Party Stories
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Eastnews
Newsy

Dziś rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jej córka Oliwia opowiedziała o tym strasznym dniu: "Spodziewałam się tego, co się stanie"

Dokładnie dziś, 5 października, mija 6 lat odkąd Anny Przybylskiej nie ma wśród nas. Jej córka, Oliwia Bieniuk dwa tygodnie temu, w poruszającym wywiadzie dla magazynu Viva! po raz pierwszy opowiedziała o tym, co czuła w dniu śmierci swojej mamy. Miała wówczas zaledwie 12 lat, dopiero wkraczała w wiek dojrzewania i tak bardzo jej potrzebowała...

Wspomnienia córki Anny Przybylskiej łamią serce. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zdradziła, co dziś chciałaby powiedzieć swojej mamie, Ani Przybylskiej. Poruszające słowa nastolatki! 

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Oliwia Bieniuk wspomina dzień śmierci mamy, Anny Przybylskiej 

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy opowiedziała tak dużo o swoich wspomnieniach i przemyśleniach dotyczących swojej mamy. Anna Przybylska odeszła dokładnie 6 lat temu. Przegrała okrutną walkę z rakiem trzustki. Osierociła troje dzieci.

Jej najstarsza córka Oliwia, w rozmowie z magazynem Viva!, opowiedziała o dniu śmierci mamy. 

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom.

Oliwia Bieniuk wyznała również, że często myśli o Annie Przybylskiej i zastanawia się czy pochwalałaby decyzje, które aktualnie podejmuje. Opowiedziała również o radach jakie zostawiła jej mama: 

Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała. Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno. Oglądam też filmy, w których grała. „Ciemną stronę Wenus” dwa razy. I oczywiście jej ostatni film „Bilet na Księżyc”. - powiedziała Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla Vivy!

Oliwia niedawno pokazała w sieci jedną z biżuteryjnych pamiątek, które odziedziczyła po mamie. Na samo wspomnienie o niej w jej oczach zaszkliły się łzy. 

Zobacz także: 14-letni Szymon Bieniuk bawi się z rodziną na wakacjach Natalii Siwiec. Coraz bardziej przypomina mamę, Annę Przybylską!

Oliwia Bieniuk wspomina dzień śmierci Anny Przybylskiej. 

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Eastnews

W poruszającym w wywiadzie dla magazynu Viva! córka Ani Przybylskiej opowiedziała o tym, co pamięta z tego tragicznego dla całej rodziny dnia. Nastolatka przyznała, że często myśli o mamie i zastanawia się czy pochwaliłaby decyzje, które podejmuje.

W niedalekiej przyszłości Oliwia będzie starała dostać się do szkoły aktorskiej, by móc rozwijać swoją pasję. Debiut ma już za sobą. Zagrała w filmie "Reżyser Życia" u boku takich sław jak Andrzej Grabowski czy Piotr Cyrwus. 

Oliwia Bieniuk
YouTube/Reżyser życia

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Oliwia Bieniuk w bluzie w paski
Instagram
Newsy
"Oliwia Bieniuk ma potencjał aktorski! Ale łatwo się spalić" Reżyser Życia szczerze o współpracy z córką Anny Przybylskiej
Reżyser Życia opowiedział nam o współpracy z Oliwią Bieniuk. Jak ocenia telant aktorski córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka?

Reżyser Życia opowiedział nam o współpracy z Oliwią Bieniuk. Jak ocenia talent aktorski córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka? Zaledwie kilka tygodni temu w sieci pojawił się poruszający film z udziałem nastolatki. Reżyser Życia stworzył wartościowy film "JAK nie ZGUBIĆ SIEBIE" o tematyce społecznej.  Oliwia Bieniuk zagrała w nim wolontariuszkę z hospicjum. Teraz Reżyser Życia opowiedział nam o współpracy z Oliwią Bieniuk i ocenił jej talent aktorski! Zobacz także:   Oliwia Bieniuk po raz pierwszy opowiedziała o dniu śmierci Anny Przybylskiej: "Nie odbierałam telefonu..." Oliwia Bieniuk zagrała w filmie "JAK nie ZGUBIĆ SIEBIE".

