Uwielbiany program "Taniec z Gwiazdami" ruszy już 8. września! Póki co produkcja trzyma w tajemnicy nazwiska 15. edycji tanecznego show, jednak w kuluarach mówi się już o gwiazdach nadchodzącego sezonu. Jednym z mężczyzn, który rzekomo ma wystąpić W "Tańcu z Gwiazdami" jest aktor Mikołaj Roznerski, który dla nas skomentował powyższe doniesienia. Zobaczcie sami!

Reklama

Mikołaj Roznerski w "Tańcu z Gwiazdami"? Mamy komentarz

Ubiegły sezon "Tańca z Gwiazdami" zgromadził miliony odbiorców, którzy w każdą niedzielę zasiadali przed telewizorami i ochoczo podziwiali gwiazdy. Czternastą edycję show wygrała Anita Sokołowska, której towarzyszył Jacek Jeschke. Fani programu mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ już wiadomo, że odbędzie się kolejna edycja tanecznego formatu! Nieoficjalnie mówi się, że swoich sił na parkiecie spróbują między innymi: Majka Jeżowska, Filip Bobek, Karolina Gilon, Viki Gabor, Julia Żugaj oraz Mikołaj Roznerski. Postanowiliśmy skontaktować się z aktorem i zapytać- z którą tancerką widziałby się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" oraz czy plotki o jego udziale są prawdziwe. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać!

Oj dziękuję za pytanie. Ale nic o tym nie wiem...
- odpowiedział nam Roznerski.
Mikołaj Roznerski pochwalił się swoim szczęściem
MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Mimo że Mikołaj Roznerski zaprzeczył doniesieniom to jednak w jego wypowiedzi czuć było niepewność i zawahanie co może wskazywać, że nie może zdradzić nic więcej. Czy faktycznie Mikołaj pojawi się na parkiecie? Tego dowiemy się już na dniach!

Co ciekawe, niegdyś o udziale Roznerskiego wypowiedziała się Maffashion w wywiadzie z naszą reporterką. Wówczas wskazała aktora jako potencjalnego uczestnika "Tańca z Gwiazdami".

Mówi się o Julii Żugaj, Blance 'Solo Solo', wypłynęło, że Fagata, wiem, że Karolina Gilon. Roznerski może...
- mówiła przed nasza kamerą Maff.
Mikołaj Roznerski
Instagram@mroznerski

Co ciekawe, media obiegła informacja, że w 15. edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy Macieja Zakościelnego! Trwają negocjacje z aktorem, jednak informator Plotka wyznał, że mężczyzna martwi się o swoją kondycję:

Zobacz także
Nie wie, czy kondycja pozwoliłaby mu na wykańczające i wielomiesięczne treningi, w założeniu, że zaszedłby daleko
- zdradził informator Plotka.

Jak myślicie, kogo zobaczymy na topowym parkiecie już 8. września?

Reklama

Zobacz także: Karolina Gilon wymownie o "Tańcu z Gwiazdami": "Tańczyć każdy może"

25.01.2022 Warszawa Uroczysta premiera filmu "8 rzeczy, ktorych nie wiecie o facetach" w rezyserii Sylwestra Jakimowa fot Artur Zawadzki/REPORTER N/z: Mikolaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama