Marta Wiśniewska, Mandaryna z dziećmi z 2018 roku Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska Katarzyna Figura z córkami na rozpoczęciu roku szkolnego Zosia Ślotała pokazała zdjęcia z Dubaju
East News/Instagram
1/9
East News/Instagram

Marina i Wojciech Szczęsny ogłosili w mediach radosną nowinę! Na świecie pojawił się ich upragniony synek. Para nie posiada się z radości. Na ich kontach na Instagramie pojawiły się wpisy, w których świeżo upieczeni rodzice zdradzili imię chłopca! Syn Mariny i Wojciecha nazywa się... Liam! Niektórzy są zaskoczeni wyborem tak nietypowego imienia. Być może Szczęśni uznali, że dzięki temu chłopiec lepiej będzie się czuł za granicą, gdzie być może przyjdzie im mieszkać również w przyszłości.

 

Marina i Wojciech Szczęści to nie jedyne gwiazdy, które postawiły na nietypowe imię dla swojej pociechy. Kto jeszcze chciał się wyróżnić? Sprawdź w naszej galerii! 

 

POLECAMY: Body Liama Szczęsnego jest już hitem! Wiemy, ile kosztuje i gdzie je kupić! Drogo?

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/9
Marta Wiśniewska, Mandaryna z dziećmi z 2018 roku

Pionierami, jeśli chodzi o oryginalne imiona dla dzieci w Polsce, był Michał Wiśniewski oraz jego była już żona Mandaryna. Para zaskoczyła wszystkich wyborem imion dla swojego syna i córki. Chłopiec nazywa się Xavier, co nie jest aż tak wielkim szokiem. Jednak imię jego siostry zdziwiło wiele osób. Fabienne, bo tak nazywa się córka Michała i Marty, z pewnością wyróżnia się na tle swoich rówieśników. Rzadko spotyka się bowiem w Polsce dziewczynki, które noszą takie imię. Zresztą każde z dzieci Michała Wiśniewskiego może się poszczycić wyjątkowym imieniem. Sprawdź na następnej stronie, jak nazywają się córki z jego kolejnych związków!

3/9
Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska
ONS

Michał Wiśniewski doczekał się także dwóch córek ze związku z Anną Świątczak. Dziewczynki otrzymały wyjątkowe imiona. Jedna z nich nazywa się Etiennette, zaś druga - Vivienne. Kto jeszcze ze znanych osób wybrał oryginalne imię dla swojego dziecka? Sprawdź kolejne slajdy!

4/9
Katarzyna Figura z córkami na rozpoczęciu roku szkolnego
paparazzi

Katarzyna Figura od kilku lat jest w trakcie trudnego rozwodu ze swoim mężem, Kaiem Schoenhalsem. W przeszłości uchodzili za niemal idealny związek. Para doczekała się  nawet dwóch uroczych córek. Jedna z nich ma na imię Koko Claire, z kolei druga - Kaszmir Amber. Dziewczynki mają także starszego przyrodniego brata. Jednak jego imię nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Dorosły już syn Katarzyny Figury ma na imię Aleksander. Sprawdź kolejne, zaskakujące imiona dzieci polskich gwiazd!

5/9
Zosia Ślotała pokazała zdjęcia z Dubaju
Instagram

Zosia Ślotała jest szczęśliwą mamą dwóch uroczych urwisów. Niemal trzy lata temu na świecie pojawiła się jej córeczka. Dziewczynka otrzymała bardzo oryginalne imię. Córka Zosi Ślotały i Kamila Haidara nazywa się Rania Konstancja. Z kolei jej młodszy braciszek ma na imię Leo, co nie wzbudza aż takiej kontrowersji. A jak jest w przypadku innych gwiazd, które zdecydowały się na nietypowe imiona dla swoich pociech? Sprawdź kolejny slajd!

6/9
Instagram

Maria i Tymon Tymańscy tworzą nietypowy związek. Żona znanego muzyka przyznaje, że bardzo często w ich domu dochodzi do dantejskich scen. Jednak Tymański bardzo szybko potrafią dojść do porozumienia. Tak też było w przypadku wyboru imion dla ich dzieci. Oboje stwierdzili, że muszą być one nietypowe. I tak też się stało. Córka Tymańskich ma na imię Luna, z kolei ich syn - Teo!

7/9
East News

Maciej Maleńczuk, kolega Tymona Tymańskiego, również postawił na nietypowe imiona dla swoich dzieci. Jego córki to Elma, Irma oraz Rita! Ładnie?

8/9
Dorota Gawryluk
ONS

Dorota Gawryluk jest mamą dwójki dzieci. Jej córeczka otrzymała popularne imię: Gabriela. Z kolei synek dziennikarki może się poszczycić wyjątkowym imieniem: Nikon. Wbrew pozorom nie jest ono związane z popularnym aparatem fotograficznym. Dorota Gawryluk dała tak na imię synowi na cześć swojego ojca, który pochodził z Białorusi. 

9/9
Reni Jusis Tomasz Makowiecki
ONS.pl

Reni Jusis i Tomek Makowiecki znani są ze swojego upodobania do prowadzenia ekologicznego trybu życia. Muzycy postanowili więc podkreślić to nadając swoim dzieciom imiona związane z naszą planetą. Ich córka ma na imię Gaja. Z kolei syn - Teofil.