Oliwia Bieniuk w sukience z Sinsay za 70 złotych. To najmodniejszy model na jesień 2020
EastNews
Newsy
Oliwia Bieniuk pokazała w sieci wyjątkowe zdjęcie z Anną Przybylską! "Pierwsza sesja z mamą"

Oliwia Bieniuk podczas relacji na InstaStories pokazała piękne zdjęcie ze swoją mamą! Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka bardzo rzadko publikuje w sieci fotki z ukochaną mamą, która zmarła ponad sześć lat temu. Teraz Oliwia zrobiła wyjątek i pochwaliła się efektami pierwszej wspólnej sesji z Anną Przybylską- zdjęcia były robione wiele lat temu, kiedy Oliwia była jeszcze małą dziewczynką.  Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z mamą Dokładnie 5 października minęło sześć lat od śmierci Anny Przybylskiej. Uwielbiana przez widzów aktorka zmarła po długiej i ciężkiej walce z rakiem trzustki. W wywiadzie dla magazynu "Viva!" Oliwia Bieniuk, która w chwili śmierci mamy miała zaledwie 12 lat, opowiedziała ostatnio, jak wspomina dzień, w którym jej mama odeszła.  Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom - wspominała w wywiadzie.  W dniu 6. rocznicy śmierci Anny Przybylskiej Oliwia opublikowała zdjęcie ukochanej mamy, a teraz - podczas relacji na InstaStories, gdzie odpowiadała na pytania internautów- pokazała kolejne wyjątkowe zdjęcie! A tutaj pierwsza sesja z mamą - napisała Oliwia Bieniuk. Zobaczcie piękne zdjęcie z pierwszej sesji Anny Przybylskiej z Oliwią Bieniuk! Zobacz także:   Oliwia Bieniuk zdradziła, jaki prezent zostawiła dla niej mama. Córka Anny Przybylskiej dostała go na 18. urodziny Oliwia Bieniuk pokazała wyjątkowe zdjęcie z mamą. Anna Przybylska zmarła ponad 6 lat temu.  

Oliwia Bieniuk pokazała wzruszające zdjęcie z Anną Przybylską "Już 6 lat nie mogę świętować z tobą Dnia Matki"
Instagram
Newsy
Oliwia Bieniuk zdradziła, co dziś chciałaby powiedzieć swojej mamie, Ani Przybylskiej. Poruszające słowa nastolatki! 
Oliwia Bieniuk w poruszającym wywiadzie dla magazynu Viva! zdradziła, co dziś chciałaby powiedzieć swojej mamie. O czym opowiedziałaby Annie Przybylskiej?

Oliwia Bieniuk w poruszającym wywiadzie dla magazynu Viva! zdradziła, co dziś chciałaby powiedzieć swojej mamie. O czym opowiedziałaby Annie Przybylskiej? Słowa nastolatki wzruszają do łez. Córka zmarłej aktorki już za kilka tygodni skończy osiemnaście lat, a sześć lat temu w jej życiu doszło do ogromnej tragedii... Teraz Oliwia Bieniuk szczerze odpowiedziała na pytanie, co powiedziałaby mamie, gdyby ją teraz spotkała. Wzruszające wyznanie Oliwii Bieniuk W październiku minie sześć lat od śmierci Anny Przybylskiej. Odejście uwielbianej przez widzów aktorki wstrząsnęło wszystkimi, ale to jej najbliżsi przeżyli największy dramat. Oliwia Bieniuk w rozmowie z magazynem Viva! po raz pierwszy opowiedziała, jak zapamiętała dzień, w którym zmarła jej ukochana mama. Córka aktorki miała wtedy zaledwie dwanaście lat. Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom- wspominała w rozmowie z Vivą! Oliwia Bieniuk zdradziła również, co dziś chciałaby powiedzieć swojej mamie. Poruszające słowa nastolatki. Powiedziałabym: „Mamo, jestem szczęśliwa, chociaż nie tak stuprocentowo. Jeszcze kilku rzeczy mi brakuje. Gdy je spełnię, będę szczęśliwa już bez zakłóceń”. Powiedziałabym też, że tata wierzy we mnie i wspiera w tym, co robię. Na przykład przycisnął mnie, abym chodziła na lekcje śpiewu, choć ja śpiewać nie bardzo lubię i nie umiem. Ale nauczyciel ocenił, że mam słuch i czysty głos, więc będzie w porządku, gdy się trochę podszkolę- wyznała córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner