Stylizacje gwiazd na ślubach Izabela Janachowska w białej sukience na ślubie przyjaciółki Victoria Beckham na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego Anna Lewandowska na ślubie przyjaciółki Zosia Ślotała na ślubie Aleksandry Kwaśniewskiej
Stylizacje gwiazd na ślubach
1/8
Stylizacje gwiazd na ślubach

 

Jak ubrać się na ślub przyjaciół? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy, którzy już wkrótce będą bawić się na ślubie i weselu u swoich znajomych. Podobne dylematy mają gwiazdy, które są zapraszane na romantyczne uroczystości. Niektórzy uważają, że  na tak radosnej ceremonii nie wypada pokazywać się w zbyt ciemnych stylizacjach. Wielkim błędem jest również wybór białej, bardzo jasnej kreacji - ten kolor zarezerwowany jest wyłącznie dla panny młodej. Są jednak gwiazdy, które nie przejmują się tego typu zasadami i błyszczą w tłumie gości na ślubach swoich bliskich. 

Zobaczcie najbardziej zaskakujące, ale i oryginalne stylizacje gwiazd na ślubach przyjaciół. Kto zaliczył wpadkę, a kto zachwycił swoim wyglądem? 

 

Zobacz także: Strój na wesele dla mężczyzny i kobiety: jednorzędowy garnitur i sukienka minimum do połowy uda

2/8
Izabela Janachowska w białej sukience na ślubie przyjaciółki
Instagram

 

Biel zarezerowany jest tylko dla panny młodej? Wygląda na to, że Izabela Janachowska nie wzięła sobie do serca tej zasady ;) Gwiazda TVN  właśnie w tak jasnej stylizacji wybrała się na ślub przyjaciół na Maledwiach. Internauci wytykali, że popełniła błąd wybierając białą sukienkę, jednak Izabela Janachowska zapewniała, że w rzeczywistości kolor jej sukni jest znacznie ciemniejszy. 

 

Zobacz: Wpadka? Janachowska poszła na ślub przyjaciółki w białej sukience? Ekspertka od ślubów wyjaśnia: "Tak dla czepialskich..."

3/8
Victoria Beckham na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

 

Victoria Beckham zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Projektanta pojawiła się na uroczystości w ciemnej stylizacji z toczkiem i woalką. Niektórzy internauci zarzucali Victorii, że ubrała się jak na pogrzeb! 

A Wy co sądzicie o tej stylizacji? Rzeczywiście przesadziła? 

 

Zobacz: Victoria Beckham zaliczyła WPADKĘ? Na książęcym ślubie nie popisała się swoją stylizacją!

4/8
Anna Lewandowska na ślubie przyjaciółki
Instagram

Anna Lewandowska również nie stosuje się do zasady, że na ślub nie można zakładać czarnych stylizacji. Na ślub przyjaciółki wybrała ciemny kombinezon i musimy przyznać, że wyglądała w nim świetnie! 

A Wy co sądzicie o takiej stylizacji na ślub? 

Zobacz: Odważna stylizacja Ani Lewandowskiej na ślubie przyjaciółki! Zaliczyła WPADKĘ?

5/8
Zosia Ślotała na ślubie Aleksandry Kwaśniewskiej

Poznajecie? Tak, tak to Zosia Ślotała! Stylistka zaprezentowała dość odważny look na ślubie Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Bezpieczna szarość w połączeniu z odważnym neonowym żółtym kolorem robi efekt "wow". Szałowa stylizacja i burza loków na głowie sprawiła, że Zosia nie mogła zostać niezauważona na ślubie córki byłego prezydenta! 

Zobacz: Goście na ślubie Oli Kwaśniewskiej

6/8
Kamil Stoch z żoną na ślubie Grzegorza Miętusa
Instagram

Kamil Stoch i jego żona Ewa zachwycili swoim wyglądem w góralskich strojach na ślubie skoczka, Grzegorza Miętusa. Na ślubie sportowca nie wszyscy goście mieli na sobie tradycjne stroje, więc Kamil i Ewa zdecydowanie wyróżniali się z tłumu. 

Zobacz: Huczne wesele polskiego skoczka! Wśród gości m.in. Stochowie! Musicie zobaczyć suknię żony Kamila!

7/8
Doda na ślubie Tomasza Luberta

W czerni na ślub przyjaciół? Tak właśnie zrobiła Doda! Na ceremonii ślubnej Tomasza Luberta piosenkarka zaprezentowała się w odważnej i bardzo seksownej stylizacji. Doda wybrała skórzane spodnie, gorset i bardzo wysokie szpilki. 

Zobacz: Doda na ślubie Tomka Luberta i Ewy Wojtasik

8/8
Natalia Kukulska na ślubie Aleksandry Kwaśniewskiej

Chcesz wyróżniać się w tłumie gości na weselu, ale nie chcesz szokować swoim wyglądem? Zainspiruj się Natalią Kukulska. Piosenkarka na ślubie Aleksandry Kukulskiej i Kuby Badacha zaprezentowala look w stonowanych, beżowych kolorach. Stylizację podkręciła fantazyjnym toczkiem na głowie i sportową narzutką.