Jak dba o siebie Renata Kaczoruk?

Renata Kaczoruk jest gwiazdą majowego wydania magazynu Ewy Chodakowskiej Be Active. W rozmowie z miesięcznikiem dziewczyna Kuby Wojewódzkiego zdradziła, jak o siebie dba i czy stosuje jakieś diety. Okazuje się, że nie musi, wystarczy tylko zdrowa żywność.

Renata Kaczoruk od kilkunastu miesięcy ćwiczy razem z Ewą Chodakowską. Jeździ na jej obozy, a więc nic dziwnego, że zagościła na okładce jej magazynu. W wywiadzie zdradziła, jak o siebie dba. Są to m.in. regularne ćwiczenia, które wzmacniają jej kręgosłup i sprawiają, że czuje się świetnie i ma dużo energii:

Ćwiczę po to, by mieć ładną postawę i piękne ciało. Po to, by mieć zdrowy kręgosłup, a mój jest długi i potrzebuje wsparcia. Dla przyjemności, dobrego samopoczucia i dla energii, która po treningu utrzymuje się cały dzień. Kiedyś trenowałam samodzielnie i dużo czasu poświęcałam na jogę i pilates, zresztą do dzisiaj je lubię. Potem ćwiczyłam również z trenerem osobistym, a teraz robię to pod okiem Ewy Chodakowskiej i wykonuję ćwiczenia, jakich do tej pory nie znałam. Dla mnie interwały to nowość. Wykonuję też ćwiczenia siłowe, z których część nie jest dla mnie nowością, a niektóre są absolutnym wyzwanie. Planuję trenować z Ewą trzy razy w tygodniu - mówi Renata Kaczoruk.

Zobacz także: pilates - efekty

 

A co z dietą? Okazuje się, że Renata nie była od dawna na żadnej. Kiedyś jedna z nich skończyła się gwałtownym spadkiem wagi, co mogło odbić się na jej zdrowiu:

Raz w życiu byłam  na diecie - ta przygoda skończyła się gwałtownym spadkiem wagi, co mogło odbić się na zdrowiu. Całe życie jem po prostu zdrowo. Taki sposób żywienia wyniosłam z domu. Nie lubię frytek, smażonej wieprzowiny ani słodyczy. Uwielbiam za to ryby, owoce (nie tylko morza), kasze i warzywa - mówi modelka.

Całość - w nowym wydaniu Be Active.

 

Zobacz: Kuba Wojewódzki chwali się okładką z Renatą Kaczoruk. I jak zwykle prowokuje: "Czas na hejt!"

 

Renata Kaczoruk na okładce Be Active.

Renata Kaczoruk na okładce
Facebook

Renata Kaczoruk może pochwalić się świetną sylwetką.

Renata Kaczoruk na Instagranie - plażuje
Instagram

Renata Kaczoruk zdrowo się odżywia!

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk

 

 

 

Więcej na temat Renata Kaczoruk diety gwiazd