Georgina Rodriguez

Georgina Rodríguez to piękna partnerka Cristiano Ronaldo, influencerka i bizneswoman. Wychowuje czwórkę dzieci, a wkrótce zostanie mamą bliźniaków. Możemy ją oglądać w programie Netflixa "Jestem Georgina" z 2022 roku. Modelka pokazuje w nim swoje życie oraz miejsca, w których dorastała.

Imię: Georgina

Nazwisko: Rodríguez

Nazwisko panieńskie: Rodríguez

Pseudonim: Georgina

Wzrost: 168 cm

Data urodzenia: 27.01.1994 r. (niektóre źródła mówią, że Georgina urodziła się w roku 1995).

Znak zodiaku: wodnik

Zawód: modelka, tancerka

Osoby - związki: Cristiano Ronaldo (para od 2016 lub 2017 r.)

Rodzice: Ana María Hernández oraz Jorge Rodríguez.

Dzieci: Alana Martina Dos Santos Rodríguez oraz trójka przybranych dzieci: Cristiano Ronaldo Jr, Eva Maria Dos Santos i Mateo Ronaldo. Pod koniec 2021 roku Georgina wraz z Cristiano ogłosili, że spodziewają się bliźniaków.

Rodzeństwo: Ivana Rodríguez

BIO: Georgina Rodríguez to hiszpańska modelka, influencerka, mama, bizneswoman, tancerka i osobowość telewizyjna. Urodziła się 27 stycznia 1994 roku w Jaca (wg niektórych źródeł w 1995 r.). Ukończyła Centro de Studios Financieros. Rodzicami Georginy są Jorge Rodríguez i Ana María Hernández. Ojciec Georginy był trenerem oraz zawodowym piłkarzem. Trenował m.in. klub piłkarski Jacetano z Aragonii. Niestety 10 lat swojego życia spędził w areszcie za handel narkotykami. Zmarł w 2018 roku z powodu powikłań po udarze. Georgina ma starszą siostrę Ivanę Rodríguez. Wychowywała się w biednym środowisku i marzyła o tym, aby się z niego wydostać. W rodzinnym mieście dorabiała jako kelnerka. Była też pomocą domową i na prośbę rodziny, u której pracowała, wyjechała na niedługi czas do Anglii. Tam nauczyła się języka angielskiego. Georgina podjęła jednak decyzję o przeprowadzce do Madrytu. Zaczęła tam naukę tańca i pracowała w butiku Gucci. Nie sądziła, że ta praca odmieni jej życie! Pod butikiem, w którym pracowała, spotkała najpopularniejszego piłkarza świata, Cristiano Ronaldo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Georgina i Cristiano zaczęli się umawiać pod koniec 2016 roku. Piłkarz oświadczył się modelce dwa lata później. W 2017 roku przyszła na świat ich córeczka - Alana Martina Dos Santos Rodríguez. Pod koniec 2021 roku ogłosili, że zostaną rodzicami bliźniaków! Gromadka dzieci Georginy i Cristiano jest naprawdę spora! Para wychowuje wspólnie jeszcze trójkę dzieci Cristiano, które urodziła surogatka. Są to Cristiano Ronaldo Jr, Eva Maria Dos Santos i Mateo Ronaldo. Szczęśliwa rodzina mieszka w luksusowej rezydencji we Włoszech. Georgina nie zajmuje się wyłącznie opieką nad dziećmi. Kobieta pasjonuje się m.in. modelingiem. Współpracowała z magazynami: "Women's Health", "Love Magazine", "Nova Gente" czy "VIP Magazine". Pojawiła się na okładkach pism "GRAZIA", "L'Officiel", "InStyle", "Sportweek" czy "Cosmopolitan". Była też twarzą Yamamay, czyli włoskiej marki z bielizną. Jej instagramowy profil obserwuje blisko 30 milionów osób. Georgina ma świetny kontakt z fanami i chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym. Udostępnia tam zarówno selfie, jak i zdjęcia z rodziną, fotografie z podróży czy backstage z sesji. Modelka promuje tam również swoje najnowsze "dziecko", czyli program "Jestem Georgina" produkcji Netflix (2022). Jak wynika z programu, Cristiano i Georgina są już małżeństwem, choć nigdy nie potwierdzili tego oficjalnie.

Znana z: związku z najpopularniejszym piłkarzem świata, Cristiano Ronaldo. Pierwsze spotkanie pary miało miejsce pod butikiem, w którym pracowała Georgina. Minęło trochę czasu, zanim piłkarz zaproponował jej prawdziwą randkę. Wcześniej spotykali się na różnych imprezach. Ich pierwszym wspólnym wyjściem była ceremonia Best FIFA Football Awards w 2017 roku. Georgina znana jest również ze swojej kariery w modelingu. Pojawiła się kilkukrotnie na okładkach magazynów "Cosmopolitan", "L'Officiel", "GRAZIA" czy "InStyle".

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak

Link Instagram: @georginagio


Link FB: brak
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index