Poranne perypetie Edyty
WIDEO…
Górniak przyjechała do telewizji kabrioletem. Miała spory problem z drogimi butami [FOTO]

ONS
Poranne perypetie Edyty
WIDEO…

ONS
W ramach promocji rozpoczynającej się właśnie piątej edycji The Voice of Poland, jurorzy odwiedzili dziś rano studio Pytania na Śniadanie. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć Edyty Górniak, która zadbała o to, aby wyróżniać się na tle innych. Diwa podjechała pod siedzibę TVP białym kabrioletem w towarzystwie swoich asystentek i wyglądała perfekcyjnie. W drodze powrotnej jednak miała mały problem - jej beżowe Louboutiny nie sprawdziły się na nierównej kostce brukowej i Edyta była zmuszona je ściągnąć, pląsając boso do auta.
Zobacz: Gwiazdor Idola mieszkał obok Górniak. Zdradził jaką była sąsiadką
Tak Edyta prezentowała się dziś pod studiem TVP. Urocza?

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.