Minęło ponad 9 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Jej córka, Oliwia Bieniuk w jednym z poruszających wywiadów, wspominała śmierć mamy:

Reklama

Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie - mówiła w wywiadzie z Vivą w 2021 roku.

Wówczas po raz pierwszy opowiedziała o tym, co czuła w dniu śmierci swojej mamy. Miała wówczas zaledwie 12 lat, dopiero wkraczała w wiek dojrzewania i tak bardzo jej potrzebowała...Wspomnienia córki Anny Przybylskiej łamią serce.

Oliwia Bieniuk wspomina dzień śmierci mamy, Anny Przybylskiej

Anna Przybylska zmarła po heroicznej walce z rakiem trzustki w 2014 roku. Pozostawiła pogrążonych w żałobie męża oraz troje dzieci. Krystyna Przybylska wspominała ostatnie chwile Anny Przybylskiej w poruszającym wywiadzie. 5. października minie dokładnie 9 lat od śmierci uwielbianej przez widzów aktorki, ale przede wszystkim kochanej mamy Oliwii, Szymona i Jasia. O dniu śmierci mamy w poruszającym wywiadzie z Vivą! w 2021 roku opowiadała Oliwia Bieniuk. Wówczas po raz pierwszy otworzyła się na temat śmierci mamy:

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom.

15.09.2022 Gdynia 47 Festiwal Polskich Filmow Fabularnych Dzien czwarty Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER n/z: Oliwia Bieniuk
Wojciech Strozyk/REPORTER

Zobacz także: Oliwia Bieniuk odsłoniła mural poświęcony Annie Przybylskiej! Towarzyszył jej tata [ZDJĘCIA]

Oliwia Bieniuk wyznała również, że często myśli o Annie Przybylskiej i zastanawia się czy pochwalałaby decyzje, które aktualnie podejmuje. Opowiedziała również o radach jakie zostawiła jej mama:

Zobacz także

Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała. Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno. Oglądam też filmy, w których grała. „Ciemną stronę Wenus” dwa razy. I oczywiście jej ostatni film „Bilet na Księżyc”. - powiedziała Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla Vivy!

imgyrWQIK-20ffa82
Eastnews

Zobacz także: Tak wygląda grób Anny Przybylskiej. Mija osiem lat od śmierci aktorki

Reklama

W 8. rocznicę śmierci Anny Przybylskiej odbyła się premiera filmu o Annie Przybylskiej, który na TVP VOD można obejrzeć również w formie serialu. Produkcja została wyświetlona również podczas festiwalu filmowego w Gdyni w 2022 roku, Oliwia Bieniuk popłakała się na projekcji filmu "Ania".

imgE6ejXM-4902fe9
imgFpzmzC-d0c3bc7
East News, LUKASZ OSTALSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama