Cleo jedzie na Eurowizję 2016?
ONS

Cleo znów na Eurowizji 2016? Donatan zapowiada: "Kawałek poznacie już w lutym!"

Cleo jedzie na Eurowizję 2016?
ONS

Cleo jedzie na Eurowizję? Wątpliwości nie ma Donatan. Na swoim Facebooku poinformował, że eurowizyjny kawałek Cleo poznamy już w lutym. Czy to oznacza, że będzie nas reprezentowała na  Eurowizji po raz drugi?

Cleo jedzie na Eurowizję 2016?!

Cleo reprezentowała nas na Eurowizji już w 2014 roku. Zajęła wówczas 14. miejsce z utworem "My Słowianie" (choć w głosowaniu 5. miejsce). Czy to możliwe, żeby reprezentowała nas drugi raz? Donatan nie ma wątpliwości:

Eurowizyjny kawałek Cleo poznacie już w lutym! Będzie to coś wyjątkowego - myślę że takiego stanowczego i szczerego utworu Europa teraz potrzebuje - pisze muzyk.

Co sama Cleo sądzi na ten temat? W rozmowie z Super Expressem gwiazda zdradziła, że idealną kandydatką byłaby Doda, którą podziwia za mocny wokal i ciekawą osobowość.

Doda niczego się nie boi! Też bym ją widziała na scenie Eurowizyjnej, bo jest kolorowa, barwna, to się liczy, no i ten mocny wokal.  - przekonuje artystka.

Doda w tamtym roku skutecznie podgrzała atmosferę wokół Eurowizji. Wielu jej fanów uważa, że to idealna kandydatka, ponieważ potrafi zrobić show na wysokim poziomie. Co więcej - prowadzi w naszej sondzie na najlepszego reprezentanta. Jednak patrząc na to, co dzieje się w TVP (m.in. zwolnienie szefa delegacji), są marne szanse, że artystka pojedzie na festiwal.

 

A więc Cleo po raz drugi? Co o tym sądzicie?

 

AKTUALIZACJA

O tym, kto pojedzie na Eurowizję 2016, zadecydują... widzowie, a nie komisja!

 

Zobacz: Zmiany na Eurowizji! To widzowie wybiorą polskiego kandydata!

 

Donatan wysyła Cleo na Eurowizję.

 

 

Eurowizyjny kawałek Cleo poznacie już w lutym! :) Będzie to coś wyjątkowego - myślę że takiego stanowczego i szczerego...

Posted by Donatan on 26 styczeń 2016

 

Donatan i Cleo na Eurowizji.

Próba Donatana i Cleo na Eurowizji. Występ Polski na Eurowizji 2014
eurovision.tv (promo)

Cleo pojedzie na Eurowizję 2016?

Cleo na ściance

Więcej na temat Eurowizja Donatan Cleo
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12