Georgina Rodriguez Georgina Rodiguez Cristiano Ronaldo ma córkę Gerogina Rodriguez Gerogina Rodriguez
Georgina Rodriguez
Instagram/Georgina Rodriguez
1/5
Georgina Rodriguez
Instagram/Georgina Rodriguez

Partnerka Cristiano Ronaldo pokazała zdjęcie z córeczką! Na profilu Georginy Rodriguez pojawiła się fotografia świeżo upieczonej mamy z maleństwem na ręku. Córka gwiazdora piłki nożnej i modelki przyszła na świat 12 listopada 2017 roku. Otrzymała piękne imiona Alana Martina. To pierwszy raz, kiedy matka dziecka portugalskiego piłkarza jest znana i jest partnerką Ronaldo. Troje pozostałych dzieci - 7-letni Cristiano Ronaldo Junior oraz 6-miesięczne bliźnięta Mateo i Eva - przyszło na świat dzięki surogatkom. 

 

Zobacz też: Cristiano Ronaldo chce odejść z Realu Madryt! Powód jego decyzji jest zaskakujący

 

Georgina Rodriguez po porodzie wygląda świetnie! A córeczka Cristiano Ronaldo jest przeurocza! Zobaczcie zdjęcie i przeczytajcie wzruszający wpis młodej mamy na następnej stronie!

 

Polecamy: Szybszy rozwój fizyczny i emocjonalny – niemowlę na basenie

2/5
Georgina Rodiguez
Instagram/Georgina Rodiguez

- Będąc mamą i przez ten czas wychowując w domu dzieci, doświadczyłam ogromnego szczęścia, ale teraz wraz z pojawieniem się Alany Martiny jesteśmy już w komplecie, bardziej niż można to sobie wyobrazić - napisała Georgina Rodriguez.

Partnerka Cristiano Ronaldo od dawna zajmowała się również pozostałymi dziećmi piłkarza. Modelka doskonale czuje się w roli mamy i uwielbia życie rodzinne, czemu dała wyraz również w dalszej części wpisu. Przeczytacie go na następnej stronie.

3/5
Cristiano Ronaldo ma córkę
Instagram

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni Bogu za zdrowie naszej maleńkiej Alany Martiny i oczywiście naszych trojga maluchów. (...). Nie zamieniłabym tego na nic innego. Kocham moich rodziców, kocham moją rodzinę - wyznała partnerka Ronaldo.

4/5
Gerogina Rodriguez
Instagram/Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo jest związany z Georginą Rodriguez od dwóch lat. 

5/5
Gerogina Rodriguez
Instagram/Georgina Rodriguez

Czy Cristiano Ronaldo i jego partnerka za jakiś czas zdecydują się na powiększenie rodziny?