Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior, Georgina Rodriguez Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior, Georgina Rodriguez Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski
East News
1/5
Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski
East News

 

Cristiano Ronaldo najlepszym piłkarzem świata w plebiscycie FIFA The Best 2017! Portugalczyk odebrał symboliczną statuetkę w czasie oficjalnej gali, która odbyła się w poniedziałkowy wieczór w Londynie. Tym samym Cristiano Ronaldo utrzymał tytuł, który zdobył również w poprzednim roku. Zawodnik Realu Madryt pokonał w wyścigu o podium takie piłkarskie sławy jak: Lionel Messi czy Neymar.

W najlepszej jedenastce świata nie znalazło się miejsce dla Roberta Lewandowskiego. Polak był wśród dwudziestu czterech nominowanych, lecz ostatecznie nie został wyróżniony.

 

Zobacz też: Lewandowski kupił nowy apartament w Warszawie! Ma w nim basen, kino i siłownię! Jak wygląda? ZDJĘCIA

 

Cristiano Ronaldo nie krył ogromnej radości ze swojego ponownego triumfu. W czasie uroczystości towarzyszyli mu syn Cristiano Ronaldo Junior oraz partnerka Georgina Rodriguez, która już wkrótce zostanie mamą. Zobacz zdjęcia!

 

Polecamy: Już wiadomo, że lubi ostry seks. Bulwersujące fragmenty biografii Cristiano Ronaldo

2/5
Cristiano Ronaldo
East News

 

Zagraniczne tytułu podkreślają, że Cristiano Ronaldo ma za sobą bardzo udany rok. Nie tyko zdobył mistrzostwo Europy ze swoją drużyną narodową, ale również sięgnął po zwycięstwo w Lidze Mistrzów z Realem Madryt. Media piszą, że CR7 w pełni zasłużenie zdobył tytuł najlepszego piłkarza. Portugalczyk swoją radość dzielił z rodziną. Jego ukochana, Georgina Rodriguez, jest obecnie w zaawansowanej ciąży. Jak wyglądała na gali?

3/5
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior, Georgina Rodriguez
East News

 

Georgina Rodriguez pojawiła się w Londynie w przepięknej, srebrnej kreacji, która podkreślała ciążowe krągłości modelki. Czwarte dziecko Cristiano Ronaldo przyjdzie na świat jeszcze tej jesieni. Jak zdradziła modelka w wywiadzie dla magazynu „Hola!”, to będzie dziewczynka.

4/5
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Junior, Georgina Rodriguez
East News

Cristiano Ronaldo jest już ojcem 7-letniego Cristiano Ronaldo Juniora oraz 5-miesięcznych bliźniąt Evy i Mateo. Matki dzieci nie są znane. Pisze się, że urodziły je surogatki. Już wkrótce rodzina najlepszego piłkarza świata powiększy się o kolejnego potomka!

5/5
Cristiano Ronaldo
East News

Cristiano Ronaldo serdecznie gratulujemy! Nie tylko sukcesów zawodowych, ale również prywatnych. ;)