Weronika Rosati o rywalizacji w Hollywood
Newsy

TYLKO U NAS: Alicja Bachleda-Curuś zdradza, jakie ma relacje z aktorkami robiącymi karierę w USA!

TYLKO U NAS: Alicja Bachleda-Curuś zdradza, jakie ma relacje z aktorkami robiącymi karierę w USA!

Alicja Bachleda-Curuś od kilku tygodni przebywa w Polsce, aby promować swój nowy film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". W poniedziałek wraca jednak za ocean. Bachleda-Curuś jest jedną z nielicznych polskich aktorek, które robią karierę w USA, podobnie jak Weronika Rosati czy Iza Miko. Czy Alicja Bachleda Curuś ma z nimi jakiś kontakt? Czy jest pomiędzy nimi przyjaźń czy rywalizacja? Gwiazda zdradziła to tylko nam:

Stany uczą tego, że taka konkurencja może być tylko pozytywna. Nie ma zazdrości, tak mi się wydaje, jest tam tak trudno, i jest nas aktorek tak wiele... Jeśli mówimy o jakimś staraniu się o osiągnięcie jakiegoś sukcesu, to to jest dużo pracy, ale i szczęścia. I mając tego świadomość, to życzę swoim koleżankom i kolegom wszystkiego najlepszego - mówi nam aktorka.

Aktorka zdradziła nam również, czy odczuwa duże różnice pomiędzy pracą na planie w Polsce a w USA:

Nie widzę różnicy, oczywiście poza skalą budżetu, projektu, stron technicznych czy zaplecza, te Stany jednak mają czym się popisać... Ale to nie o  to chodzi, chodzi o relacje, komfort pracy, zrozumienie z innymi aktorami, reżyserem - przekonuje Alicja Bachleda-Curuś.

Trzymacie kciuki za sukces Alicji w USA?

 

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk kiedyś byli przyjaciółmi, teraz znów się spotkali ZDJĘCIA

 

Alicja Bachleda Curuś na premierze "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Alicja Bachleda- Curuś na premierze filmu
ONS

Weronika Rosati również robi karierę w USA.

Weronika Rosati w szpilkach Valentino

Alicja Bachleda Curuś wspiera koleżanki po fachu.

Alicja Bachleda Curuś w czerwonej sukience
ONS

 


 

 

 

Alicja Bachleda- Curuś w programie "Demakijaż"
East News
Newsy
Piękna Alicja Bachleda-Curuś w programie Krzysztofa Ibisza! Zobacz ZDJĘCIA
Piękna Alicja Bachleda-Curuś w programie Krzysztofa Ibisza! Zobacz ZDJĘCIA

Pięknie i stylowo

Aktorzy wścielki na Alicję Bachledę Curuś?
Newsy
TYLKO U NAS: Aktorzy wściekli na Bachledę-Curuś? Gwiazdorzy na planie? Wiemy, jaka jest prawda!
TYLKO U NAS: Aktorzy wściekli na Bachledę-Curuś? Gwiazdorzy na planie? Wiemy, jaka jest prawda!

Alicja Bachleda-Curuś rozzłościła kolegów po fachu? Kazała przesunąć premierę filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" na inny termin? Gwiazdorzy? Takie doniesienia o Alicji Bachledzie Curuś pojawiły się niedawno w "Fakcie". My wiemy, że to nie jest prawda! Dwie premiery filmu z Alicją Bachledą Curuś! Premiera filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" z udziałem takich gwiazd jak Alicja, Barbara Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski czy Zbigniew Zamachowski, miała odbyć się już 29 stycznia. Jednak ze względu na pobyty Alicji w USA, musiała zostać przesunięta na miesiąc później. Co więcej, Bachleda-Curuś miała sobie zażyczyć, że impreza ma odbyć się w jej rodzinnym Krakowie. A więc organizatorzy musieliby przygotować aż dwie premiery, kolejną w Warszawie: Dodała, że do Warszawy nie przyjedzie, więc jeśli producenci filmu chcą, by uczestniczyła w premierze, to muszą zorganizować ją u niej w Krakowie - czytamy w Fakcie. Ponadto, inni aktorzy nie są zadowoleni z tego faktu, że dla to Alicji przygotowywane są dwie premiery i że stawia spore żądania, które każdy spełnia: Są źli, że przez fochy Alicji muszą być na dwóch premierach. Przecież dla nich nigdy takich cyrków nie urządzano - mówi informator dziennika. Nam udało się dowiedzieć, że wszystkie informacje to nieprawda! Nie dość, że organizator od początku planował aż dwie premiery (tak jak w przypadku "Och Karol 2"), to Alicja pojawi się na obu bez stawiania żadnych warunków! Od początku producent planował premierę w Krakowie, gdyż odbywały się tam zdjęcia do filmu “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” i miasto jest obecne w tej produkcji. Premiera natomiast została przesunięta ze względu na opóźnienia w pracach nad muzyką do filmu . Ostatecznie producentom udało się pozyskać dwóch wspaniałych kompozytorów muzyki – Sylwię...

Alicja Bachleda-Curuś pokazała na Instagramie zdjęcie z wakacji
Instagram
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś na rajskich wakacjach z synem. Pokazała piękny filmik WIDEO
Alicja Bachleda-Curuś na rajskich wakacjach z synem. Pokazała piękny filmik WIDEO

Alicja Bachleda-Curuś wybrała się na rajskie wakacje z synem, Henrym Tadeuszem. Na swoim Instagramie pokazała piękny filmik z plaży, na którym przez chwilę widać jej synka. My jesteśmy pod wrażeniem widoków, które ma na wakacjach Alicja!   Alicja Bachleda-Curuś wcześniej rzadko chwaliła się takimi momentami ze swojego życia prywatnego. Jednak teraz pokazuje synka coraz częściej! Kiedy Alicja przebywała w Polsce, gdzie promowała film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", Henry Tadeusz przebywał z tatą, Colinem Farrellem. Teraz wrócił jednak pod opiekę Alicji.   Zobaczcie, jak spędzają wakacje Alicja i jej syn!   Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, że... marzy o ślubie! "Dopuszczam taką myśl". Gwiazda ma nową miłość?   Alicja Bachleda-Curuś poleciała na wakacje.   ..💚💚💚☀🌅🐚️🌎#emerald #green #greeniguana Film zamieszczony przez użytkownika Alicja Bachleda_Official (@alicjabc) 5 Kwi, 2016 o 1:59 PDT Alicja Bachleda-Curuś z synkiem. Alicja Bachleda-Curuś na stałe mieszka w USA.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner