Newsy

TYLKO U NAS! Doda o procesie z Haidarem: "Jest mi głupio, jest mi strasznie wstyd. To jest żenujące"

TYLKO U NAS! Doda o procesie z Haidarem: "Jest mi głupio, jest mi strasznie wstyd. To jest żenujące"

Tylko u nas! Doda komentuje ostatnie wydarzenia ze swojego życia, a w tym - procesy sądowe z Emilem Haidarem i Agnieszką Woźniak Starak. Artystka jest zażenowana tym, że sąd musi zajmować się takimi sprawami jak oddanie wszystkich prezentów, które dostała Doda w trakcie związku z Emilem, czego żądał od niej były narzeczony. Artystka ma nadzieję, że teraz, po decyzji sądu, który uznał, że Doda nie musi zwracać prezentów Haidarowi, każde z nich pójdzie w swoją stronę:

Naprawdę nie chciałabym sądu obarczać tymi showbiznesowymi sprawami, bo ja widzę zażenowanie sądu, który musi słuchać tych rzeczy, jestem zażenowana, jest mi głupio, jest mi straszne wstyd, ale jestem wzywana, wiec przychodzę. Co mogę powiedzieć? Narzeczony zażądał prezentów, zostają prezenty ze mną, to jest żenujące, niech mu dobrze się noszą moje prezenty, nigdy nie chciałbym ich z powrotem, pierścionek odeślę jutro i niech każdy idzie w swoją stronę - mówi Doda. 

Zobacz także: Zjawiskowa Doda na urodzinach "Party"! Musicie zobaczyć jej kreację ZDJĘCIA

 

Doda i Haidar rozstali się rok temu.

Doda i Emil Haidar

Doda skomentowała sprawę na urodzinach Party.pl, na których wyglądała zjawiskowo!

Doda
ONS

Doda, Agnieszka Woźniak-Starak
Newsy
Doda kontratakuje! Chce walczyć z Agnieszką Woźniak-Starak o odszkodowanie... Gigantyczne!
Doda kontratakuje! Chce walczyć z Agnieszką Woźniak-Starak o odszkodowanie... Gigantyczne!

Wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie nie kończy wojny między Dorotą Rabczewską, a Agnieszką Woźniak-Starak. Co prawda postępowanie w sprawie pobicia prezenterki zostało umorzone, ale szykuje się kolejny proces, tym razem o odszkodowanie. Jak podaje magazyn "Party", Doda zamierza go wytoczyć Agnieszce, bo czuje się pokrzywdzona niesłusznymi oskarżeniami o pobicie. Zdaniem Dody , poniosła ona duże straty, w tym również z tytułu utraconych kontraktów. Pozew ma lada chwila trafić do sądu. Ile Doda zażąda od Agnieszki? Jak ustaliło „Party”, może to być nawet milion złotych! To nieoczekiwany zwrot w konflikcie między prezenterką, a piosenkarką. Jeszcze w marcu tego roku Agnieszka Woźniak-Starak triumfowała po wygranej w sądzie pierwszej instancji. Wówczas to sąd skazał Dodę na 6 miesięcy ograniczenia wolności w postaci prac społecznych w wymiarze 40 godzin miesięcznie. Doda odwołała się od tamtego wyroku i... karta się odwróciła. Co prawda sąd drugiej instancji orzekł, że piosenkarka naruszyła nietykalność cielesną Agnieszki Woźniak-Starak, pryskając ją wodą z pistoletu, ale miało to znikomą szkodliwość. Doda nie musi też płacić za proces, bo koszty sądowe poniesie Agnieszka. Broniłam swojej rodziny do końca. Powiedzieć, że cieszę się z wyroku, to za mało – tak w rozmowie z „Party” Doda skomentowała decyzję Sądu Apelacyjnego w Warszawie. Więcej o konflikcie między gwiazdami w najnowszym numerze "Party".   Doda skupia się teraz na reaktywowaniu zespołu Virgin i nagraniu nowej płyty.   Agnieszka Woźniak-Starak ma wkrótce poprowadzić poranki w Dzień Dobry TVN

Doda i Agnieszka Woźniak Starak na okładce Party
Newsy
Doda i Agnieszka Woźniak Starak na okładce najnowszego "Party"! Artystka walczy o milion złotych!
Doda i Agnieszka Woźniak Starak na okładce najnowszego "Party"! Artystka walczy o milion złotych!

Doda i Agnieszka Woźniak-Starak są gwiazdami nowego wydania magazynu "Party". Niedawno Doda wygrała z prezenterką proces. Jednak panie znów spotkają się w sądzie, ponieważ artystka żąda od Szulim aż... miliona złotych odszkodowana. O co chodzi? Przeczytacie tylko w "Party".   Co jeszcze w numerze? Kolejny ostry konflikt w polskim show-biznesie - Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki spotkają się w sądzie! Dziennikarz zaatakował gwiazdę w jednym z wywiadów. Gwiazda nie zamierza tak tego zostawić!   A także - Oliwia Bieniuk! Czy córka Anny Przybylskiej zostanie modelką? Ma na to spore szanse! Ponadto - newsy z życia takich gwiazd jak Leszek Stanek, Magda Gessler, Jacek Braciak, Renata Dancewicz czy Dorota Szelągowska. To wszystko w atrakcyjnej cenie - tylko 2,19 zł!   Zobacz także: Doda odpowiada Dorocie Wróblewskiej i... wbija szpilę Szulim: "W drugim obozie zawrzało po wyroku"   Doda i Agnieszka Szulim na okładce Party.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner