Ślotała o pracy w Vogue
ONS
Newsy

Zosia Ślotała pracowała w "Vogue"! Jak wspomina czas w redakcji najważniejszej gazety?

Swoje doświadczenie chce wkrótce wykorzystać

Zosia Ślotała to jedna z najbardziej aktywnych polskich celebrytek. Stylistka pojawia się na wszystkich ważnych wydarzeniach związanych z modą, a jej osobą zainteresowali się też producenci Top Model. Zosia ma spełniać tam niezwykle poważną funkcję. Przypomnijmy: Ślotała wystąpi w Top Model. Nauczy modelki... Aż ciężko w to uwierzyć

Niewiele jednak osób wie, że Ślotała studiowała stylizację na jednym z renomowanych uniwersytetów we Włoszech. W najnowszym wywiadzie pochwaliła się, że promotorem jej pracy licencjackiej był redaktor naczelny męskiej edycji włoskiego Vogue'a. Nagrodą za świetny wynik osiągnięty na uczelni był staż w jego redakcji, który Zosia wspomina doskonale. Włocha gościła też niedawno w naszej stolicy.
 

Promotorem mojej pracy licencjackiej był Gianluca Cantaro, który jest redaktorem naczelnym włoskiego męskiego Vogue'a i rzeczywiście on później dał mi staż. Pamiętam, jak pierwszy raz wchodziłam do Vogue'a, przechodziłam przez ten korytarz i po prostu nogi mi się uginały, bo nie wierzyłam w to, że znalazłam się w tej redakcji. Późniejsza współpraca z nim była niesamowitym doświadczeniem, on zresztą był prywatnie w Polsce pół roku temu i gościłam go w Warszawie, bo on chciał zobaczyć jak to tutaj wszystko wygląda. Dalej mam z nim kontakt i myślę, że to też jest fajne, czasami mi pisze na Instagramie "Jestem dumny, fajnie, że Ci dobrze idzie" - wyznała w programie "Na Tapecie" Ślotała.


Stylistka nie ukrywa też, że wciąż jednym z jej marzeń jest bycie redaktor naczelną polskiego Vogue'a i jak sama twierdzi, pojawienie się magazynu w Polsce jest bardzo możliwe.


Bycie redaktor naczelną polskiego Vogue'a to na pewno jest jedno z moich marzeń i myślę, że też marzenie wielu kobiet w Polsce, które zajmują się modą. Jestem ciekawa, kiedy to się wydarzy, kiedy rzeczywiście polski rynek pozwoli na to, żeby była redakcja Vogue'a, ale myślę, że jesteśmy coraz bliżej - tłumaczy.


Waszym zdaniem miałaby szanse, żeby piastować taką funkcję?

Zobacz: Ślotała ma romans z synem Rodowicz? Zosia w końcu zabrała głos

 

 

Pierwsza polska okładka Vogue Polska
Newsy
HOT! Jest PIERWSZA historyczna okładka polskiego Vogue! Kto się na niej znalazł? Będziecie zaskoczeni! ZOBACZ!
HOT! Jest PIERWSZA historyczna okładka polskiego Vogue! Kto się na niej znalazł? Będziecie zaskoczeni! ZOBACZ!

  Już jest! W sieci na Facebooku i Instagramie polskiego Vogue pojawiła się pierwsza, historyczna wręcz okładka polskiej edycji kultowego magazynu o modzie! Znalazły się na niej dwie polskie top modelki - Anja Rubik oraz Małgosia Bela, która jest również twarzą tytułu (w redakcji pełni funkcję redaktor współpracującej) i pracowała przy powstaniu polskiej edycji. W tle - Pałac Kultury i Nauki! Podoba się Wam?   Zobacz:  Będzie polska edycja Vogue'a! Wiemy, która polska modelka będzie naczelną...   Okładka polskiego Vogue z Anją Rubik i Małgosią Belą!   Za zdjęcie odpowiada legendarny fotografik - Juergen Teller . Za stylizacje modelek odpowiada A lastair McKimm, który na co dzień pełni funkcję szefa działu mody w brytyjskiej edycji prestiżowego magazynu i-D. Angielski stylista postanowił ubrać obie polskie supermodelki w ubrania z kolekcji francuskiego domu mody Céline na sezon wiosnę/lato 18. Na okładce Vogue Polska Anja Rubik ma na sobie czarną, warstwową sukienkę z bawełny i satyny. Z kolei Małgorzata Bela ma na sobie granatowy, asymetryczny trencz z przeskalowanymi ramionami i mocno podkreśloną talią.     Tym samym do stylizacji pierwszej okładki nie wybrano żadnego z członków redakcji, w której działem mody kieruje Daniela Agnelli. Włoszka pracuje w wydawnictwie-matce Vogue'a, Condé Nast i w przeszłości zajmowała się startem arabskiej edycji „biblii mody" w 2017 roku.    Redaktorem naczelnym magazynu jest Filip Niedenthal,   zaś wydawcą spółka Visteria, założona przez Katarzynę Kulczyk:   Chcemy, aby Vogue Polska był platformą do promowania utalentowanych, polskich kobiet - zarówno na arenie międzynarodowej jak i w naszym kraju, nie tylko z punktu widzenia mody, ale we wszystkich aspektach kultury - powiedziała Katarzyna Kulczyk.   Zobacz:  Czy Macademian...

Naczelna polskiego Vogue
Newsy
Będzie polska edycja Vogue'a! Wiemy, która polska modelka będzie naczelną...
Będzie polska edycja Vogue'a! Wiemy, która polska modelka będzie naczelną...

To już pewne! Już za kilka miesięcy ruszy polska edycja Vogue'a! Magazyn wydawany jest w 21 krajach, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Japonii, Chinach, Francji i we Włoszech.  Przy wydawaniu na naszym rynku najsłynniejszego na świecie magazynu o modzie pracować będzie m.in. Katarzyna Jordan, była żona najbogatszego Polaka, Sebastiana Kulczyka .   Wiadomo też  kto będzie naczelną. Według informacji magazynu "Flesz", została nią słynna modelka Małgosia Bela . Dlaczego akurat ona? - Małgosia jest ikoną mody, świetnie zna branżę i wciąż utrzymuje kontakty z innymi naczelnymi - mówi informator Flesza. Małgosia Bela jest jedną z najlepszych polskich modelek. Lista jej osiągnięć jest bardzo długa. Teraz dojdzie do niej również pełnienie funkcji naczelnej polskiego Vogue.   Jaką funkcję będzie pełnić w redakcji polskiego Vogue'a Katarzyna Jordan, eks żona Sebastiana Kulczyka?Przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu Flesz!

A jednak! Małgorzata Bela w redakcji polskiej edycji magazynu "Vogue"! Czy stanie się modową wyrocznią jak Anna Wintour?
ONS
Newsy
A jednak! Małgorzata Bela w redakcji polskiej edycji magazynu "Vogue"! Czy stanie się modową wyrocznią jak Anna Wintour?
A jednak! Małgorzata Bela w redakcji polskiej edycji magazynu "Vogue"! Czy stanie się modową wyrocznią jak Anna Wintour?

To już pewne! Powstaje polska edycja magazynu "Vogue", a pierwszy numer modowej biblii ukaże się na rynku prawdopodobnie jesienią! Jak donosi nowe "Party", w pracach nad wydaniem magazynu uczestniczą Katarzyna Jordan – żona miliardera Sebastiana Kulczyka oraz Małgorzata Bela. To właśnie modelka stanie na czele pisma, a na równorzędnym stanowisku pracę redakcji będzie wspomagał Filip Niedenthal. Ale czy Małgorzata Bela poradzi sobie z zadaniem stworzenia polskiej biblii mody i wyrobi sobie pozycje i autorytet, jakim cieszy się szefowa amerykańskiego "Vogue'a" Anna Wintour?   Czy Małgorzata Bela sprawdzi się na stanowisku redaktor naczelnej polskiego "Vogue'a"? Wybór Beli na redaktor naczelną był dla wielu ludzi zaskoczeniem. Powód? Spodziewano się, że za sterami największego modowego magazynu stanie osoba z większym doświadczeniem w branży wydawniczej. A modelka, nie ma na swoim koncie imponującej kariery dziennikarskiej . Dlaczego więc ona? Dlaczego Małgosia? Bo zna świat mody od podszewki, w końcu działa w tej branży od 20 lat. Świetnie  czuje modę, ma rozległe kontakty w wielu krajach, bo współpracowała z wieloma światowymi markami i projektantami – zdradził "Party" informator. Jej znajomy zapewnia też, że Bela świetnie poradzi sobie na stanowisku redaktor naczelnej. Powód? Zawsze była świetnie zorganizowana. Nawet gdy była jeszcze modelką i dużo pracowała, zawsze umiała znaleźć czas dla swojego syna Józka. Wspólne odrabianie lekcji i obiady były dla niej priorytetem - dodaje. Przeczytaj koniecznie: Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski są parą! Jaką matką jest Małgorzata Bela i jak wygląda jej życie u boku reżysera, Pawła Pawlikowskiego, z którym jest związana od ponad roku? Jak modelka połączy nową rolę z największą pasją – aktorstwem? Przeczytasz w nowym "Party".   Małgorzata Bela stanie na...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner