Ewa Chodakowska, Renata Kaczoruk, Karolina Malinowska, Zosia Ślotała na sali gimnastycznej
Instagram

Fani nie chcą, by Ewa Chodakowska ćwiczyła ze... szczupłymi gwiazdami. Dostało się Renacie Kaczoruk!

Ewa Chodakowska, Renata Kaczoruk, Karolina Malinowska, Zosia Ślotała na sali gimnastycznej
Instagram

Trwa tydzień metamorfoz z Ewą Chodakowską w Hotelu Malinowy Raj. Okazało się, że na wyjazd pojechały też z Ewą znane osoby takie jak Renata Kaczoruk, Karolina Malinowska, Zosia Ślotała. Ale nie wszystkim fanom Ewy Chodakowskiej spodobało się to, że na takie wyjazdy jadą znane, ładne kobiety, a nie zwykłe dziewczyny jak to bywało kiedyś. Szczególnie dostało się dziewczynie Kuby Wojewódzkiego.

butik_musthave Na tym tygodniu metamorfozy są jakieś nieznane osoby ? :) - czytamy na Instagramie Chodakowskiej.

akkarin17@chodakowskaewa jak najbardziej mogą, nie o to mi chodzi, niech sobie każdy będzie kim chce i jeżeli są znane - tylko im na plus to trzeba liczyć, co osiągnęły i gratulować. Po prostu w poprzednich edycjach widziałam osoby, które osiągnęły sukces w walce ze swoim wyglądem, w dużej mierze dzięki Tobie, a widzę, że pani ze zdjęcia od początku jest perfekcyjna. Tego dotyczyło moje pytanie, a nie tego, kim w życiu jest dana osoba, bo ma prawo być kim chce i robić, co chce. Od razu mówię, że opinię o perfekcyjnym wyglądzie wyrażam na podstawie zdjęć tej pani z serwisu instagram - napisała jedna z fanek Chodakowskiej, której chodziło o Renatę Kaczoruk.

Renata też włączyła się do dyskusji. Nie mogła milczeć skoro ktoś zarzucił Ewie, że po co ją trenuje i proponuje metamorfozę skoro jest doskonała, a do tego jest modelką. Ewa wyjaśniła, że to jest obóz dla wszystkich, a modelki też muszą ćwiczyć. A Renata Kaczoruk odpisała, że...

renul_ka@akkarin17 ☺️😋milo mi. Ale. Nie kazda z nas przyjechala tu schudnac. Ja mam slabe łapki, male skromne miesnie plecow, ktore krzycza zeby je wzmacnic. Zeby miec ladna postawe, zdrowy kregoslup. Trudna sprawa. Latwiej razem z Ewa🤗

Ewa Chodakowska też szybko odpowiedziała na zarzuty. Nie spodobała się jej dyskryminacja szczupłych osób, wśród jej fanek.

chodakowskaewa@butik_musthave kazda osoba jest znana - tylko na różna skale :) w grupie sa 43 osoby z czego 5 jest Wam dobrze znanych .. jesli o to pytasz ;)

chodakowskaewa@penelop87 na to wyglada , ze szczupłym wolno mniej - co by było gdyby ktos napisał grubym wolno mniej .. Byłby CYRK ! Ale do szczupłego można sie przyczepić 🙈🙈 ba! Mozna nawet wytknąć szczupłość ! Ech .. Jeszcze duzo pracy przed nami ..

A Wy jak uważacie, dziewczyny słusznie się oburzają, że metamorfozy powinny być dla zwykłych dziewczyn, a nie znanych osób?

Zobacz także: Czy Ewa Chodakowska może mieć kompleksy?! Trenerka bardzo szczerze opowiedziała o tym Karolinie Malinowskiej...

 

Zosia Ślotała, Karolina Malinowska i Renata Kaczoruk wrzucały dziś sporo zdjęć z sali gimnastycznej, gdzie ćwiczyły z Ewą Chodakowską.

Ewa Chodakowska, Renata Kaczoruk, Karolina Malinowska na sali gimnastycznej
Instagram

 

Koleżanki po fachu, modelki Renata Kaczoruk i Karolina Malinowska.

Renata Koaczoruk, Karolina Malinowska ćwiczą
Instagram

 

Tuż przed wielkim wyciskiem, jeszcze uśmiechnięte Zosia Ślotała, Karolina Malinowska i Ewa Chodakowska.

Zosia Ślotała, Karolina Malinowska, Ewa Chodakowska
Instagram

 

Renata Kaczoruk i Ewa Chodakowska - to już chyba joga :).

Ewa Chodakowska , Renata Kaczoruk ćwiczą
Instagram

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04