Jarosław Bieniuk opublikował na Instagramie wyjątkowe nagranie. W dniu 10. rocznicy śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk pokazał niepublikowane wcześniej kadry, które poruszają do łez. Pod nagraniem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie ukrywają wzruszenia i wspominają uwielbianą aktorkę.
WIDEO…
Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską
Dokładnie 10 lat temu, 5 października 2014 roku, zmarła Anna Przybylska. Bolesną wiadomość o śmierci aktorki jako pierwsza przekazała wówczas jej menadżerka. Z oficjalnej informacji dowiedzieliśmy się, że Anna Przybylska odeszła otoczona najbliższymi.
Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodzinyinformowała 10 lat temu Małgorzata Rudowska.
Anna Przybylska pozostawiła zrozpaczone dzieci i ukochanego partnera, Jarosława Bieniuka. Chociaż dziś sportowiec jest już w nowym związku to nigdy nie zapomniał o Ani. Jarosław Bieniuk łamiącym głosem mówił o tęsknocie za Anną Przybylską, a jego wyznanie na premierze filmu o aktorce poruszyło wszystkich. Dziś, w dziesiątą rocznicę śmierci Ani wrzucił do sieci wyjątkowe nagranie z niepublikowanymi wcześniej kadrami.
Twój uśmiech nigdy nie zgaśnie w naszych sercach i naszej pamięci …napisał na Instagramie.
Pod nagraniem opublikowanym przez Jarosława Bieniuka nie brakuje wpisów od wzruszonych internautów.
Widać, że gdzieś na dnie serca nadal Pan ja kocha
Cudowna Ania, na zawsze w naszej pamięci
Widać, że gdzieś na dnie serca nadal Pan ja kochakomentują fani.
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk przez wiele lat tworzyli szczęśliwy związek. Para doczekała się trójki wspaniałych dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. Niestety, szczęście rodziny przerwała brutalna diagnoza- rak trzustki. Anna Przybylska przez wiele miesięcy walczyła z ciężką chorobą i do samego końca wierzyła, że uda się jej pokonać nowotwór. Niestety, 5 października Anna Przybylska zmarła, a jej bliscy pogrążyli się w smutku i żałobie.
Chcę pamiętać Anię z naszych szczęśliwych lat, kiedy żartowaliśmy, bawiliśmy się, rodziliśmy dzieci. Piękną, roześmianą, czulą, spełnioną… Czy wiesz, że zdjęcia Ani są wszędzie w naszym domu? Wiszą na ścianach, stoją w ramkach na półkach, przy telewizorze, na biurku, stole. Można powiedzieć, że w jakiś sposób Ania cały czas jest z nami.tak trzy lata po śmierci Ani mówił w wywiadzie dla Vivy!.
Przypominamy, że pamięć Anny Przybylskiej uczciła również jej siostra, która opublikowała wyjątkowy kadr w 10. rocznicę śmierci aktorki.
Zobacz także: Mija 10 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Tak wygląda grób aktorki, fani o niej nie zapominają

5 października minie 4 lata od śmierci Anny Przybylskiej - jednej z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda zmarła w wyniku ciężkiego nowotworu. Zostawiła, pogrążonych w żałobie, partnera Jarka Bieniuka oraz troje dzieci. To oni, jak podkreślała w każdym wywiadzie, byli dla niej najważniejsi. Ostatnia wola wielkiej gwiazdy jest oczywiście związana z rodziną. Szczegóły opublikowała "Rewia".
To nie kariera czy pieniądze, a właśnie dzieci oraz partner stanowili dla Ani Przybylskiej sens życia. Jak informuje tygodnik, aktorka życzyła sobie, że po jej odejściu, Jarosław Bieniuk ułożył sobie życie na nowo z kimś innym. Ania chciała, aby w tak trudnym dla siebie czasie miał wsparcie, chociażby ze względu na dzieci:
To było życzenie Ani. Pragnęła, żeby po jej śmierci znalazł sobie kogoś, z kim byłby szczęśliwy – cytuję osobę z rodziny "Rewia"
Ania zamartwiała się tylko tym, że jej śmierć może okaleczyć psychicznie nasze dzieci - mówił Bieniuk, cytowany przez "Rewię"
Co mówił Bieniuk, kiedy zaczął spotykać się z Martyną Gliwińską? Zobacz kolejne strony!
Zobacz także: "Cała Ania Przybylska!" Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie z synkiem!

















