W Internecie właśnie pojawił się długo wyczekiwany singiel o tytule "Ania". Piosenka jest zapowiedzią filmu dokumentalnego o Annie Przybylskiej. Jego premiera będzie miała miejsce 7. października. Piosenkę natomiast możemy posłuchać już teraz - napisał i wykonał ją przyjaciel zmarłej aktorki - Andrzej Piaseczny. Koniecznie posłuchajcie tego singla.
WIDEO…
Singiel w wykonaniu Andrzeja Piasecznego pt. „Ania” już w sieci
Anna Przybylska zmarła 5 października w 2014 roku. Śmierć pięknej, młodej i niezwykle uzdolnionej aktorki poruszyła tysiące fanów. Po latach od śmierci zdecydowano, że warto poświęcić jej film dokumentalny, inspirowany życiem przedwcześnie zmarłej gwiazdy. Pomimo faktu, że film o tytule "Ania", w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego, trafi do kin 7 października 2022, już teraz rozpoczęto jego promocję.
Popularny piosenkarz z chęcią przyjął propozycję napisania oraz wykonania utworu, który będzie promował film dokumentalny o Annie Przybylskiej. Ich przyjaźń swoje początki miała na planie zdjęciowym TVP, przy produkcji "Złotopolskich", gdzie piękna aktorka wcieliła się w postać Marylki Baki, a z kolei Andrzej grał rolę Kacpra Złotopolskiego. Na antenie odgrywali zgrany duet. W rzeczywistości byli przyjaciółmi:
- Krzyczeć i tańczyć… Nie żałować, nie zmieniać, we wspomnieniach by właśnie było tak - tak brzmi muzycznych zapis wspomnień Andrzeja Piasecznego na temat Anny Przybylskiej
Wzruszającą historię o jej życiu, roli żony, matki i ulubienicy widzów będziemy mogli oglądać od 7 października w kinach w całej Polsce. Jak zapowiadają jego twórcy, na ekranie zobaczymy niepublikowane nigdy wcześniej materiały, pochodzące od najbliższego otoczenia Anny Przybylskiej.
Mat. promocyjne
Mat. promocyjne
Mat. promocyjne
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.