Do sieci trafił wyjątkowy i wzruszający fragment filmu "Ania". Właśnie dziś, w środę 5 października, odbędzie się uroczysta premiera filmu o Annie Przybylskiej. Film trafi do kin dwa dni później, ale już teraz możemy zobaczyć poruszający fragment, w którym Katarzyna Bujakiewicz wspomina zmarłą przyjaciółkę. Aktorka zalała się łzami opowiadając o Annie Przybylskiej.

Reklama

Katarzyna Bujakiewicz opowiada o Annie Przybylskiej w filmie "Ania"

Od śmierci Anny Przybylskiej mija już osiem lat. Piękna i utalentowana aktorka zmarła dokładnie 5 października 2014 roku, a jej odejście wstrząsnęło całą Polską. Anna Przybylska miała zaledwie 36 lat kiedy przegrała walkę z rakiem trzustki. Po śmierci gwiazdy media wiele razy informowały o planach na film o Annie Przybylskiej, ale dopiero teraz rodzina zgodziła się na wyprodukowanie dokumentu o aktorce. Bliscy i przyjaciele Anny Przybylskiej wspominają ją w filmie "Ania", który już 7 października trafi do kin.

Jak już wiemy, w filmie "Ania" pojawi się Michał Żebrowski, a teraz w sieci pojawił się fragment w którym możemy zobaczyć Katarzynę Bujakiewicz.

Pomimo tego, że była młodsza, to wiele mnie nauczyła, naprawdę. Pokazała mi wiele rzeczy, jak można być fajną matką, jak można mieć luz do tego zawodu. I za to jej dziękuję i ona o tym wie, że ja jej dziękuję, po prostu... Nauczyła mnie też imprezować. Zawsze się śmiałam, że oni na mnie "ciocia" mówili, bo ja mieszkałam z babcią, którą się opiekowałam, a oni mówili: "Bujakiewicz, przecież od czasu do czasu trzeba odpiąć narty". Pokazali mi, jak się odpina narty. Nauczyli mnie luzu, bo ja taka poukładana poznańska dziewczyna. Pokazali, że można w tym całym poukładaniu mieć trochę takiego luzu i wariactwa. I tego podejścia do tego zawodu, że jak będą chcieli, to i tak cię znajdą- wspomina Katarzyna Bujakiewicz.

Zobaczcie wyjątkowy fragment filmu "Ania", w którym Katarzyna Bujakiewicz wspomina Annę Przybylską.

Zobacz także: Ostatnie chwile Anny Przybylskiej: "Powtarzałam jej, że Jasio idzie do przedszkola, Szymon do komunii"

Zobacz także

Katarzyna Bujakiewicz przez wiele lat przyjaźniła się z Anną Przybylską. Śmierć przyjaciółki wstrząsnęła aktorką, która dopiero po kilku latach po raz pierwszy opowiedziała o trudnych chwilach przed odejściem Anny Przybylskiej. Katarzyna Bujakiewicz w biografii Anny Przybylskiej, która miała swoją premierę w 2017 roku przyznała, że do samego końca wierzyła, że przyjaciółka wygra walkę chorobą.

Jeszcze we wrześniu zaniosłam ostatnie wyniki Ani do znajomego onkologa. "Daj mi cokolwiek, jakąś iskierkę chociaż" - prosiłam. Przejrzałam dokumenty i odrzekł: "Kasiu, przykro mi, ale to kwestia dwóch tygodni". Nie pomylił się ani o dzień- wspominała w biografii.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk o śmierci Anny Przybylskiej: "Spodziewałam się tego, co się stanie"

Obejrzycie film "Ania", ktory opowiada o życiu i karierze Anny Przybylskiej? Przypominamy, że produkcja została już wyświetlona na Festiwalu Filmowym w Gdyni, a Oliwia Bieniuk nie potrafiła wówczas powstrzymać łez po projekcji filmu.

Zobacz także: Tak wygląda grób Anny Przybylskiej. Mija osiem lat od śmierci aktorki

LUKASZ SZELAG/REPORTER
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama