Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez na wakacjach na jachcie Cristiano Ronaldo jeździ z synem na skuterze Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez całują się w jacuzzi
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez na wakacjach
East News

Cristiano Ronaldo w końcu może odpocząć! Piłkarz Juventusu Turyn wybrał się na wakacje wraz ze swoją rodziną - partnerką Georginą Rodriguez oraz synem Cristiano Ronaldo Juniorem. Nie wiadomo, czy na wakacje para zabrała ze sobą młodsze dzieci - bliźniaki Evę i Mateo oraz córkę Alanę Martinę. Jedno jest pewne - para wypoczywa w bardzo luksusowych warunkach! 

Okazuje się, że Ronaldo, który w ubiegłym roku wypoczywał z rodziną na greckiej wyspie Mykonos, tym razem zdecydował się zabrać bliskich na Lazurowe Wybrzeże, gdzie wynajął jacht warty 200 tysięcy dolarów. Piłkarz wraz z przyjaciółki i rodziną "ładuje baterie" przed nowym sezonem relaksując się w jacuzzi, pływając i opalając. Zobaczcie zdjęcia z luksusowych wakacji Ronaldo w naszej galerii!

Zobacz także: Cristiano Ronaldo udzielił pierwszego wywiadu po oskarżeniach o gwałt. Jego słowa was zaskoczą!

1/3
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez na wakacjach na jachcie
East News

O tym, że Cristiano Ronaldo ma boskie ciało, wiedzą wszyscy. Teraz jednak na zdjęciach z wakacji możemy podziwiać nie tylko jego muskularne ciało, ale i świetną figurę jego partnerki - Georginy Rodriguez. Dziewczyna piłkarza może pochwalić się świetną sylwetką, a od jej zdjęć z wakacji ciężko oderwać wzrok!

2/3
Cristiano Ronaldo jeździ z synem na skuterze
East News

Piłkarz pochwalił się zdjęciem z wakacji, na którym widzimy go w towarzystwie Georginy. Para całuje się w jacuzzi. Pod fotką Cristiano napisał: "moja miłość".

Czy podczas tych wakacji Ronaldo zdecyduje się oświadczyć swojej partnerce?

 

3/3
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez całują się w jacuzzi
East News

Cristiano i Georgina spotykają się od 2016 roku. Para poznała się w luksusowym butiku, w którym pracowała Georgina. Rodriguez urodziła piłkarzowi córkę Alanę Martinę. Para wspólnie wychowuje pozostałe dzieci piłkarza. Co na temat relacji z Ronaldo mówi Georgina?

Chciałabym wyjść za Cristiano. Teraz mamy inne priorytety, ale w przyszłości wspaniale byłoby zostać jego żoną - powiedziała w wywiadzie dla "Hola!" Georgina Rodriguez.

Myślicie, że ten moment już wkrótce nastąpi?