Renata Kaczoruk na okładce "Be active"
Facebook

WOW! Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pokazała seksowne ciało na okładce "Be Active"

Renata Kaczoruk na okładce "Be active"
Facebook

Renata Kaczoruk w seksownym kostiumie na okładce "Be Active"! Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego odsłoniła sporo ciała w magazynie Ewy Chodakowskiej. Modelka wzięła udział w sesji do pisma swojej trenerki, z którą ostatnio wybrała się na tydzień metamorfoz w Hotelu Malinowy Raj.

Na okładce Renatka Kaczoruk - jedna z Was .. cud kobieta i modelka od parunastu lat - ma za sobą pokazy w Tokio, NYC, Paryżu itd ...itd .. Mało znana w Polsce, ale z tego co wiem, lubicie kiedy na okładce pojawia sie dziewczyna z sąsiedztwa, a nie wielka gwiazda ..  Przyjmij ją serdecznie .. Nie oceniaj osoby dopóki sama nie złapiesz jej za rękę ..nie zamienisz kilku słów .. nie przytulisz ...nie poczujesz jej energii Ja przytuliłam ... przegadałam długie godziny .. wymieniłam sie tym co najlepsze i zachwyciłam od pierwszego spotkania !! Zaraz po tym wpadłam na pomysł wykorzystania (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) naszej znajomosci .. - Ewa Chodakowska napisała na Facebooku (pisownia oryginalna)

Musimy przyznać, że Renata Kaczoruk na okładce magazynu wygląda świetnie! Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego może pochwalić się idealną i wysportowaną figurą.

 

Niestety, pojawienie się Renaty Kaczoruk na okładce pisma nie wszystkim przypadło do gustu. Internautki pytały Ewę Chodakowską m.in. o to dlaczego na okładce pojawiła się modelka, a nie jedna z jej fanek, która dzięki ćwiczeniom przeszła metamorfozę.

Ale plan był taki, zeby na okedce pojawiła sie modelka - tak przy okazji - nie kupujecie okładek z dziewczynami które osiągnęły metamorfozę - juz to udowodniłyscie .. Przykre, bo ja tez życzyłabym sobie, zeby było WAS wiecej .. Ale wtedy koedy TY JESTES NA OKŁADCE, magazyn kupuje rodzina, przyjaciele , kawałek osiedla .. Reszta polski nie jest zainteresowana , taka prawda - oceniacie po okładce ! I tym razem i Ty robisz to samo ..- Ewa Chodakowska odpowiedziała na zarzuty fanek (pisownia oryginalna).

Zobaczcie, jak Renata Kaczoruk prezentuje się na okładce "Be Active".

 

Zobacz także: Renata Kaczoruk pierwszy raz o zaręczynach z Kubą Wojewódzkim

 

Renata Kaczoruk na okładce "Be Active".

Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pokazała sporo seksownego ciała.

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39