Od kiedy na drodze Georginy Rodriguez stanął Cristiano Ronaldo, życie kobiety zamieniło się w prawdziwą bajkę. Jednak 28-letnia partnerka znanego piłkarza, która dziś jest jedną z najpopularniejszych WAGs, zdążyła już przekonać się nie tylko o blaskach, ale również cieniach popularności. To, co w ostatnich dniach na łamach hiszpańskiego programu telewizyjnego wyznała siostra ukochanej Cristiano Ronaldo, niektórym może wydać się nieprawdopodobne.

Reklama

Zobacz także: Cristiano Ronaldo stracił syna. Co z bliźniaczką, która przeżyła poród?

Siostra Georginy Rodriguez jest bezdomna

Jak widać na przykładzie Georginy Rodriguez, historia rodem z "Kopciuszka" może przytrafić się w prawdziwym życiu, choć mało kto ma takie szczęście - między innymi nie miała go starsza, przyrodnia siostra 28-letniej partnerki Cristiano Ronaldo. Kobieta postanowiła opowiedzieć o swoich tragicznych losach w hiszpańskiej telewizji.

13 listopada 33-letnia Patricia Rodriguez pojawiła się w programie "Socialite". Przybrana siostra Georginy Rodriguez wyznała przed kamerami, że od trzech lat jest bezdomną matką i razem ze swoimi dziećmi mieszka na dziko w opuszczonym mieszkaniu. Jak się okazuje, kobieta nie może liczyć na pomoc ze strony swojej słynnej siostry. Patricia Rodriguez nie kryła żalu do ukochanej Cristiano Ronaldo, podkreślając, że kiedy ona sama żyje w trudnych warunkach, ta pławi się w luksusie.

- Jestem bez grosza, a moja siostra nie pomaga. Co najbardziej mnie boli, to sytuacja moich dzieci. Jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale nie moje dzieci, które są jej siostrzeńcami - stwierdziła Patricia - Nie spodziewałam się tego po mojej siostrze. Czasami stać mnie na jedzenie, czasami nie. Raz mogę zapłacić czynsz, ale kiedy indziej już nie - dodała.

AP/East News

Zobacz także: Tak Cristiano Ronaldo poznał Georginę Rodriguez. Historia jak z bajki!

Zobacz także

Kiedy prowadzący program zapytał, że skoro kobieta mieszka na dziko, to o jakim czynszu mówi, Patricia Rodriguez zaapelowała o pomoc do swojej przyrodniej siostry przed kamerami:

- Georgina, potrzebuję pomocy, jesteś moją siostrą. Wiem, że nie masz żadnych zobowiązań i odpowiedzialności, ale skoro jesteś taka wspierająca i dobra dla innych, to przynajmniej bądź ze swoimi siostrzeńcami. Jeśli nie chcesz mnie, bądź z nimi.

Reklama

Wszystko wskazuje jednak na to, że Georgina Rodriguez nie ma zamiaru mieć nic wspólnego ze swoją przyrodnią siostrą od strony ojca, który zmarł w 2019 roku. Ukochana Cristiano Ronaldo nigdy nie wspomniała o niej ani w swoich mediach społecznościowych, ani też w dokumencie "Jestem Georgina". Sądzicie, że słynna WAGs będzie musiała mierzyć się z kolejnymi oszczerstwami?

Instagram @georginagio
Reklama
Reklama
Reklama