczę koloru włosów. Fajnie że pani wróciła.
Burza w sieci po ogłoszeniu Dowbor i Antonowicza w Pytaniu na śniadanie
Pawel Wodzynski/East News, Piotr Zając/REPORTER/East News

Co ciekawe, widzowie bacznie przyglądali się nie tylko poczynaniom Katarzyny Dowbor w śniadaniówce TVP - widzom nie umknęła również wpadka Filipa Antonowicza w "Pytaniu na śniadanie". A jak Waszym zdaniem wypadła była gwiazda "Nasz nowy dom" w zupełnie innej roli?

Reklama

Zobacz także: Tomaszewska zwolniona z TVP tuż przed porodem! Jest komentarz rozżalonej gwiazdy. Myśli tylko o jednym

Katarzyna Dowbor
AKPA
Reklama
Reklama
Reklama