Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par świata sportu. Partnerka napastnika reprezentacji Portugalii przez lata utrzymywała, że wraz z ukochanym poznali się w luksusowym butiku. Teraz tę wersję wydarzeń podważył były kolega z pracy Georginy Rodriguez i w mocnych słowach wypowiedział się o ukochanej Ronaldo. Prawda wyjdzie na jaw po latach?

Reklama

Jak naprawdę poznali się Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo? Były kolega wyjaśnia

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo są parą od 2016 roku. Obecnie wychowują wspólnie piątkę dzieci. Wygląda na to, że tworzą szczęśliwy związek, a dla fanów na całym świecie są inspiracją nie tylko pod kątem łączących ich uczuć, ale także stylu życia. Georgina Rodriguez chętnie dzieli się informacjami na temat związku z Cristiano Ronaldo, nigdy nie ukrywała też, jak poznała ukochanego. Jakiś czas temu głośno było o tym, że Cristiano Ronaldo poznał swoją partnerkę w butiku w Madrycie, gdzie wówczas pracowała. Historia jak z bajki?

Wersję wydarzeń przedstawianą przez Georginę Rodriguez podważył teraz jej były kolega z pracy, który w nagraniu na TikToku opowiedział zupełnie inną historię, która ma być prawdą o reprezentancie Portugalii i jego partnerce.

- Georgina tak powiedziała, ale kiedy spotkała Cristiano, ten wchodził do sklepu z kilkoma przyjaciółmi i swoim synem. Ona po prostu wychodziła przez drzwi. Kiedy wszedł, wszyscy odwróciliśmy się, żeby na niego spojrzeć, ponieważ jest wysoko postawioną osobą, a tego rodzaju klientami zajmują się tylko kierownicy sklepów - - wyznał Pablo Bone w nagraniu na TikToku.

OSCAR DEL POZO/AFP/East News

Jak podkreśla były kolega z pracy Georginy Rodriguez, do jej pierwszego spotkania z Cristiano Ronaldo miało dojść w butiku, jednak faktycznie poznali się dopiero kilka tygodni później w zupełnie innych okolicznościach

- Realnie ta znajomość rozpoczęła się dopiero jakiś czas później. Wtedy nie rozmawiali, ale po kilku tygodniach spotkali się na imprezie, gdzie trochę lepiej się poznali - dodał

Zobacz także: Blanka Lipińska wbija szpilę Georginie Rodriguez. Nawiązała też do Anny Lewandowskiej

Zobacz także

Pablo Bone wyznał też, że nie wspomina Georginy Rodriguez w pozytywny sposób, a wręcz przeciwnie - zapamiętał koleżankę z pracy jako wyniosłą i arogancką. Ocenił także, że kobieta zawsze pragnęła popularności i luksusu.

- Nawet kiedy nie miała takich pieniędzy, jakie ma teraz, zawsze miała w sobie arogancję i wyższość. Zawsze chciała osiągnąć wielki sukces i dlatego pracowała w różnych luksusowych firmach. Znała wielu popularnych ludzi w Madrycie. Zawsze taka była - wyznał były kolega z pracy Georginy Rodriguez.

Laurent VU/SIPA/SIPA/East News

Zobacz także: Anna Lewandowska o znajomości z Georginą Rodriguez: "Nasze spotkanie było zaskoczeniem"

Pod filmem opublikowanym na TikToku pojawiło się ponad 3 tysiące komentarzy. Internauci nie kryli zaskoczenia historią przedstawioną przez znajomego Georginy Rodriguez, a nawet ... domagali się drugiej części video, które do tej pory spodobało się ponad 280 tysiącom internautów.

- Mój narzeczony mówi, że jest to druga Pani Gucci.
- Proszę, nagraj drugą część!
- Prawo przyciągania zadziałało...
- Część druga jest niezbędna!

Invision/Invision/East News

Ostatni rok był dla Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo wyjątkowo trudny = niedługo po narodzeniu zmarł najmłodszy syn Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo. Teraz jednak wydaje się, że kryzys został pokonany, a Georgina Rodriguez powróciła do aktywności zawodowej - wyprodukowała między innymi drugi sezon opowiadającego o niej show "Jestem Georgina". Myślicie, że szczere wyznanie dawnego znajomego Georginy Rodriguez wpłynie na jej dobrą passę?

Reklama

Zobacz także: Georgina Rodriguez szokuje wyznaniem. Dzieci Cristiano Ronaldo są bite i prześladowane

AP/East News
Reklama
Reklama
Reklama