Ewa Chodakowska, Renata Kaczoruk, Karolina Malinowska, Zosia Ślotała na sali gimnastycznej
Instagram

Trwa tydzień metamorfoz z Ewą Chodakowską w Hotelu Malinowy Raj. Okazało się, że na wyjazd pojechały też z Ewą znane osoby takie jak Renata Kaczoruk, Karolina Malinowska, Zosia Ślotała. Ale nie wszystkim fanom Ewy Chodakowskiej spodobało się to, że na takie wyjazdy jadą znane, ładne kobiety, a nie zwykłe dziewczyny jak to bywało kiedyś. Szczególnie dostało się dziewczynie Kuby Wojewódzkiego.

butik_musthave Na tym tygodniu metamorfozy są jakieś nieznane osoby ? :) - czytamy na Instagramie Chodakowskiej.

akkarin17@chodakowskaewa jak najbardziej mogą, nie o to mi chodzi, niech sobie każdy będzie kim chce i jeżeli są znane - tylko im na plus to trzeba liczyć, co osiągnęły i gratulować. Po prostu w poprzednich edycjach widziałam osoby, które osiągnęły sukces w walce ze swoim wyglądem, w dużej mierze dzięki Tobie, a widzę, że pani ze zdjęcia od początku jest perfekcyjna. Tego dotyczyło moje pytanie, a nie tego, kim w życiu jest dana osoba, bo ma prawo być kim chce i robić, co chce. Od razu mówię, że opinię o perfekcyjnym wyglądzie wyrażam na podstawie zdjęć tej pani z serwisu instagram - napisała jedna z fanek Chodakowskiej, której chodziło o Renatę Kaczoruk.

Renata też włączyła się do dyskusji. Nie mogła milczeć skoro ktoś zarzucił Ewie, że po co ją trenuje i proponuje metamorfozę skoro jest doskonała, a do tego jest modelką. Ewa wyjaśniła, że to jest obóz dla wszystkich, a modelki też muszą ćwiczyć. A Renata Kaczoruk odpisała, że...

renul_ka@akkarin17 ☺️😋milo mi. Ale. Nie kazda z nas przyjechala tu schudnac. Ja mam slabe łapki, male skromne miesnie plecow, ktore krzycza zeby je wzmacnic. Zeby miec ladna postawe, zdrowy kregoslup. Trudna sprawa. Latwiej razem z Ewa🤗

Ewa Chodakowska też szybko odpowiedziała na zarzuty. Nie spodobała się jej dyskryminacja szczupłych osób, wśród jej fanek.

chodakowskaewa@butik_musthave kazda osoba jest znana - tylko na różna skale :) w grupie sa 43 osoby z czego 5 jest Wam dobrze znanych .. jesli o to pytasz ;)

chodakowskaewa@penelop87 na to wyglada , ze szczupłym wolno mniej - co by było gdyby ktos napisał grubym wolno mniej .. Byłby CYRK ! Ale do szczupłego można sie przyczepić 🙈🙈 ba! Mozna nawet wytknąć szczupłość ! Ech .. Jeszcze duzo pracy przed nami ..

A Wy jak uważacie, dziewczyny słusznie się oburzają, że metamorfozy powinny być dla zwykłych dziewczyn, a nie znanych osób?

Zobacz także: Czy Ewa Chodakowska może mieć kompleksy?! Trenerka bardzo szczerze opowiedziała o tym Karolinie Malinowskiej...

 

Zosia Ślotała, Karolina Malinowska i Renata Kaczoruk wrzucały dziś sporo zdjęć z sali gimnastycznej, gdzie ćwiczyły z Ewą Chodakowską.

Ewa Chodakowska, Renata Kaczoruk, Karolina Malinowska na sali gimnastycznej
Instagram

 

Koleżanki po fachu, modelki Renata Kaczoruk i Karolina Malinowska.

Renata Koaczoruk, Karolina Malinowska ćwiczą
Instagram

 

Tuż przed wielkim wyciskiem, jeszcze uśmiechnięte Zosia Ślotała, Karolina Malinowska i Ewa Chodakowska.

Zosia Ślotała, Karolina Malinowska, Ewa Chodakowska
Instagram

 

Renata Kaczoruk i Ewa Chodakowska - to już chyba joga :).

Ewa Chodakowska , Renata Kaczoruk ćwiczą
Instagram