Oliwia Bieniuk w 8. rocznicę śmierci swojej mamy razem z rodziną pojawiła się na uroczystej premierze filmu "Ania". Młoda gwiazda wyglądała pięknie, a wszyscy patrzyli na jej kreację. Jak się okazało, miała ona wyjątkowe znaczenie - Oliwia Bieniuk wyglądała niemalże tak samo jak Anna Przybylska na czerwonym dywanie w czasie swojego ostatniego publicznego wyjścia, 9 lat temu. Piękny gest córki zmarłej aktorki. Musicie to zobaczyć!

Reklama

Premiera filmu "Ania": Oliwia Bieniuk w niemalże identycznej stylizacji co Anna Przybylska 9 lat temu!

Na dwa dni przed oficjalną, kinową premierą filmu "Ania", dedykowanego zmarłej Annie Przybylskiej, odbyła się uroczysta premiera produkcji. Ta miała miejsce dokładnie w 8. rocznicę śmierci wybitnej aktorki. Tego dnia w jednym miejscu zebrali się rodzina i przyjaciele aktorki. Na uroczystej premierze nie mogło zabraknąć także najbliższej rodziny Anny Przybylskiej - Jarosław Bieniuk na premierze filmu "Ania" wyglądał bardzo elegancko. Jednak to 19-letnia Oliwia Bieniuk przykuła uwagę fotoreporterów. Wszystko ze względu na to że jej stylizacja nie była przypadkowa. Oliwia Bieniuk oddała hołd zmarłej mamie - wyglądała niemalże identycznie jak Anna Przybylska podczas swojego ostatniego, medialnego wyjścia na czerwony dywan 9 lat temu.

East News/Paweł Wodzyński

Zobacz także: Do sieci trafił fragment filmu o Annie Przybylskiej. Katarzyna Bujakiewicz płacze wspominając przyjaciółkę

W 2013 roku Anna Przybylska brała udział w imprezie Orange Kino Letnie. To właśnie wtedy została po raz ostatni sfotografowana w wieczorowym wydaniu. Podczas imprezy aktorka postawiła na długą, dopasowaną, cekinową, czarną suknię o kroju syrenki. 5. października 2022 roku na premierze filmu "Ania", Oliwia Bieniuk wystąpiła w niemalże identycznej suknie. To jednak nie wszystko - 19-latka postawiła także na identyczną fryzurę - charakterystyczną prostą grzywkę, jaką Anna Przybylska nosiła pod koniec swojego życia. Uzupełnieniem takiego wizerunku okazał się również subtelny makijaż. Zobaczcie zatem, jaką stylizacją swojej mamy zainspirowała się Oliwia Bieniuk!

Kurnikowski/AKPA

Zobacz także: Anna Przybylska w ostatnim wywiadzie: "Bardzo głęboko wierzę, że mi się uda"

Zobacz także
Reklama

To naprawdę przepiękny i wzruszający gest młodej gwiazdy - z pewnością był to dla niej wieczór pełen emocji i wzruszeń. A Wy, wybierzecie się do kina na film o Annie Przybylskiej?

Jacek Kurnikowski AKPA
Kurnikowski/AKPA
Pawel Wodzynski/East News
Kurnikowski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama