Afera na Facebooku Edyty Górniak

Afera na Facebooku Edyty Górniak. Fan zadał niefortunne pytanie, diwa odpowiedziała: "Straciłam budżet, zaufanie..."

Afera na Facebooku Edyty Górniak

Jeden z fanów Edyty Górniak zadał jej pytanie o płytę na Facebooku. Chyba nikt nie spodziewał się, że artystka odpowie tak szczerze. Diwa wyjaśniła, że płyta byłaby by gotowa, gdyby nie fakt, że zespół Dustplastic, który pracował z nią nad nowym albumem, nie dostarczył jej materiału. Artystka czuje się oszukana!

 

Afera na Facebooku Edyty Górniak

Edyta Górniak od 2 lat pracowała nad nową płytę z duetem producentów Dustplastic - Michałem Nocnym oraz Piotrem Pacakiem. Niestety, album nie ujrzał światła dziennego, ponieważ zespół rozpadł się! Wokalistka została więc z niczym. Kiedy jeden z fanów zapytał więc, kiedy nowa płyta pojawi się na rynku, reakcja Edyty była bardzo zdecydowana:

Zamiast komentować w złośliwym tonie, proponuję skojarzyć kilka faktów. Każde słowo wypowiedziane przez moją osobę publicznie oparte jest wyłącznie na deklaracjach osób zaproszonych do współpracy. Nie mogę brać odpowiedzialności za te osoby. Ufałam - bo uważam, że każdy zasługuje na szanse i zaufanie. Przeliczyłam się ? Cóż.. Taki jest show-biznes. Wykazałam ogromną cierpliwość, straciłam budżet na płytę, straciłam zaufanie i co najgorsze, bo nie do odzyskania - straciłam 2 lata. I cóż Panowie, łatwiej komentować, niż zrobić coś wielkiego samemu. Powodzenia na Waszej drodze działań. Może będziecie mieli szanse trafić na bardziej odpowiedzialnych ludzi. LoVe  - odpisała Edyta Górniak. 

Mamy nadzieję, że diwie uda się jednak wydać płytę już niebawem. W końcu czeka na nią mnóstwo fanów! Czekacie na nowy album Edyty Górniak?

 

Zobacz także: 4 sposoby na zarabianie w domu

 

Edyta Górniak zdecydowanie opowiedziała wielbicielowi na pytanie o płytę.

Afera na Facebooku Edyty Górniak

 

Wiele osób czeka na nowy krążek Edyty Górniak.

Edyta Górniak zamieszkała w Krakowie

 

Edyta Górniak straciła pieniądze oraz dwa lata pracy!

Edyta Górniak w beżowym płaszczu w sądzie

 

Więcej na temat Edyta Górniak Michał Nocny
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22