Zobacz kto jeszcze pojawił się w klubie La Playa
WIDEO…
Skarbek, Maga, Lubert i inni na premierze nowego teledysku Dody [FOTO]

ONS/Akpa
Zobacz kto jeszcze pojawił się w klubie La Playa
WIDEO…

ONS/Akpa
Wczoraj w warszawskim klubie La Playa odbyła się uroczysta premiera najnowszego teledysku Dody. Klip do piosenki " Nie pytaj mnie" powstawał na pięknej Teneryfie, gdzie świetnie się bawiła w towarzystwie swojego partnera, Emila Haidara. Na planie Doda wyglądała świetnie. Na niepublikowanych zdjęciach wygląda zjawiskowo.
Zobacz: Nigdy niepublikowane zdjęcia Dody z Teneryfy!
Na pokazie teledysku nie zabrakło przyjaciół, znajomych i ukochanego Dody. Gwiazda zaprosiła m.in. Honoratę Skarbek, Tomasza Luberta, Mateusza Magę i Kajetana Górę. Doda zaprezentowała się w krótkiej seksownej sukience wysadzanej kamieniami. Gwiazda wieczoru dosłownie błyszczała na scenie. Zobacz naszą fotorelację z premiery teledysku Dody:
Zobacz na Polki.pl: Już jest! Zwiastun nowego teledysku Dody "Nie pytaj mnie"

Akpa

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.