Od śmierci Anny Przybylskiej minęło już 8 lat. Aktorka zmarła w swoim w domu po długiej i ciężkiej chorobie. Najbliżsi Anny Przybylskiej wciąż próbują poradzić sobie z bólem po stracie mamy, żony oraz przyjaciółki. Teraz Katarzyna Bujakiewicz opublikowała na Instagramie wyjątkowy wpis, w którym wspomina swoją relację z Anną Przybylską. Wyznanie aktorki porusza do łez.

Reklama

Katarzyna Bujakiewicz wspomina Annę Przybylską

Śmierć Anny Przybylskiej wstrząsnęła polskim show-biznesem. Niepowtarzalna, pełna uroku i poczucia humoru aktorka w 2014 roku przegrała walkę z nowotworem. Świat jej męża Jarosława Bieniuka oraz dzieci Oliwii Bieniuk i dwóch synków Jana i Szymona zawalił się w jednym momencie. Rodzina musiała uporać się żałobą, którą dodatkowo utrudniał medialny rozgłos. Córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk świętowała ostatnio, bardzo smutny dla niej Dzień Matki. Piękna 19-latka, która urodę odziedziczyła po mamie, sama pragnie pójść w jej ślady i marzy o aktorskiej karierze. Oprócz rodziny Anny Przybylskiej ze śmiercią aktorki wciąż próbuje sobie poradzić jej wieloletnia przyjaciółka - Katarzyna Bujakiewicz. Gwiazda udostępniła wspólne zdjęcie z Anną Przybylską. Fotografię opisała wzruszającym opisem, w którym wspomniała o ich wyjątkowej więzi.

Opowiedziałam o mojej frędziarskiej przygodzie z Anią. Frędziary - tak siebie nazywałyśmy. Z Anią życie było prostsze i piękniejsze. Nauczyła mnie luzu, radości z bycia tu i teraz, też cieszenia się z małych rzeczy..i tego , że dom musi pachnieć obiadem???? Kilometry wspólnych spacerów połączone z degustacją drożdżówek to była nasza poznańska codzienność... - napisała Katarzyna Bujakiewicz.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk o dorastaniu bez Anny Przybylskiej: "Dzieciństwo, które miałam z mamą..."

Aktorka przy okazji wspomniała o premierze filmu o Annie Przybylskiej, który pojawi się 7 października w kinach w całej Polsce.

Zobacz także

Moje wspomnienie to zaledwie fragment wielkiej, pięknej opowieści o Ani, którą już 7 października będzie można zobaczyć w kinach w całej Polsce. Dzięki takim reżyserom jak Michał i Krystian powstała wzruszająca opowieść o Ani… - dodała aktorka.

Zobacz także: Wielki sukces Oliwii Bieniuk! Jarosław Bieniuk pęka z dumy

EastNews

Katarzyna Bujakiewicz w swoim wpisie wyznała jak wiele nauczyła ją Anna Przybylska. Aktorka podziękowała swojej przyjaciółce za obecność w jej życiu. Dodała także fragment tekstu piosenki Sylwii Grzeszczak, który napisała o Annie Przybylskiej.

Dziękuję Aniu za Twoją obecność w moim życiu..❤️
„Wystarczy tylko żyć
I wszystko pod ręką
Wystarczy tylko żyć
Czy to nie jest piękne”
Jak napisała Sylwia Grzeszczak po śmierci Ani - zakończyła Katarzyna Bujakiewicz na Instagramie.

W komentarzu nie zabrakło reakcji od samej córki Anny Przybylskiej, Oliwii Bieniuk oraz autorki wzruszającego tekstu piosenki - Sylwii Grzeszczak.

-❤️❤️❤️ - zareagowała Oliwia Bieniuk

-❤️❤️ - dodała Sylwia Grzeszczak.

-❤️❤️Ania kobieta o której się nie zapomina - pisali równiez wzruszeni fani.

Reklama

Zobacz także: Parterka Jarosława Bieniuka o życiu w cieniu Anny Przybylskiej: "Miałam okazję ją poznać wiele lat temu"

EastNews
Reklama
Reklama
Reklama