Anna Przybylska
EastNews

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy opowiedziała o dniu śmierci Anny Przybylskiej: "Nie odbierałam telefonu..."

Anna Przybylska
EastNews

W październiku minie 6 lat odkąd Anny Przybylskiej nie ma wśród nas. Oliwia Bieniuk w poruszającym wywiadzie dla Vivy! po raz pierwszy opowiedziała o tym, co czuła w dniu śmierci swojej mamy. Miała wówczas zaledwie 12 lat, dopiero wkraczała w wiek dojrzewania i tak bardzo jej potrzebowała... Wspomnienia Oliwii Bieniuk łamią serce. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pierwszy raz tak szczerze o Annie Przybylskiej: "Nie wiem, czy mama byłaby zadowolona z mojej decyzji"

Oliwia Bieniuk pierwszy raz o dniu śmierci Anny Przybylskiej 

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy opowiedziała tak dużo o swoich wspomnieniach i przemyśleniach dotyczących mamy. Anna Przybylska odeszła 6 lat temu. Przegrała okrutną walkę z rakiem trzustki. Osierociła troje dzieci.

Jej najstarsza córka Oliwia, w rozmowie z Vivą!, opowiedziała o dniu śmierci mamy. 

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom.

Oliwia Bieniuk wyznała również, że często myśli o Annie Przybylskiej i zastanawia się czy pochwalałaby decyzje, które aktualnie podejmuje. Opowiedziała również o radach jakie zostawiła jej mama: 

Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała. Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno. Oglądam też filmy, w których grała. „Ciemną stronę Wenus” dwa razy. I oczywiście jej ostatni film „Bilet na Księżyc”. - powiedziała Oliwia Bieniuk w wywiadzie dla Vivy!

Oliwia niedawno pokazała w sieci jedną z biżuteryjnych pamiątek, które odziedziczyła po mamie. Na samo wspomnienie o niej w jej oczach zaszkliły się łzy. 

Zobacz także: 14-letni Szymon Bieniuk bawi się z rodziną na wakacjach Natalii Siwiec. Coraz bardziej przypomina mamę, Annę Przybylską!

Oliwia Bieniuk wspomina dzień śmierci Anny Przybylskiej. 

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska
Eastnews

W poruszającym w wywiadzie dla Vivy! opowiedziała o tym, co pamięta z tego tragicznego dla całej rodziny dnia. Nastolatka przyznała, że często myśli o Annie Przybylskiej i zastanawia się czy mama pochwaliłaby decyzje, które podejmuje.

W niedalekiej przyszłości Oliwia będzie starała dostać się do szkoły aktorskiej, by móc rozwijać swoją pasję. Debiut ma już za sobą. Zagrała w filmie "Reżyser Życia" u boku takich sław jak Andrzej Grabowski czy Piotr Cyrwus. 

Oliwia Bieniuk
YouTube/Reżyser życia

 

Więcej na temat Anna Przybylska Oliwia Bieniuk
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33