7 października do kin trafi film dokumentalny o życiu Anny Przybylskiej pt. "ANIA". Od dwóch dni rodzina aktorki prezentuje dokument na uroczystych premierach. W środowy wieczór dzieło zaprezentowano w Warszawie, a teraz w Gdyni. Na czerwonym dywanie pojawiła się rodzina zmarłej gwiazdy oraz przyjaciele. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Gdyńska premiera filmu o Annie Przybylskiej. Gwiazdy i rodzina zmarłej aktorki na czerwonym dywanie

Film o Annie Przybylskiej zapowiadany był od kilku lat, a fani z niecierpliwością wyczekiwali ekranizacji życia aktorki. 5 października, w 8. rocznicę śmierci aktorki odbył się uroczysty pokaz filmowy w Warszawie. Na czerwonym dywanie nie zabrakło Jarosława Bieniuka, Oliwii Bieniuk i Szymon Bieniuk, którzy wspólnie pozowali do zdjęć, czy Katarzyny Bujakiewicz, która była przyjaciółką Anny Przybylskiej. Uwagę skupiła na sobie jednak Oliwia Bieniuk, która zaprezentowała się w czarnej sukience, która do złudzenia przypominała kreację zmarłej aktorki z ostatniego wielkiego wyjścia z 2013 roku.

Teraz premiera filmu odbyła się w ukochanym Trójmieście zmarłej aktorki. Na czerwonym dywanie po raz kolejny nie mogło zabraknąć dzieci Anny Przybylskiej oraz rodziny, a także przyjaciół.

East News/Piotr Hukalo

Zobacz także: Anna Przybylska miała męża przed związkiem z Jarosławem Bieniukiem. Nie wystąpił w filmie "Ania"

Reklama

Tym razem Oliwia Bieniuk również zdecydowała się na czarną kreację. Nastolatka założyła dopasowaną sukienkę z drapowaniem, która odsłoniła jej brzuch. Gwiazda postawiła na lekki makijaż oraz wysoki kok na czubku głowy. Na czerwonym dywanie nie zabrakło również Jarosława Bieniuka, Idy Nowakowskiej czy Małgorzaty Tomaszewskiej.

East News/Wojciech Strozyk
East News/Wojciech Strozyk
East News/Wojciech Strozyk
East News/Piotr Hukalo
East News/Wojciech Strozyk
Reklama
Reklama
Reklama