Zofia Ślotała w białej marynarce, Piotr Woźniak-Starak na rozdaniu Polskich Nagród Filmowych
East News

"Moje serce rozpadło się na kawałki" Zosia Ślotała żegna przyjaciela, Piotra Woźniaka-Staraka

Zofia Ślotała w białej marynarce, Piotr Woźniak-Starak na rozdaniu Polskich Nagród Filmowych
East News

Zofia Ślotała w poruszającym wpisie na Instagramie pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka. Wiadomość o śmierci producenta filmowego poruszyła jego przyjaciół, którzy wciąż nie mogą pogodzić się z tak wielką stratą. Wszyscy mieli nadzieję, że poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka zakończą się szczęśliwie. Niestety, 22 sierpnia w mediach pojawiła się informacja, że ratownicy odnaleźli jego ciało. Znajomi, przyjaciele i współpracownicy Piotra Woźniaka-Staraka zaczęli publikować w sieci wzruszające pożegnania. Pamięć męża Agnieszki Woźniak-Starak uczcił również prezes TVP, który podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP mówił o tragicznych doniesieniach z Mazur. Teraz piękne wspomnienia i pożegnanie opublikowała również przyjaciółka Piotra Woźniaka-Staraka, Zofia Ślotała. 

Przyjaciółka żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Zofia Ślotała była bardzo związana z Piotrem Woźniakiem-Starakiem i jego żoną Agnieszką. Często razem podróżowali, a ostatnio Zosia właśnie z Piotrem i Agnieszką świętowała swoje zaręczyny do których doszło na Mazurach. Teraz, kiedy poinformowano o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Zofia Ślotała opublikowała na Instagramie wzruszające pożegnanie.

Jeden na million, inaczej nie jestem w staniem opisać Naszego Piotrusia. Jak inaczej nazwać człowieka, który był dla Ciebie jak brat, który Cie zawsze wspierał, dla którego nie istniało słowo “ja”, zawsze było ‘My’. Nie znał pojęcia ‘nuda’. Który swoją osobowością, inteligencją & twórczością poruszył prywatnie setki ludzi. A swoimi filmami zaprowadził miliony ludzi do kin- zaczęła swój wpis Zofia Ślotała. 

Ślotała zdradziła, jak ważną osobą był dla niej Piotr Woźniak-Starak. 

Tak bardzo mi kibicował, wiedział jaka jestem uparta, lecz on potrafił do mnie rozmawiać. Zawsze chciał dla wszystkich jak najlepiej. Prawdziwy przyjaciel. Moje serce rozpadło się na kawałki, z czasem podejrzewam, że uda się je skleić lecz dużego kawałka będzie brakowało już na zawsze. 
Bądź naszym Aniołem Stróżem. 
Twoja sister. 
 

Pod wpisem pojawiło się zdjęcie Zosi, które wykonał właśnie Piotr Woźniak-Starak. Zobaczcie sami.

Zobacz także: "Pływaliśmy na tej feralnej motorówce" Szokujące wyznanie przyjaciela Piotra Woźniaka-Staraka

Zosia Ślotała żegna Piotra Woźniaka-Staraka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeden na million, inaczej nie jestem w staniem opisać Naszego Piotrusia. Jak inaczej nazwać człowieka, który był dla Ciebie jak brat, który Cie zawsze wspierał, dla którego nie istniało słowo “ja”, zawsze było ‘My’. Nie znał pojęcia ‘nuda’. Który swoją osobowością, inteligencją & twórczością poruszył prywatnie setki ludzi. A swoimi filmami zaprowadził miliony ludzi do kin. Tak bardzo mi kibicował, wiedział jaka jestem uparta, lecz on potrafił do mnie rozmawiać. Zawsze chciał dla wszystkich jak najlepiej. Prawdziwy przyjaciel. Moje serce rozpadło się na kawałki, z czasem podejrzewam, że uda się je skleić lecz dużego kawałka będzie brakowało już na zawsze. Bądź naszym Aniołem Stróżem. Twoja sister. Photo by @pwsas 💔

Post udostępniony przez Zofia Maria Slotala (@miss_zi)

Zosia Ślotała przyjaźniła się z producentem filmowym.

Zofia Ślotała i Piotr Woźniak-Starak witają się na imprezie
East News
 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44