Anna Lewandowska, Katarzyna Zielińska, Natalia Siwiec, Małgorzata Socha Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Katarzyna Zielińska urodziła Natalia Siwiec z córką Małgorzata Socha
Anna Lewandowska, Katarzyna Zielińska, Natalia Siwiec, Małgorzata Socha
Instagram
1/14
Anna Lewandowska, Katarzyna Zielińska, Natalia Siwiec, Małgorzata Socha
Instagram

To był prawdziwy baby boom w wielkim świecie! W 2017 roku mnóstwo gwiazd zostało mamami. Niektóre przywitały na świecie swoje pierwsze dzieci, a inne - powiększyły rodzinę o kolejne potomstwo. Za każdym razem towarzyszyły temu ogromne emocje i jeszcze większe zainteresowanie fanów. Jednymi z najgłośniejszych narodzin tego roku bez wątpienia było powitanie na świecie Klary Lewandowskiej, pierwszego dziecka Anny i Roberta Lewandowskich. Dziewczynka jeszcze przed swoimi narodzinami okrzyknięta została "polskim royal baby". I nie było wiele przesady w tym stwierdzeniu, bo Klara szybko zdobyła sobie sympatię wszystkich i stała się prawdziwą gwiazdą Instagrama!

 

Zobacz też: Ale słodziaki! Ania i Robert Lewandowscy kupują z Klarą choinkę! Te zdjęcia was rozczulą!

 

Jednak w 2017 roku nie tylko Anna Lewandowska została mamą. Z narodzin dzieci cieszyły się również takie gwiazdy jak: Natalia Siwiec, Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska czy Weronika Rosati. Kto jeszcze? Koniecznie sprawdź w naszej fotogalerii!

 

Polecamy: TYLKO U NAS! Teresa Rosati o swojej wnuczce. Potwierdza imię i komentuje: "Zawsze można je zmienić!"

2/14
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami 4 maja 2017 roku. Tego dnia na świat przyszła ich córeczka Klara. To pierwsze dziecko słynnej pary.

3/14
Katarzyna Zielińska urodziła
Instagram

Katarzyna Zielińska poinformowała, że po raz drugi została mamą 16 grudnia 2017 roku. Na świat przyszedł drugi syn aktorki i jej męża Wojciecha Domańskiego. Imię chłopca jeszcze nie jest znane. Para wychowuje już 2-letniego syna Henryka, który właśnie został starszym bratem.

4/14
Natalia Siwiec z córką

Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski po raz pierwszy zostali rodzicami 21 sierpnia 2017 roku. Na świat przyszła ich córeczka, która otrzymała pięknie imię Mia.

5/14
Małgorzata Socha
Instagram/Małgorzata Socha

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski 20 stycznia 2017 roku powitali na świecie swoje drugie dziecko - córeczkę Barbarę. Para ma już 4-letnią córkę Zofię.

6/14
Magdalena Boczarska na Różach Gali
ONS

17 grudnia 2017 roku mamą została Magdalena Boczarska. Gwiazda urodziła syna Henryka, który jest owocem związku z aktorem Mateuszem Banasiukiem.

7/14
Weronika Rosati
ONS

W 2017 roku swoje pierwsze dziecko urodziła również Weronika Rosati. 11 grudnia na świat przyszła córeczka aktorki, która będzie nosić imię Elizabeth. Maleństwo jest owocem związku aktorki z ortopedą Robertem Śmigielskim.

8/14
Paulina Krupińska z dziećmi na spacerze

W 2017 roku powiększyła się również rodzina Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułeczki, którzy po raz drugi zostali rodzicami. Dokładnie 15 maja na świat przyszedł Jędrzej. Para wychowuje już 2-letnią córeczkę Antoninę.

9/14
Zosia Ślotała
Instagram

Również Zofia Ślotała w tym roku została mamą po raz drugi. Stylistka 20 maja 2017 urodziła syna, który otrzymał oryginalne imię Leo. Ojcem dziecka jest Kamil Haidar. To drugie dziecko tej pary, która wychowuje już 2-letnią córeczkę Ranię.

10/14
Maja Bohosiewicz
Instagram

W tym roku kolejne dziecko przyszło na świat również w rodzinie Mai Bohosiewicz oraz Tomasza Kwaśniewskiego. Para, która ma już 1,5-rocznego syna Zacharego, 29 lipca 2017 roku powitała na świecie córeczkę Leonię.

11/14
Otylia Jędrzejczak wróciła już do formy po ciąży?
East News

W połowie kwietnia 2017 roku na świat przyszła córeczka Otylii Jędrzejczak, Marcelina. Dziewczynka jest owocem związku pływaczki z Pawłem Przybyłą.

12/14
Paulina Papierska
Instagram

Paulina Papierska po raz pierwszy została mamą 22 listopada 2018 roku. Zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Top model" urodziła synka, którego imienia na razie nie zdradziła.

13/14
Magdalena Soszyńska
Instagram/Magdalena Soszyńska

W drugiej połowie grudnia 2017 roku mamą została tancerka "Tańca z gwiazdami" Magdalena Soszyńska, która urodziła córeczkę Amelię. Dziewczynka jest owocem związku tancerki z Krzysztofem Hillarem. To drugie dziecko Magdy Soszyńskiej, która wychowuje już 8-letniego syna Juliana z zakończonego już małżeństwa z tancerzem z Pawłem Michno.

14/14
Wojciech Błach z dzieckiem
Instagram

18 grudnia 2017 roku pierwsze dziecko urodziła Agnieszka Błach, żona Wojciecha Błacha. Para powitała na świecie syna Jeremiego. Aktor wychowuje już 6-letniego syna Brunona, który jest owocem związku z aktorką Kamilą Baar.