Doda już od początków swojej kariery nie ukrywała, że jednym z jej najstabilniejszych fundamentów życiowych jest jej relacja z rodzicami. To właśnie mamie i tacie zawdzięcza w dużej mierze swoją pewność siebie, świadomość własnej wartości i wiele zasad, które przez lata wyznaczają jej drogę. Fani artystki doskonale znają też mamę piosenkarki, Wandę, która dzięki gościnnym występom w mediach społecznościowych córki zdobywa sobie z roku na rok coraz szersze grono wielbicieli. Czym tam razem zwróciła na siebie uwagę internautów? Tę dozę uśmiechu i humoru aż szkoda przegapić.

WIDEO

player placeholder

Doda zabrała mamę do Hiszpanii. Nagranie z samolotu robi furorę

Doda postanowił pokazać nagranie z prywatnie spędzonych chwil ze swoją mamą. Tym razem zaskoczyła fanów kadrami nie tylko z rodzinnego domu w Ciechanowie. Artystka postanowiła zabrać Panią Wandę na pierwszą podróż samolotem do słonecznej Hiszpanii, jednocześnie nagrywając w tym czasie vloga, który sama nazwała: "Wanda and Doda adventures". 

Wyjeżdżamy właśnie do Hiszpanii, pierwszy raz w życiu razem samolotem

- zapowiedziała Doda.

Już po chwili na nagraniu zobaczyć można mamę Dody w samolocie, mocno ściskającą ją za dłoń podczas startu. Choć widać było po niej nerwy i uciekanie wzrokiem od widoku oddalającego się za oknem lądu, to na wznoszenie się w przestworza reagowała jednocześnie szerokim uśmiechem i śmiechem, który udzielił się również wspierającej obok mamę Dodzie.

Zobacz także:

O jezu, Dorotka, jak jesteśmy wysoko. O Boże. Dlaczego ty mnie przy tym oknie posadziłaś? Nie no, nie mogę przy oknie siedzieć, muszę zasłonić. (...) Na co ja się porwałam?

- słyszymy Panią Wandę na nagraniu z samolotu.

Na szczęście sytuacja szybko została opanowana, a po wzniesieniu się na odpowiednią wysokość i zjedzeniu naleśników z owocami, mama Dody już spokojnym głosem przyznała:

Już mnie to w ogóle nie przeraża. Już się oswoiłam.

Nie zabrakło też kadrów z hiszpańskiej plaży, a także nagrania z przejażdżki kabrioletem, a wszystko to z okazji imieniem Pani Wandy. Cały vlog szybko zyskał na popularności wśród internautów, którzy nie zawiedli w sekcji komentarzy.

Doda pokazała nagranie z mamą w samolocie. Internauci komentują

Nagranie Dody z mamą z pewnością w niejednym internaucie wzbudziło szeroki uśmiech, którym trudno było się nie zarazić od Pani Wandy. Jednocześnie fani zwrócili uwagę na piękną relację matki z córką.

Macie piękną relację

Cudowna relacja z mamą. Kocham was oglądać razem

Ale jesteście fajne naturalne prawdziwe. Mamusia jak się cieszy jaka szczęśliwa aż miło patrzeć na tak cudowną relację z rodzicami rzadko się zdarza!! chcemy więcej vlogów!!

- komentowali zachwyceni intenrauci.

Jak zwykle nie zabrakło też słów od grona fanów Pani Wandy, którzy nie szczędzili ani komplementów, ani wyrazów swojej sympatii wobec mamy piosenkarki.

Pani Wanda jak małolatka. Miłego odpoczynku.

Pani Wanda jaka szczęśliwa.

Mama tym razem wygrała

- czytamy w komentarzach.

Całość nagrania zobaczycie poniżej. Też nie możecie się doczekać kolejnej części przygód Dody i Wandy? Przypominamy, że całkiem niedawno Doda opowiedziała o wysłaniu swoich zdjęć do agencji modelek, również zapewniając swoim fanom niemałą dawkę uśmiechu.

Zobacz także: