Party Stories
Edyta Górniak w czerwonej sukience z białym kołnierzykiem
ONS
Newsy

Allanek w kulinarnym show dla dzieci? Co na to Edyta Górniak?!

Czy syn Edyty Górniak weźmie udział w kulinarnym show dla dzieci? Allan dostał propozycję od producentów Polsatu, którzy pracują obecnie nad dziecięcą wersją słynnego show o gotowaniu "Top Chef". Co na to gwiazda? Czy zgodziła się na udział syna w programie? Nie od dziś wiadomo, że Allan pasjonuje się gotowaniem i lubi serwować swojej mamie jej ulubione dania!

"To nie jest fajne widzieć dziecko z bronią w ręku"! Niezwykłe wyznanie Edyty Górniak o synu Allanie

Allan wystąpi w "Top Chef" dla dzieci?

Choć Edyta Górniak często zabiera syna do pracy, a chłopiec jest już obyty z show-biznesem, to na razie nie chce, by Allan występował w mediach. Woli, by jego dzieciństwo upłynęło spokojnie. Gwiazda bardzo troszczy się o swojego jedynego syna. Jest on prawdziwym oczkiem w jej głowie. Dlatego, gdy padła propozycja dla jej syna, gwiazda zdecydowanie odmówiła. Według "Faktu", Edyta Górniak uważa, że Allan ma jeszcze czas na takie wyzwania, teraz powinien skupić się nauce. Ale przede wszystkim, gwiazda chciałaby uniknąć "zepsucia" dziecka:

Realizacja takiego programu to jednak jest tempo pracy, duża presja poprzez czas antenowy realizacji. Dzieci zupełnie nie muszą rozumieć tego zaplecza i mogą się tym bardzo stresować. Konkurencja niech pozostanie dla niego na etapie wyników szkolnych - powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z "Faktem".

Edyta przyznała jednak, że Allan z pewnością miałby szanse w programie, ponieważ nie tylko świetnie gotuje, ale także ma charyzmę godną gwiazdora:

Jak jest więcej ludzi dookoła, jak np. w studiu „The Voice”, to wchodzi w niego showman. Pewnie by próbował zdominować trochę wszystkie inne dzieci - powiedziała "Faktowi".

Show Polsatu to nie jedyny program kulinarny z udziałem dzieci, który już wkrótce zagości na antenie. Nad dziecięcą wersją "MasterChefa" pracuje również telewizja TVN. Program będzie można oglądać już wiosną 2016 roku. Co sądzicie o tego typu programach? Przyjmą się u nas? Będziecie je oglądać?

 

Zobacz też: Tylko u nas! Edyta Górniak zamieszka za granicą? Wiemy, gdzie artystka chce kupić dom!

 

Edyta Górniak zabroniła synowi udziału w programie o gotowaniu

Edyta Górniak z synem Allanem wychodzi z centrum handlowego

 

Gwiazda woli, by Allan skupił się teraz na nauce

Edyta Górniak z synem przed koncertem

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak w szarej koszulce i militarnym płaszczu
TV-Show
Edyta Górniak w t-shircie za 400 złotych pod studiem Dzień Dobry TVN. Wyglądała zjawiskowo
Edyta Górniak, Magda Gessler, Agnieszka Kaczorowska, Anna Wendzikowska, Anna Mucha
ons.pl
Fleszstyle
Co łączy Edytę Górniak, Magdę Gessler, Agnieszkę Kaczorowską i Annę Wendzikowską? Zgadujcie!
Maciej Rock prowadzącym "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"
Newsy
Wiemy, kto poprowadzi "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"! A niedawno stracił pracę... Wiecie, o kogo chodzi?

Maciej Rock poprowadzi nowy program Polsatu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"! Niedawno okazało się, że program "Must be the music", który prowadził Maciej Rock, spada z anteny , ale prezenter, jak widać, nie musi martwić się o pracę.   Maciej Rock prowadzącym "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" to nowy format Polsatu. W show spotka się około 20 gwiazd, które zmierzą się w gotowaniu. Wśród nich m.in. Edyta Pazura, Piotr Galiński, Rafał Maserak, Edyta Pazura. W jury zasiądą zaś: Wojciech Amaro, Ewa Wachowicz  i Maciej Nowak. W programie nie zobaczymy Grzegorza Łapanowskiego. Prowadzącym będzie zaś Maciej Rock: W kuchni bywam asystentem. Za to bardzo lubię jeść. Na szczęście w programie mamy troje jurorów doskonale znających się na gotowaniu - mówi w Fakcie Maciej Rock. Będziecie oglądać Top Chefa z gwiazdami?   Zobacz także: TYLKO U NAS: Leon Myszkowski wystąpi w Top Chef z gwiazdami?! Znamy prawdę! Maciej Rock poprowadzi Top Chef. Gwiazdy od kuchni.   W show zobaczymy m.in. Anitę Sokołowską.   W "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" zmierzy się m.in. Edyta Pazura.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner