Doda w sukni ślubnej
Instagram
Gwiazda zamieściła ostry wpis!
1/5
Doda w sukni ślubnej
Instagram

Doda powiedziała "DOŚĆ"! Piosenkarka wróciła już z Hiszpanii, gdzie zaledwie kilka dni temu poślubiła swojego przyjaciela Emila Stępnia. Doda i jej mąż przylecieli do Polski i pomimo przeziebienia piosenkarki, razem pojawili się na uroczystej gali podczas której Doda odebrała nagrodę za Wybitną Osobowość w konkursie Polish Business Women Awards. Artystka pochwaliła się wyróżnieniem i pokazała zdjęcie statuetki na swoim profilu na Instagramie- na statuetce pojawił się podpis- Dorota "Doda" Rabczewska-Stępień. Pod fotką pojawiły się komentarze z gratulacjami. Fani Dody przypomnieli przy okazji, że niektóre media niezbyt miło nazywały jej męża. Gwiazda w ostry sposób to skomentowała! 

Zobacz, co napisała Doda! 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Agnieszka Hyży wyliczyła, ile mógł kosztować ślub Dody! Dalibyście tyle za "talerzyk"?

2/5
Doda
ONS.pl

Jedna z fanek przypomniała, że niektóre media nazywały męża Dody "nositorbą". 

Nie rozumiem czemu smiali sie z Emila ze nositorba. To jego noszenie torebki w cannes tylko pokazalo jaki jest w niej zakochany- pisała jedna z internautek.

 

Ja nienawidzę jak w ten sposób Emila nazywają😡😡aż mnie gotuje jakim prawem można człowieka tak określić . W związku zawsze jest woda i ogień a On @dodaqueen kocha na zabój i to się liczy . Życzę im ogromnie dużo szczęścia bo KOVHAM TĘ PARE ❤️❤️❤️❤️❤️- skomentowała kolejna fanka. 

Jak zareagowała Doda? Piosenkarka zamieściła ostry komentarz, w którym ostrzegała, że nie pozwoli obrażać swojego męża! Wpis gwiazdy znajdziecie na następnej stronie! 

3/5
Doda broni swojego męża
Instagram

moja cierpliwość się kończy. Od chwili kiedy stał się członkiem mojej rodziny, moim obowiązkiem jest publicznie bronić jego dobrego imienia . Serce mi się kraja jak samozwańczy „dziennikarze” odzierają go z godności dla oglądalności- napisała Doda. 

 

4/5
Ślub Dody
Nani de Perez / Instagram @Dodaqueen

Jesteście zaskoczeni reakcją Dody? 

5/5
Ślub Dody
Nani de Perez / Instagram @Dodaqueen
Więcej na temat Doda