Usmiechnięty Jarosław Kaczyński
East News

Co prezes Jarosław Kaczyński robi w nocy?! Nie uwierzycie, co go bawi!

Usmiechnięty Jarosław Kaczyński
East News

Prezes Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu Superstacji. W programie wyznał m.in., co bawi go w nocy. Jak wyznał, bardzo lubi oglądać pewien rodzaj walk… Jaki?

Co Jarosław Kaczyński robi w nocy?

Prezes PiS wystąpił w programie “Polska w Kawałkach Grzegorza Jankowskiego” w telewizji Superstacja. Cały wywiad ma zostać wyemitowany w piątek, ale już dziś stacja ujawniła spory i - trzeba przyznać - całkiem smakowity fragment. Prezes opowiada w nim o swoim życiu prywatnym. Konkretnie o tym, co robi w nocy!

To, że prezes lubi siedzieć długo wieczorem, wiadomo od dawna. Część opozycji sugerowała, że to właśnie ten kalendarz biologiczny Jarosława Kaczyńskiego jest powodem długich nocnych posiedzeń Sejmu. 

A co robi prezes PiS, gdy nie ma pracy w parlamencie?

Zwykle wracam do domu późno, muszę coś tam posprzątać, zrobić… Nie gotuję, bo nie lubię gotowanych kolacji. Muszę koty obsłużyć i tak dalej - mówi w wywiadzie. 

Poza tym czyta, bardzo często również rzeczy związane z pracą. 

Moja pani dyrektor (dyrektor biura) jest szczęściem moim i partii, bo jest chodzącym porządkiem. I z taką systematycznością przekazuje mi całe teczki dokumentów do przeczytania, podpisania, sprawdzenia. Tak, że miewam też i pracę w domu. 

A jak już ma czas tylko dla siebie, co prezes Kaczyński robi poza czytaniem?

Czasem patrzę na telewizję w nocy, bo ja niestety mam taki nie wiem czy to zwyczaj, czy raczej już takie ustawienie organizmu, że się bardzo późno kładę spać. Więc w nocy też czasem patrzę na telewizję, na różne powtórki audycji politycznych i czasem na sport - wyznał prowadzącemu program Grzegorzowi Jankowskiemu.

Sport? Co pasjonuje prezesa? Jaka dyscyplina?

Zwykle pokazywane są różnego rodzaju walki, to jest najczęstsze w tych programach sportowych. Ale ja lubię najróżniejsze rzeczy. Bardzo lubię oglądać rodeo - ujeżdżanie byków. Bardzo mnie to bawi. Ale w szczególności wtedy, kiedy komentator opisuje byki, ale tak je opisuje, jakby to byli ludzie… “Ma takie osiągnięcia…”. To mnie bardzo bawi - kończy prezes.

Znaliście go z tej strony? Prezes już wcześniej udowadniał, że ma poczucie humoru.

 

Czytaj też szczery wywiad z Jarosławem Kaczyńskim dla VIVY.

 

Superstacja na razie pokazała tylko fragment wywiadu.

 

Bardzo lubię oglądać rodeo, ujeżdżanie byków. Bardzo mnie to bawi, a w szczególności wtedy, jeżeli komentator opisuje byki, ale tak je opisuje, jakby to byli ludzie - szokujące wyznanie prezesa PiS

Posted by Telewizja Superstacja on Wednesday, March 30, 2016

 

Prezes Jarosław Kaczyński lubi się pośmiać przed ekranem, czasem nie potrafi opanować śmiechu...

Jarosław Kaczyński śmieje się z tabletem
Twitter
 

Więcej na temat Jarosław Kaczyński
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36