Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo
East News/Instagram
Newsy

Ukochana Cristiano Ronaldo szykuje się do roli mamy! Odprowadziła syna piłkarza do szkoły i... pokazała ciążowy brzuszek!

Ukochana Cristiano Ronaldo szykuje się do roli mamy! Odprowadziła syna piłkarza do szkoły i... pokazała ciążowy brzuszek!
Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski
East News
Newsy
Zaskakujące słowa Cristiano Ronaldo o Robercie Lewandowskim. Co powiedział? Będziecie zdziwieni!
Co o Polaku powiedział piłkarz?

Cristiano Ronaldo zdradził, co myśli o Robercie Lewandowskim. Portugalczyk i Polak uchodzą obecnie za światową czołówkę najlepszych piłkarzy. Obaj odnoszą ogromne sukcesy na boiskach piłkarskich, świetnie zarabiają i prowadzą udane życie rodzinne. Czy między nimi jest rywalizacja, a może nawet... zazdrość? Najnowsza wypowiedź Cristiano Ronaldo o Robercie Lewandowskim mówi wszystko! Zdziwicie się!   Zobacz też:  Jak dużo wiesz o związku Ani i Roberta Lewandowskich? Sprawdź się! QUIZ   Cristiano Ronaldo inspiruje się Robertem Lewandowskim   Cristiano Ronaldo udzielił wywiadu telewizji ESPN. W rozmowie zdradził, że najlepsi piłkarze świata nie wzbudzają z nim zazdrości, lecz... inspirują go do dalszej pracy nad sobą! Wśród tych, którzy najbardziej wpływają na jego postawę znalazł się m.in. Polak, Robert Lewandowski. Ronaldo nie ukrywał jednak, że walka o pozycję najlepszego piłkarza świata jest zacięta i każdego roku musi dawać z siebie wszystko, by być w czołówce mistrzów.   Zawsze jest ktoś, kto chce cię zdetronizować, zająć twoje miejsce. Walczymy między sobą o to, by być najlepszym. Ja, Messi, Neymar, Lewandowski czy Higuain. To zdrowa rywalizacja, która jest potrzebna. Oni dają mi motywację, by każdego roku być lepszym od nich - powiedział Cristiano Ronaldo.   Zaskoczeni słowami Ronaldo?   Polecamy:  Robert Lewandowski drży o zdrowie żony i córki? Piłkarz wydaje fortunę na ochronę   Cristiano Ronaldo zdradził, że podziwia Roberta Lewandowskiego. Wcale mu się nie dziwimy! ;)

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez
East News
Newsy
Cristiano Ronaldo skomentował plotki o ciąży jego partnerki! Georgina Rodriguez urodzi jego czwarte dziecko?
Znamy prawdę!

Jakiś czas temu świat obiegła informacja o ciąży partnerki Cristiano Ronaldo , Georginy Rodriguez. Było to spore zaskoczenie, bo zaledwie miesiąc temu Ronaldo został ojcem - na świat przyszły bliźnięta Eva i Mateo, urodzone przez surogatkę. Nikt jednak nie miał wątpliwości, że rzeczywiście Georgina spodziewa się dziecka - jej brzuszek na najnowszych zdjęciach był wyraźnie zaokrąglony! Teraz jednak po raz pierwszy Cristiano zabrał głos w tej sprawie. Co powiedział?   Zobacz:  Cristiano Ronaldo znów będzie ojcem?! Jego ukochana pokazała krągły brzuszek   Ronaldo znów zostanie ojcem? W najnowszym wywiadzie dla hiszpańskiej gazety "El Mundo", Cristiano Ronaldo potwierdza, że będzie ojcem! „Tak, bardzo się cieszę” , powiedział piłkarz.  Według najnowszych informacji, partnerka Ronaldo jest już w 5. miesiącu ciąży. Przy okazji dziennikarze spytali też Cristiano o jego bliźniaki.  „ Są piękne, jestem szczęśliwy ”, dodał piłkarz.  Przypominamy, że piłkarz ma też 7-letniego syna Cristiano Ronaldo Jr.    Zobacz:  Co ma do ukrycia Cristiano Ronaldo? W trakcie wakacji na Ibizie na wynajmowany przez niego jacht wtargnęli celnicy!   Przeczytaj też:  Cristiano Ronaldo pokazał NOWE zdjęcie z bliźniakami z wakacji na Ibizie! Jak wyglądają Mateo i Eva?   Cristiano znów będzie ojcem!   Niedawno Cristiano powitał na świecie bliźnięta - Evę i Mateo

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner